Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse porseleinen plaquette 6000
Franse porseleinen plaquette
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke Rozenburg vaas, H 26 cm. 6001
Antieke Rozenburg vaas, H 26 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Duitse Meissen sculptuur, H 17 cm. 6002
Duitse Meissen sculptuur, H 17 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Antieke St. Lukas Utrecht vaas, 1910 6003
Antieke St. Lukas Utrecht vaas, 1910

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Twee antieke Delftse figuren 6004
Twee antieke Delftse figuren

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Grote majolica jardiniere 6005
Grote majolica jardiniere

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3-Delige antieke majolica vazenset 6006
3-Delige antieke majolica vazenset

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Duitse Marcolini schotel Ø 29 cm. 6007
18e Eeuwse Duitse Marcolini schotel Ø 29 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Meissen Teichert Cölln majolica jardiniere 6008
Antieke Meissen Teichert Cölln majolica jardiniere

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke Majolica bloempot 6009
Antieke Majolica bloempot

Resultaat:

250 EUR

Grote majolica caché pot 6010
Grote majolica caché pot
Startprijs 90 EUR
2x Russische kop + schotels 6011
2x Russische kop + schotels
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Meissen dekselterrine 6012
Meissen dekselterrine

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee Sevres-stijl vazen, H 113 cm. 6013
Twee Sevres-stijl vazen, H 113 cm.

Resultaat:

700 EUR

Lot 17e eeuwse tegels (15 St.) 6014
Lot 17e eeuwse tegels (15 St.)
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Plaquette met bijbelse voorstelling 6015
Plaquette met bijbelse voorstelling

Resultaat:

170 EUR

Zeldzame theepot 6016
Zeldzame theepot
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke wandplaquette, Porseleyne Fles 6017
Antieke wandplaquette, Porseleyne Fles

Resultaat:

160 EUR

Majolica console + bloempot 6018
Majolica console + bloempot
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Twee grote vazen in Sevres-stijl, H 52 cm. 6019
Twee grote vazen in Sevres-stijl, H 52 cm.

Resultaat:

400 EUR

Twee Sevres-stijl vazen, H 40 cm. 6020
Twee Sevres-stijl vazen, H 40 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2x Makkumer plaquettes 6021
2x Makkumer plaquettes

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuws kruis met wijwaterbak 6022
18e Eeuws kruis met wijwaterbak

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kapitale Delftse dekselvaas, H 77 cm. 6023
Kapitale Delftse dekselvaas, H 77 cm.

Resultaat:

500 EUR