Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Eiken vitrine 4231
Eiken vitrine

Resultaat:

1.550 EUR

Verkocht
Zuid-Duitse Louis Seize secretaire, 1780 4112
Zuid-Duitse Louis Seize secretaire, 1780

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Hollandse porseleinkast 4219
Hollandse porseleinkast

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Grote teakhouten V.O.C. kist 4015
Grote teakhouten V.O.C. kist

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
18e Eeuws kabinet (2-delig) 4052
18e Eeuws kabinet (2-delig)

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Italiaanse design bank 4167
Italiaanse design bank

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Mahonie linnen kabinet 4232
Mahonie linnen kabinet

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Hollandse porseleinkast 4218
Hollandse porseleinkast

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Kapitale Franse beeldenkast, 1880 4007
Kapitale Franse beeldenkast, 1880

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Piano kruk (schelpvorm) 4010
Piano kruk (schelpvorm)

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Hollandse bonheur, 1860 4080
Hollandse bonheur, 1860

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Franse vitrinekast 4024
Franse vitrinekast

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zuid-Duitse Louis Seize commode, 1800 4001
Zuid-Duitse Louis Seize commode, 1800

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Jaren 60 design boekenkast 4249
Jaren 60 design boekenkast

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Duitse barok opzetkast 4002
18e Eeuwse Duitse barok opzetkast

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Eiken vitrine opzetkast 4003
Eiken vitrine opzetkast

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2x Bruhl designstoel 4029
2x Bruhl designstoel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke Hollandse kussenkast, 1880 4246
Antieke Hollandse kussenkast, 1880

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Noten vitrinekast, 1860 4004
Noten vitrinekast, 1860

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Franse vitrine 4212
Franse vitrine

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Italiaanse kast met intarsia 4012
Italiaanse kast met intarsia

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinese lakwerk kast 4049
Chinese lakwerk kast

Resultaat:

370 EUR

Verkocht
Damesbureau, 1840 4005
Damesbureau, 1840

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Kleine eiken kussenkast 4020
Kleine eiken kussenkast

Resultaat:

350 EUR