Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee gestoken tafeltjes 4239
Twee gestoken tafeltjes
Startprijs 40 EUR
Antieke pianokruk, 1910 4142
Antieke pianokruk, 1910
Startprijs 50 EUR
Oude eiken tafel, 1910 4175
Oude eiken tafel, 1910
Startprijs 50 EUR
Antieke bijzettafel, 1930 4187
Antieke bijzettafel, 1930
Startprijs 50 EUR
Tafel met klauwpoten 4192
Tafel met klauwpoten
Startprijs 50 EUR
Spiegel, H 108 x B 53 cm. 4115
Spiegel, H 108 x B 53 cm.
Startprijs 60 EUR
Antieke spiegel, H 66 x B 40 cm. 4126
Antieke spiegel, H 66 x B 40 cm.
Startprijs 60 EUR
Lederen poef 4183
Lederen poef
Startprijs 60 EUR
Biedermeier naaitafel 4203
Biedermeier naaitafel
Startprijs 60 EUR
Eiken rolluikkastje 4222
Eiken rolluikkastje
Startprijs 60 EUR
Mahonie nachtkastje, 1870 4223
Mahonie nachtkastje, 1870
Startprijs 60 EUR
Twee bijzettafels 4107
Twee bijzettafels
Startprijs 70 EUR
Mahoniehouten pianokruk 4196
Mahoniehouten pianokruk
Startprijs 70 EUR
Nachtkast met jalouziedeur, 1800 4093
Nachtkast met jalouziedeur, 1800
Startprijs 80 EUR
Ladenkast in empire-stijl 4096
Ladenkast in empire-stijl
Startprijs 80 EUR
Armleunstoel 4131
Armleunstoel
Startprijs 80 EUR
Electrische sta-op stoel van Prominent 4179
Electrische sta-op stoel van Prominent
Startprijs 80 EUR
Paar antieke Engelse fauteuils 4235
Paar antieke Engelse fauteuils
Startprijs 80 EUR
Antieke plantentafel 4102
Antieke plantentafel
Startprijs 90 EUR
Antieke bobbing plantentafel, 1920 4103
Antieke bobbing plantentafel, 1920
Startprijs 90 EUR
2x Wortelnoten salontafels 4106
2x Wortelnoten salontafels
Startprijs 90 EUR
Eiken drank/TV kast 4139
Eiken drank/TV kast
Startprijs 90 EUR
Vier biedermeier stoelen 4243
Vier biedermeier stoelen
Startprijs 90 EUR
Eiken turfkastje 4064
Eiken turfkastje
Startprijs 100 EUR