Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee gestoken tafeltjes
Startprijs 40 EUR

Twee Indonesische houtgestoken (bijzet)tafels. Opklapbaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 75 cm. In goede staat.

Antieke pianokruk, 1910
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil pianokruk met stoffen zitting. Circa 1910. Afmeting: H 53 x Ø 36 cm. In goede staat.

Oude eiken tafel, 1910
Startprijs 50 EUR

Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.

Antieke bijzettafel, 1930
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel. Amsterdamse School. Circa 1930. Afmeting: 67 x 58 cm. In goede staat.

Tafel met klauwpoten
Startprijs 50 EUR

Ronde tafel van notenkleurig beukenhout met klauwpoten. Renaissancestijl. Afmeting: H 69 x Ø 100 cm. In goede staat.

Spiegel, H 108 x B 53 cm.
Startprijs 60 EUR

Facet geslepen spiegel van vurenhout. 20e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 53 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, H 66 x B 40 cm.
Startprijs 60 EUR

Antieke wortelhouten spiegel met facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 66 x B 40 cm. In goede staat.

Lederen poef
Startprijs 60 EUR

Bruin-lederen poef met houten poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 65 x 65 cm. In redelijke staat.

Biedermeier naaitafel
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse biedermeier naaitafel met vierspant poot, in oude bierverf. Afmeting: 80 x 50 x 82 cm. In goede staat.

Eiken rolluikkastje
Startprijs 60 EUR

Hollands Louis Seize-stijl eikenhouten rolluikkastje. Circa 1900. Afmeting: 72 x 59 x 35 cm. In goede staat.

Mahonie nachtkastje, 1870
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws mahoniehouten nachtkast met wit marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: 81 x 40 x 35 cm. In goede staat.

Twee bijzettafels
Startprijs 70 EUR

Twee bijzettafels. Tweede helft 20e eeuw. (1) tafeltje met intarsia + speeldoos. (2) tafel, geschulpt. Afmeting: 42 x 27 x 37 cm. / 53 x 75 x 45 cm. In goede/redelijke staat.

Mahoniehouten pianokruk
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten pianokruk met leeuwenpoten. Afmeting: H 56 x Ø 34 cm. In goede staat.

Nachtkast met jalouziedeur, 1800
Startprijs 80 EUR

Eikenhouten nachtkast met lade en jalouziedeur. Louis Seize. Circa 1800. Afmeting: 60 x 55 x 31 cm. In goede staat.

Ladenkast in empire-stijl
Startprijs 80 EUR

Mahoniehouten ladenkast met bronzen beslag. Empire-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 70 x 48 cm. In goede staat.

Armleunstoel
Startprijs 80 EUR

Noten armleunstoel. Circa 1890. Met florale bekleding. Gebruikssporen. Afmeting: 110 x 68 x 72 cm. In redelijk/goede staat.

Electrische sta-op stoel van Prominent
Startprijs 80 EUR

Wit-lederen electrische sta-op-stoel van Prominent. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 113 x 70 x 75 cm. In goede staat.

Paar antieke Engelse fauteuils
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Engelse mahoniehouten fauteuils met velours stoffering. Afmeting: 107 x 72 x 75 cm. In goed staat.

Antieke plantentafel
Startprijs 90 EUR

Antieke eikenhouten plantentafel met Queen Anne poten. Circa 1920. Afmeting: 79 x 32 x 32 cm. In goede staat.

Antieke bobbing plantentafel, 1920
Startprijs 90 EUR

Antieke bobbing plantentafel van beukenhout, in notenkleur gebeitst. Circa 1920. Afmeting: H 91 x Ø 36 cm. In goede staat.

2x Wortelnoten salontafels
Startprijs 90 EUR

Twee wortelnoten salontafels met queen Anne poten. Stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 - 123 cm. In goede staat.

Eiken drank/TV kast
Startprijs 90 EUR

Eiken drank/tv kast. Eind 20e eeuw. Met twee lades en klapbare deur. Afmeting: 125 x 95 x 65 cm. In goede staat.

