Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote antieke Delftse dekselvaas, H 74 cm. 6192
Grote antieke Delftse dekselvaas, H 74 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse kat, H 18 cm. 6198
18e Eeuwse Delftse kat, H 18 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Twee antieke Delftse schoentjes 6042
Twee antieke Delftse schoentjes

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee delen plateel 6118
Twee delen plateel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke St. Lukas Utrecht vaas, 1910 6003
Antieke St. Lukas Utrecht vaas, 1910

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
3-Delig Delfts kaststel 6189
3-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke Meissen theepot Ø 10 cm. 6181
Antieke Meissen theepot Ø 10 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Delftse rozensteker 6157
Delftse rozensteker

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Art Deco Porceleyne Fles vaas 6115
Art Deco Porceleyne Fles vaas

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Franse Limoges dekselvaas, H 30 cm. 6105
Franse Limoges dekselvaas, H 30 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Twee majolica bloempotten, 1910 6103
Twee majolica bloempotten, 1910

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
36x Bijbelse tegels 6072
36x Bijbelse tegels

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Delftse knobbelvaas, H 41 cm. 6206
Delftse knobbelvaas, H 41 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Porceleyne Fles plaquette, 1920 6205
Antieke Porceleyne Fles plaquette, 1920

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Delftse APK schotel Ø 22,2 cm. 6202
Delftse APK schotel Ø 22,2 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Porceleyne Fles vaas, H 26,5 cm. 6197
Antieke Porceleyne Fles vaas, H 26,5 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
18e - 19e Eeuwse Friese wandschotel Ø 28 cm. 6194
18e - 19e Eeuwse Friese wandschotel Ø 28 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse schenkkan, H 20 cm. 6191
18e Eeuwse Delftse schenkkan, H 20 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Meissen theepot 6177
Meissen theepot

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke platelen zuil + bloempot, 1920 6120
Antieke platelen zuil + bloempot, 1920

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lot tegels ( 27 st.) 6080
Lot tegels ( 27 st.)

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antieke wandplaquette, Porseleyne Fles 6017
Antieke wandplaquette, Porseleyne Fles

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Duitse Meissen sculptuur, H 17 cm. 6002
Duitse Meissen sculptuur, H 17 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Vijf antieke Petrus Regout kastkommen, 1880 6246
Vijf antieke Petrus Regout kastkommen, 1880

Resultaat:

120 EUR