Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke St. Lukas Utrecht vaas, 1910 6003
Antieke St. Lukas Utrecht vaas, 1910

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Twee Sevres-stijl vazen, H 113 cm. 6013
Twee Sevres-stijl vazen, H 113 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Antieke Meissen theepot Ø 10 cm. 6181
Antieke Meissen theepot Ø 10 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Duitse Meissen sculptuur, H 17 cm. 6002
Duitse Meissen sculptuur, H 17 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Kapitale Delftse dekselvaas, H 77 cm. 6023
Kapitale Delftse dekselvaas, H 77 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Delftse theebus, H 10,5 cm. 6038
Delftse theebus, H 10,5 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
36x Bijbelse tegels 6072
36x Bijbelse tegels

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
3-Delig Delfts kaststel 6189
3-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse kat, H 18 cm. 6198
18e Eeuwse Delftse kat, H 18 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Twee grote vazen in Sevres-stijl, H 52 cm. 6019
Twee grote vazen in Sevres-stijl, H 52 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6049
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee antieke Delftse vazen 6050
Twee antieke Delftse vazen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Drie-delig 18e eeuws APK Delfts kaststel 6051
Drie-delig 18e eeuws APK Delfts kaststel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke Porceleyne Fles plaquette, 1920 6205
Antieke Porceleyne Fles plaquette, 1920

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Vijf-delig 18e eeuws Delfts kaststel 6052
Vijf-delig 18e eeuws Delfts kaststel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Lot mangaan tegels (39 st.) 6079
Lot mangaan tegels (39 st.)

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Franse Limoges dekselvaas, H 30 cm. 6105
Franse Limoges dekselvaas, H 30 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Grote antieke Delftse dekselvaas, H 74 cm. 6192
Grote antieke Delftse dekselvaas, H 74 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
30x Landschap tegels in cirkel 6070
30x Landschap tegels in cirkel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels, 1900 (35 st.) 6073
Lot antieke tegels, 1900 (35 st.)

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Lot tegels ( 27 st.) 6080
Lot tegels ( 27 st.)

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2x Makkumer plaquettes 6021
2x Makkumer plaquettes

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke Hollandse tabakspot, H 37 cm. 6036
Antieke Hollandse tabakspot, H 37 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3-Delig antiek Delfts kaststel, 1900 6046
3-Delig antiek Delfts kaststel, 1900

Resultaat:

300 EUR