Vier biedermeier stoelen
Startprijs 90 EUR

Vier antieke mahoniehouten laat biedermeier stoelen met velours stoffering. Circa 1850. Afmeting: 95 x 55 x 47 cm. In redelijke staat, moeten verlijmd worden

Eiken turfkastje
Startprijs 100 EUR

Eikenhouten turfkastje met jalouziedeur + lade. Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 70 x 60 x 50 cm. In goede staat.

Zware palissander armleunstoel, 1850
Startprijs 100 EUR

Zware palissanderhouten armleunstoel met floraal snijwerk. Circa 1850. Met latere goede stoffering (zijde). Afmeting: 100 x 61 x 65 cm. In goede staat.

Oude geschilderde piedestal
Startprijs 100 EUR

Oude wit-geschilderde houten piedestal met marmeren blad en floraal/parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 34 x 34 cm. In goede staat.

Rooktafel, 1930
Startprijs 100 EUR

Art Deco kopergehamerde rooktafel. Mogelijk Amsterdamse School. Eén koperen bol mist, verder in goede staat. Afmeting: 87 x 32 x 13 cm.

Spiegel, H 93 x B 51 cm.
Startprijs 100 EUR

Decoratieve vergulde spiegel met albast plaquettes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 93 x B 51 cm. In goede staat.

18e Eeuwse gestoken kist
Startprijs 100 EUR

18e Eeuwse eikenhouten gestoken kist. Ongerestaureerd. Slot + scharnieren missen. Afmeting: 90 x 65 x 121 cm. In redelijke staat.

Eiken salontafel
Startprijs 100 EUR

Eikenhouten salontafel met lades in Louis Seize stijl. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 90 x 130 cm. In goede staat.

Brede lederen relax stoel
Startprijs 100 EUR

Brede rood-lederen relax stoel van het merk Prominent. Electrisch, verstelbaar. Linker armleuning voor, iets sleets. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 90 x 110 cm. In redelijke staat.

Engelse armleunzetel, 1890
Startprijs 100 EUR

Engelse armleunzetel van mahoniehout. Circa 1890. Afmeting: H 98 x B 70 x D 65 cm. Zithoogte: 38 cm. In goede staat.

Twee Mondi Soft Chair design stoelen
Startprijs 100 EUR

Twee aparte design fautuils, gemaakt in Finland door ontwerper Jouke Järvisalo genaamd Mondi soft chair.. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 70 x 60 cm. In goede staat.

Empire halspiegel
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse halspiegel met strijdwagen. Empire. Lichte beschadiging. Afmeting: H 155 x B 72 cm. In redelijk/goede staat.

Twee mahoniehouten stoelen, 1900
Startprijs 120 EUR

Twee Hollandse mahoniehouten stoelen met klauwpoten. Barok stijl. Circa 1900. Afmeting: 101 x 60 x 52 cm. In goede staat.

Louis Philippe spiegel, H 183 x B 78 cm.
Startprijs 120 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe spiegel. Circa 1860. Stukje lijst weg. Afmeting: H 183 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.

Houtgepinde klaptafel van iepenhout
Startprijs 120 EUR

Kleine 19e eeuwse houtgepinde klaptafel van iepenhout. Afmeting: 44 x 45 x 31 cm. In goede staat.

Twee-zits Louis Seize-stijl bank
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse notenhouten twee-zits Louis Seize-stijl bank met florale bekleding. Afmeting: 97 x 126 x 68 cm. In goede staat.

Eiken commode, 1860
Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse eikenhouten commode. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 81 x 102 x 55 cm. In goede staat.

Dubbelgebogen commode
Startprijs 120 EUR

Hollandse dubbelgebogen eiken commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 97 x 50 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Engelse dekenkist
Startprijs 140 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 77 x 126 x 60 cm. In goede staat.

