Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
51 Resultaten
Kavel: 2701

Ottomaans zilveren kromzwaard

Resultaat: 7.500 EUR

Uniek antiek Ottomaans kromzwaard, 18e-19e eeuw, voorzien van een hoornen heft met zilveren bewerking, een gesigneerd lemmet. Het zwaard heeft een bewerkte schede van leer met zilver en draagogen. Voo...


Kavel: 2704

Set Engelse percussie pistolen, L 41 cm.

Resultaat: 2.500 EUR

Exclusieve set antieke Engelse koppel percussie pistolen met octagonale damast loop, mahonie kolf en graveringen. Gesigneerd Fowler. Circa 1800. Afmeting: L 41 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2700

Antiek gesigneerd Japans Katana zwaard, L 119 cm.

Resultaat: 1.400 EUR

Antiek Japans Katana zwaard met floraal/figuren voorstelling. Gesigneerd. 19e Eeuw. Afmeting: L 119 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2702

16e Eeuwse pareerdolk met bloedgleuf, L 38 cm.

Resultaat: 1.100 EUR

16e Eeuwse smeedijzeren pareerdolk met bloedgleuf + heft met fijn gevlochten ijzerdraad. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.


Kavel: 2715

Antieke Army-percussie Center Hammer .44 revolver, L 39 cm.

Resultaat: 1.100 EUR

Grote antieke Amerikaanse Army-percussie Center Hammer revolver. 44 Kaliber. VS 1861. Allen Rwheelock. Gepolijst. Afmeting: L 39 cm. In goede staat.


Kavel: 2712

Antiek vuursteen pistool, L 63 cm.

Resultaat: 900 EUR

Groot antiek vuursteen pistool met messing en gravering. Gesigneerd Wilson. Circa 1800. Afmeting: L 63 cm. In goede staat.


Kavel: 2721

Antieke revolver, L 23 cm.

Resultaat: 800 EUR

Antiek vernikkelde revolver met gravering. Rotatie van cilinder is defect. Bacon G. co. Norwich & Co. Afmeting: L 23 cm. Verder in goede staat.


Kavel: 2727

Antieke revolver, L 30 cm.

Resultaat: 700 EUR

Antieke revolver. Cap System Manufactured by C. Clement (België). Met gravures op trommel + nummer 6445. Afmeting: L 30 cm. In goede staat.


Kavel: 2736

Antieke revolver, L 31 cm.

Resultaat: 650 EUR

Antieke revolver. Colts patent. Percussie Navi Belgë. Nummer 41320. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.


Kavel: 2724

Antieke Colt revolver, L 28 cm.

Resultaat: 550 EUR

Antieke Colt revolver. Voor Turkse markt. Met opschrift Merzifvowameli + Hachim 1571. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.


Kavel: 2731

Antieke percussie Colt revolver, L 31 cm.

Resultaat: 500 EUR

Antieke percussie Colt revolver. Navi België. Nr. 11115. Gepolijst. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.


Kavel: 2745

Koppel percussie pistolen, L 22 cm.

Resultaat: 450 EUR

Twee antieke korte percussie pistolen. Penvuur. Circa 1800. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.


Kavel: 2710

Antiek dubbelloops percussie pistool, L 40 cm.

Resultaat: 400 EUR

Antiek dubbelloops percussie pistool met gravering. Houda (jacht). Circa 1800. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.


Kavel: 2723

Antiek percussie pistool, L 22 cm.

Resultaat: 400 EUR

Antiek Spaans kort percussie pistool. Florale gravering + goud inleg (wapen). 18e Eeuw. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.


Kavel: 2729

7x Diverse antieke pistolen (defect)

Resultaat: 400 EUR

Zeven stuks diverse antieke defecte pistolen. Afmeting: L 11 - 26 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2725

2x Antieke kousenband pistolen, L 12 cm.

Resultaat: 375 EUR

Twee antieke kousenband pistolen. Randvuur. Beide pistolen gemerkt. Afmeting: L 12 cm. In goede staat.


Kavel: 2722

Antiek penvuur pistool, L. 22 cm.

Resultaat: 300 EUR

Antiek Spaans penvuur pistool met graveringen. Circa 1800. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.


Kavel: 2730

Vier antieke revolvers (defect)

Resultaat: 300 EUR

Vier antieke defecte revolvers. Afmeting: L 16 - 18 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2728

Twee antieke randvuur pistolen, L 18 - 23 cm.

Resultaat: 275 EUR

Twee antieke Duitse randvuur pistolen. Afmeting: L 18 - 23 cm. In goede staat.


Kavel: 2734

Antiek penvuur revolver, L 28 cm.

Resultaat: 275 EUR

Antiek penvuur revolver. Gepolijst. Gemerkt P.F. 988. Zes-schots. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.


Kavel: 2742

Dubbelloops jachtgeweer, L 121 cm.

Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer. Gesigneerd Welch London. Met damast loop, voorlader. Afmeting: L 121 cm. In goede staat.


Kavel: 2747

Dubbelloops pistool, L 22 cm.

Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met octagonale loop, uitklapbare bajonet en knikbare loop. Genummerd + gemerkt. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.


Kavel: 2735

Antiek jachtgeweer, L 135 cm.

Resultaat: 250 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Frankrijk/België. Afmeting: L 135 cm. In goede staat.


Kavel: 2741

Dubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.

Resultaat: 250 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met gravering. Voorlader. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.