Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Vier antieke schotels
Startprijs 20 EUR

Vier antieke Maastrichtse schotels. Circa 1900. Onder andere; Societé Ceramique + Petrus Regout. Afmeting: Ø 23- 37 cm. In goede staat.

Rozenburg vaas, H 13 cm.
Startprijs 25 EUR

Antieke Rozenburg Den Haag keramieken geglazuurde vaas. Circa 1910. Nr. 355 + letters. Afmeting: H 13 x Ø 10 cm. In goede staat.

Lot porselein, divers
Startprijs 25 EUR

Vijf antieke Hollandse Fayence wandschotels. Circa 1900. Drie stuks Petrus Regout Maastricht Societé Ceramique. Twee stuks Royal Spinx Petrus Regout. Afmeting: Ø 23 - 30 cm. In goede staat.

Lot divers porselein (4x)
Startprijs 30 EUR

Vier delen Hollands keramiek. Onder andere Porceleyne Fles schenkkan. Circa 1900. Mettlach Bonn, Jugendstil bord 'Morgenstond'. Delfts blauw. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.

Lot porselein (divers)
Startprijs 30 EUR

Lot 19e eeuwse kop en schotels. Circa 1840. Bestaande uit: Eén empire schotel + kop, goud sleets. En set Wallendorf? Twee keer haarlijn + chip. In redelijke staat. Afmeting: 5 - 10 cm.

Drie delen porselein
Startprijs 40 EUR

Drie delen oud/antiek handbeschilderd porselein. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.

Vijf tegels
Startprijs 40 EUR

Vijf tegels. 60er-Jaren. Onder andere; 4-Pas tableau, figuren Semi Gress Italië + grote Duitse strijdwagen geglazuurde tegel, circa 1960. Afmeting: 20 - 59 cm. Minimale chips. In goede staat.

Majolica vaas + koektrommel
Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek keramiek. (1) Jugendstil majolica vaas, gemerkt J.S. 848, circa 1900, chips voet. (2) Koekjestrommel, gemerkt, Engeland, circa 1900. Afmeting: 21 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

Diverse beelden (4x)
Startprijs 40 EUR

Vier figuren van keramiek. Gesigneerd Holland, Onder andere plateel. (1) figuur met kind, A.B.T.R. de eendracht. (2) Danseres, Koninklijke plateel, gelijmd. (3) Dame, hoofd gelijmd. (4) Figuur, memper...

3-Delige Petrus Regout soepterrine, 1880
Startprijs 40 EUR

Drie-delgie antieke Maastrichtse Petrus Regout soepterrine. Bestaande uit: Onderschaal, terrine en sleef. Circa 1880. Afmeting: 24 x Ø 27 cm. In goede staat.

Vijf Delftse borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 40 EUR

Vijf polychrome Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Circa 1900. Met merktekens 'de Klaauw'. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Vijf delen goudsteen keramiek
Startprijs 50 EUR

Vijf delen 19e eeuws goudsteen keramiek. Bestaande uit: twee schenkkannen, en drie kastkommen. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.

Vijf antieke borden Ø 21 - 26 cm.
Startprijs 50 EUR

Vijf antieke borden. Divers. Eén handbeschilderd bord met zilveren beugel + landschap decor. Twee keramieken borden uit Frankrijk, Choisy le Roi. Eén Brocanteur bord met bodemmerk, Frankrijk, chip. Eé...

Antieke Makkumer schenkkan, H 23,5 cm.
Startprijs 50 EUR

Antieke Makkumer Tichelaar poloychrome fayence schenkkan. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Lot divers aardewerk (13x)
Startprijs 50 EUR

Lot divers aardewerk. Holland. Onder andere Petrus Regout, oud Delft/Ram et cetera. Afmeting: 7 - 38 cm. In goede staat.

Villeroy & Boch figurengroep
Startprijs 60 EUR

Porseleinen Villeroy & Boch figurengroep. Ontwerp R. Benedikt. Olifanten en katten in een auto. Afmeting: 12 x 20 x 11cm. In goede staat.

Villeroy & Boch figurengroep
Startprijs 60 EUR

Porseleinen Villeroy & Boch figurengroep. Ontwerp R. Benedikt. Golfspelende katten. Afmeting: 16 x 18 x 11 cm. In goede staat.

Duitse Rudolstadt dekselvaas, H 39 cm.
Startprijs 60 EUR

Duitse Rudolstadt porseleinen dekselvaas met draken/floraal en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Twee Hollandse vazen
Startprijs 60 EUR

Twee Hollandse geglazuurde vazen van aardewerk. (1) Aart van der Woude (1956) model C. 37. (2) Ongesigneerd. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.

Antiek Petrus Regout kinderservies
Startprijs 60 EUR

Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht kinderservies van keramiek. Bestaande uit: mahoniehouten dienblad, theepot (goed), suikerpot (randschade), melkkan (chip + haarlijn), grote kom en zes kopjes (...

Zes delen aardewerk
Startprijs 60 EUR

Zes delen Hollands aardewerk. Onder andere; Mobach, Zaalberg. Afmeting: 15 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

Zes antieke schalen/dienblad
Startprijs 60 EUR

Zes antiek porseleinen schalen/dienblad. Onder andere; Duitsland, Frankrijk. Circa 1900 - 1950. Bodemmerken. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 24 - 45 cm. In goede staat.

Lot Engels Wedgwood
Startprijs 60 EUR

Lot Engels Wedgwood. Keramiek. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; Lamp, kop + schotels, schalen et cetera. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 42 cm. In goede staat.

Porseleinen schaal met wit-metalen beugel
Startprijs 60 EUR

Porseleinen schaal met zwiebelmuster-decor, Köppelsdorf, met witmetalen beugel. 20e eeuw. ø 25 cm. In goede staat