2-Delige Engelse servieskast
Startprijs 150 EUR

Twee-delige antieke Engelse servies-opzetkast met lades. Eiken. Circa 1900. Afmeting: 126 x 40 x 185 cm. In goede staat.

Twee oude armleunstoelen
Startprijs 150 EUR

Twee oude armleunstoelen. Barok-stijl. Stijlmeubel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 60 x 55 cm. In goede staat.

Antiek eiken schrijfbureau, 1920
Startprijs 150 EUR

Antiek eikenhouten schrijfbureau in ongerestaureerde goede staat. Uitneembaar. Circa 1920. Afmeting: 77 x 126 x 76 cm.

Grote eiken tafel, 1880
Startprijs 150 EUR

Grote antieke eikenhouten Gründerzeit tafel. Circa 1880. Afmeting: 78 x 125 x 101 cm. In goede staat.

Eiken boekenkast, 1920
Startprijs 150 EUR

Eiken boekenkast. Circa 1920. Massief eiken. Met drie deuren, waarvan middelste deur van glas is voorzien. Met drie lades. Afmeting: 197 x 210 x 54 cm. In goede staat.

Antieke muziekstandaard, 1900
Startprijs 150 EUR

Antieke berkenhouten muziekstandaard. Verstelbaar. Circa 1900. Afmeting: H 150 cm. In goede staat.

Antieke Engelse theetafel, 1880
Startprijs 150 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten theetafel met lade en Queen Anne poten. Circa 1880. Afmeting: 69 x 52 x 78 cm. In goede staat.

3-Delig bankstel met velours bekleding
Startprijs 150 EUR

Drie-delig bankstel in barok-stijl met velours bekleding. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 80 x 80 cm. / 135 x 78 x 82 cm. In goede staat.

Kastje (kersen)
Startprijs 150 EUR

Klein kastje. Gefineerd kersen. Eén-deurs. Circa 1950. Afmeting: 74 x 60 x 45 cm. In de goede staat.

Antieke spinnekoptafel
Startprijs 150 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten spinnekoptafel met gesneden vier-spant poot. Afmeting: 76 x 145 x 108. In goede staat.

Zes kersenhouten eetstoelen
Startprijs 150 EUR

Zes kersenhouten eetstoelen in Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 99 x 50 x 54 cm. In goede staat.

Kersen nachtkastje
Startprijs 160 EUR

Handgepolitoerd 19e eeuws kersenhouten nachtkastje met lade en deur. Frankrijk. Afmeting: 73 x 30 x 36 cm. In goede staat.

Schrijfbureau, 1910
Startprijs 180 EUR

Eiken schrijfbureau. Circa 1910. Met twee deurtjes + lade. Afmeting: 78 x 150 x 79 cm. In goede staat.

Kleine damessecretaire
Startprijs 180 EUR

Kleine mahoniehouten damessecretaire. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 45 x 27 cm. In goede staat.

Twee eiken gildestoelen
Startprijs 200 EUR

Twee zware eikenhouten gildestoelen met panelen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 137 x 66 x 61 cm. In zeer goede staat.

Antieke spiegel met console, 1880
Startprijs 200 EUR

Grote antieke Duitse Gründerzeit halspiegel met console. Notenhout. Circa 1880. Afmeting: 240 x 90 x 32 cm. In goede staat.

Engelse uittrektafel
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten uittrektafel met taps toelopende poten. Tussenbladen missen. Afmeting: 73 x 195 x 140 cm. In redelijk/goede staat.

Mahoniehouten kapspiegel
Startprijs 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kapspiegel met lade en vergulde bronzen monturen. Afmeting: 59 x 40 x 30 cm. In goede staat.

Twee antieke nachtkastjes, 1900
Startprijs 200 EUR

Twee antieke Duitse nachtkastjes van kersenhout met wit marmeren blad. Schellak gepolitoerd. Afmeting: 80 x 37 x 33 cm. In zeer goede staat.

