Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ottomaans zilveren kromzwaard
Resultaat: 7.500 EUR

Uniek antiek Ottomaans kromzwaard, 18e-19e eeuw, voorzien van een hoornen heft met zilveren bewerking, een gesigneerd lemmet. Het zwaard heeft een bewerkte schede van leer met zilver en draagogen. Voo...

Set Engelse percussie pistolen, L 41 cm.
Resultaat: 2.500 EUR

Exclusieve set antieke Engelse koppel percussie pistolen met octagonale damast loop, mahonie kolf en graveringen. Gesigneerd Fowler. Circa 1800. Afmeting: L 41 cm. In zeer goede staat.

Antiek gesigneerd Japans Katana zwaard, L 119 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Antiek Japans Katana zwaard met floraal/figuren voorstelling. Gesigneerd. 19e Eeuw. Afmeting: L 119 cm. In zeer goede staat.

16e Eeuwse pareerdolk met bloedgleuf, L 38 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

16e Eeuwse smeedijzeren pareerdolk met bloedgleuf + heft met fijn gevlochten ijzerdraad. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.

Antieke Army-percussie Center Hammer .44 revolver, L 39 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Grote antieke Amerikaanse Army-percussie Center Hammer revolver. 44 Kaliber. VS 1861. Allen Rwheelock. Gepolijst. Afmeting: L 39 cm. In goede staat.

Antiek vuursteen pistool, L 63 cm.
Resultaat: 900 EUR

Groot antiek vuursteen pistool met messing en gravering. Gesigneerd Wilson. Circa 1800. Afmeting: L 63 cm. In goede staat.

Antieke revolver, L 23 cm.
Resultaat: 800 EUR

Antiek vernikkelde revolver met gravering. Rotatie van cilinder is defect. Bacon G. co. Norwich & Co. Afmeting: L 23 cm. Verder in goede staat.

Antieke revolver, L 30 cm.
Resultaat: 700 EUR

Antieke revolver. Cap System Manufactured by C. Clement (België). Met gravures op trommel + nummer 6445. Afmeting: L 30 cm. In goede staat.

Antieke revolver, L 31 cm.
Resultaat: 650 EUR

Antieke revolver. Colts patent. Percussie Navi Belgë. Nummer 41320. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.

Antieke Colt revolver, L 28 cm.
Resultaat: 550 EUR

Antieke Colt revolver. Voor Turkse markt. Met opschrift Merzifvowameli + Hachim 1571. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.

Antieke percussie Colt revolver, L 31 cm.
Resultaat: 500 EUR

Antieke percussie Colt revolver. Navi België. Nr. 11115. Gepolijst. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.

Koppel percussie pistolen, L 22 cm.
Resultaat: 450 EUR

Twee antieke korte percussie pistolen. Penvuur. Circa 1800. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops percussie pistool, L 40 cm.
Resultaat: 400 EUR

Antiek dubbelloops percussie pistool met gravering. Houda (jacht). Circa 1800. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.

Antiek percussie pistool, L 22 cm.
Resultaat: 400 EUR

Antiek Spaans kort percussie pistool. Florale gravering + goud inleg (wapen). 18e Eeuw. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.

7x Diverse antieke pistolen (defect)
Resultaat: 400 EUR

Zeven stuks diverse antieke defecte pistolen. Afmeting: L 11 - 26 cm. In redelijke staat.

2x Antieke kousenband pistolen, L 12 cm.
Resultaat: 375 EUR

Twee antieke kousenband pistolen. Randvuur. Beide pistolen gemerkt. Afmeting: L 12 cm. In goede staat.

Antiek penvuur pistool, L. 22 cm.
Resultaat: 300 EUR

Antiek Spaans penvuur pistool met graveringen. Circa 1800. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.

Vier antieke revolvers (defect)
Resultaat: 300 EUR

Vier antieke defecte revolvers. Afmeting: L 16 - 18 cm. In redelijke staat.

Twee antieke randvuur pistolen, L 18 - 23 cm.
Resultaat: 275 EUR

Twee antieke Duitse randvuur pistolen. Afmeting: L 18 - 23 cm. In goede staat.

Antiek penvuur revolver, L 28 cm.
Resultaat: 275 EUR

Antiek penvuur revolver. Gepolijst. Gemerkt P.F. 988. Zes-schots. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer, L 121 cm.
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer. Gesigneerd Welch London. Met damast loop, voorlader. Afmeting: L 121 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool, L 22 cm.
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met octagonale loop, uitklapbare bajonet en knikbare loop. Genummerd + gemerkt. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.

Antiek jachtgeweer, L 135 cm.
Resultaat: 250 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Frankrijk/België. Afmeting: L 135 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met gravering. Voorlader. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.