Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Industriële (fournituren) ladenkast
Resultaat: 50 EUR

Metalen fournituren ladenkast. Industrieel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 46 x 35 cm. In goede staat.

Engelse vitrinekast, 1900
Resultaat: 275 EUR

Antieke mahoniehouten Engelse vitrine opzetkast met vier lades, zijdeuren en Queen Anne poten. Afmeting: 208 x 112 x 37 cm. In goede staat.

Eiken salon tafel Ø 80 cm.
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten salon tafel met etage. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 51 x Ø 80 cm. In goede staat.

Eiken linnenkabinet, 1820
Resultaat: 250 EUR

Hollands eikenhouten linnenkabinet met halve zuilen en origineel verguld beslag. Circa 1820. Afmeting: 214 x 180 x 57 cm. In goede staat.

Antieke spiegel met kuif, 1880
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten gestoken spiegel met kuif. Circa 1880. Afmeting: H 94 x B 60 cm. In goede staat.

Engelse kaptafel
Resultaat: 100 EUR

Engelse mahoniehouten kaptafel met kantelbare spiegel. 19e Eeuw. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 125 x 90 x 45 cm.

Wortelnoten commode, 1880
Resultaat: 300 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten orgelgebogen commode met geschulpt blad en messing beslag. Circa 1880. Afmeting: 82 x 54 x 94 cm. In goede staat.

Noten bijzettafel met lade
Resultaat: 60 EUR

Notenhouten bijzettafel met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 54 x 55 x 55 cm. In goede staat.

Vergulde spiegel, H 86 x B 60 cm.
Resultaat: 45 EUR

Vergulde barok-stijl spiegel met facet geslepen spiegelglas. 20e Eeuw. Afmeting: H 86 x B 60 cm. In goede staat.

Armleunstoel
Startprijs 80 EUR

Noten armleunstoel. Circa 1890. Met florale bekleding. Gebruikssporen. Afmeting: 110 x 68 x 72 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse scheepscommode
Resultaat: 150 EUR

Oude Engelse scheepscommode van mahoniehout, met messing hoekstukken, sloten, beslag en zijgrepen. 20e Eeuw. Enkele krassen. Afmeting: 80 x 76 x 47 cm. In goede staat.

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 160 EUR

Wortelnoten theetafel met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 51 x 90 cm. In goede staat.

Wortelnoten salontafel panders den haag.
Resultaat: 180 EUR

Wortelnoten salontafel met klauwpoten van pander. Holland. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 74 cm. In zeer goede staat.

Antieke Engelse wijntafel, 1920
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten wijntafel met gecontourneerde opstaande omranding. Circa 1920. Afmeting: H 59 x Ø 61 cm. In goede staat.

Wortelnoten commode
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten gebogen commode met vier lades. Ongerestaureerd. Afmeting: 80 x 60 x 86 cm. In redelijke staat.

Antieke Engelse hangoortafel, 1880
Resultaat: 120 EUR

Antieke Engelse eikenhouten hangoortafel. Circa 1880. Afmeting: 74 x 90 x 116 cm. In goede staat.

Antieke mini-tafelset
Resultaat: 100 EUR

Antieke notenhouten mini-tafelset met marquetterie inleg op bladen. Circa 1900. Afmeting: 37 - 57 cm. In goede staat.

Hollandse halbank met klepdeksel, 1880
Resultaat: 250 EUR

Eikenhouten Hollandse halbank met klepdeksel. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 103 x 103 x 58 cm. In goede staat.

Mahonie eethoek + 4 stoelen
Resultaat: 150 EUR

Antieke eethoek van mahonie met vier stoelen. 19e Eeuw. Geschulpt blad, spinnekop tafel. Afmeting: 76 x 138 x 106 cm. / 90 x 45 x 50 cm. In goede staat.

Twee mahoniehouten stoelen, 1900
Startprijs 120 EUR

Twee Hollandse mahoniehouten stoelen met klauwpoten. Barok stijl. Circa 1900. Afmeting: 101 x 60 x 52 cm. In goede staat.

Eiken zadeldakkist, 1800
Resultaat: 180 EUR

Grote Noord-Duitse eikenhouten zadeldakkist met sledepoten + origineel slot. Circa 1800. Afmeting: 87 x 157 x 70 cm. In goede staat.

Twee armleunstoelen
Resultaat: 225 EUR

Twee geschuurde lederen armleunstoelen. Showroom modellen. In nieuwstaat. Afmeting: 85 x 67 x 67 cm. In goede staat.

Mahonie secretaire, 1830
Resultaat: 300 EUR

Noord-Duits mahoniehouten biedermeier secretaire met zadeldak en mooi binnenleven. Circa 1830. Lichte fineerschade. Afmeting: 170 x 105 x 56 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Duitse kast
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Duitse houtgepinde eiken kast met lade, deur en origineel slot. Barok. Afmeting: 82 x 76 x 49 cm. In goede staat.