Ovale vossenkop-tafel
Startprijs 200 EUR

Ovale vossenkop-tafel van massief eiken. Frankrijk. Circa 1870. Afmeting: 53 x 114 x 100 cm. In goede staat.

Engelse commode
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten hoge commode. Twee-delig gemaakt. Lichte schades. Afmeting: 125 x 108 x 49 cm. In redelijke staat.

Twee Sgabello stoelen, 1880
Startprijs 200 EUR

Twee 19e eeuwse eikenhouten Sgabello stoelen met Italiaanse portretten. Circa 1880. Afmeting: 95 x 52 x 41 cm. In goede staat.

Mahonie vlinderbank ca 1860.
Startprijs 200 EUR

Laat biedermeier sofa./vlinderbank Circa 1860. Massief mahonie. Zithoogte 45 cm bekleding is recentelijk gedaan. Afmeting: 104 x 178 x 80 cm. In goede staat.

Engelse tafel
Startprijs 200 EUR

Engelse 19e eeuwse mahoniehouten etagere tafel met gecontourneerde omranding. Afmeting: 84 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Hollands miniatuur kabinet
Startprijs 200 EUR

Hollands eikenhouten miniatuur kabinet-vitrine kast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 40 x 15 cm. In goede staat.

Kersenhouten hoekkast
Startprijs 225 EUR

Duitse kersenhouten hoekkast. Biedermeier-stijl. Circa 1900. Gepolitoerd. Afmeting: 78 x 75 x 48 cm. In goede staat.

Antieke oorstoel
Startprijs 225 EUR

Antieke houtgestoken oorstoel in empire-stijl. 19e Eeuw. Recentelijk met velours bekleed. Afmeting: 120 x 80 x 66 cm. In goede staat.

Italiaanse bijzettafel
Startprijs 240 EUR

Italiaanse mahoniehouten bijzettafel met messing beslag. Afmeting: 72 x 52 cm. In goede staat.

Antieke Franse eettafel, 1880
Startprijs 250 EUR

Antieke Franse eikenhouten vossenkop eettafel. Circa 1880. Afmeting: 70 x 102 x 113 cm. In goede staat.

Mahonie naaitafel, 1850
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten naaitafel. Circa 1850. Afmeting: 78 x 55 x 43 cm. In zeer goede staat.

6x Eiken stoelen
Startprijs 250 EUR

Zes massief eiken stoelen. Circa 1920. Zithoogte: 50 cm. Afmeting: 94 x 44 x 50 cm.

Franse naaitafel, 1860
Startprijs 250 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse palissanderhouten naaitafel met florale intarsia, lade + vakverdeling. Circa 1860. Afmeting: 71 x 53 x 38 cm. In goede staat.

Gestoken Indonesische teakhouten tafel
Startprijs 250 EUR

Indonesische teakhouten gestoken tafel met vogel/ranken decor, ook op blad. Afmeting: 75 x 68 x 66 cm. In goede staat.

Chinese salontafel met parelmoer Ø 111 cm.
Startprijs 270 EUR

Grote Chinese salontafel van hardhout, met marmer en parelmoer inleg op blad. Enkele beschadiging. eerste helft 20e Eeuw. Afmeting: H 50 x Ø 111 cm. In redelijk/goede staat.

Tafel met marqueterie
Startprijs 275 EUR

Empire-stijl bijzettafel. Fijn hout belijmd met messing beslag en florale marqueterie. Stijlmeubel 21e eeuw. Afmeting: H 78 x Ø 55 cm. In goede staat.

Ronde ladenkast met intarsia
Startprijs 275 EUR

Ronde ladenkast met brons en florale intarsia. Naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 82 x Ø 42 cm. In goede staat.

Ovale bijzettafel met intarsia
Startprijs 275 EUR

Ovale bijzettafel met intarsia. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 86 x 69 x 41 cm. In goede staat.

Klaptafel met intarsia
Startprijs 275 EUR

Vlinder-vormige bijzettafel met klapbaar blad en vakverdeling. Fijnhout belijmd met florale marqueterie. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 76 x 45 x 70 cm. In goede staat.

Antieke Duitse buffetkast, 1910
Startprijs 275 EUR

Grote antieke Duitse buffetkast van eikenhout. Neo barok, met getorste zuilen en butzenglas in de middelste deur boven. Circa 1910. Afmeting: 221 x 196 x 78 cm. In goede staat.

Grote refectory table (eettafel)
Startprijs 280 EUR

Grote iepenhouten eettafel. Refectory table. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: H 79 x B 100 x L 210 cm. In goede staat.

Grote antieke spiegel, H 158 x B 90 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote antieke halspiegel met amor putti. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: H 158 x B 90 cm. In goede staat.

Mahonie klapbuffet, 1820
Startprijs 300 EUR

Hollands mahoniehouten empire klapbuffet met volle zuilen en koperen kapitellen. Circa 1820. Afmeting: 89 x 55 x 94 cm. In goede staat.

Mahonie vitrinekast
Startprijs 300 EUR

Mahoniehouten één-deurs vitrinekast in Franse stijl met verguld beslag. Stijlmeubel. Afmeting: 163 x 74 x 43 cm. In goede staat.

Vitrinekast
Startprijs 300 EUR

Louis Quinze Franse-stijl vitrinekast met bronzen versiering, glazen schappen en marmeren blad. Ongerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 163 x 72 x 42 cm. In redelijke staat.

Betty Boop cd-kast
Startprijs 300 EUR

Leuke Betty Boop CD-kast (CD-Tower). Merk: King Features Syndicate Rockabilly Style. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 152 cm. In goede staat.

Hollandse commode, 1770
Startprijs 300 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Quinze commode met origineel beslag en sloten. Lichte fineerschade. Circa 1770. Afmeting: 77 x 50 x 82 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken commode, 1800
Startprijs 300 EUR

Hollandse eikenhouten Louis Seize commode met volle geëboniseerde zuilen, hekwerk en messing ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 95 x 47 x 86 cm. In goede staat.

Hollandse linnenpers, 1800
Startprijs 300 EUR

Hollandse eikenhouten barok linnenpers. Eén deur + lade. Circa 1800. Afmeting: 184 x 74 x 47 cm. In goede originele staat.

18e Eeuwse Duitse tafel met lade
Startprijs 300 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten barok tafel met lade en schuifbaar blad. Afmeting: 80 x 100 x 80 cm. In goede staat.

Kersenhouten dressoir
Startprijs 300 EUR

Duits kersenhouten dressoir met bandintarsia. Biedermeier-stijl. Gepolitoerd. Circa 1920. Afmeting: 80 x 128 x 53 cm. In goede staat.

Kapitale empire kolomtafel, 1820
Startprijs 350 EUR

Kapitale empire kolomtafel met leeuwenpoten. Palissanderhout. Circa 1820. Afmeting: 73 x 120 cm. In goede staat.

Art Deco boekenkast, 1920
Startprijs 350 EUR

Art Deco boekenkast. Walnoothout fineer. Circa 1920. Afmeting: 176 x 201 x 49 cm. In goede staat.

Eiken linnenkast, 1800
Startprijs 350 EUR

Massief eiken linnenkast. Circa 1800. Twee-deurs, met binnenin vier vaste legplanken met in de koplijs een tekst en datum geschilderd. Afmeting: 201 x 194 x 68 cm. In goede staat.

Dubbel gebogen secretaire
Startprijs 350 EUR

19e Eeuws Hollands dubbel gebogen barok secretaire van mahoniehout. Met messing beslag, klauwpoten en mooi binnenleven. Twee-delig. Afmeting: 117 x 120 x 59 cm. In goede staat.

Engels secretaire met glasopzet
Startprijs 380 EUR

Engels secretaire met glasopbouw. Circa 1820. Massief eiken. Met bovenin twee glazen deuren. Onderin vijf lades + schrijfblad. Afmeting: 226 x 117 x 53 cm. In goede staat.