Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
56 Resultaten
Kavel: 2700

Antiek gesigneerd Japans Katana zwaard, L 119 cm.

Resultaat: 1.400 EUR

Antiek Japans Katana zwaard met floraal/figuren voorstelling. Gesigneerd. 19e Eeuw. Afmeting: L 119 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2702

16e Eeuwse pareerdolk met bloedgleuf, L 38 cm.

Resultaat: 1.100 EUR

16e Eeuwse smeedijzeren pareerdolk met bloedgleuf + heft met fijn gevlochten ijzerdraad. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.


Kavel: 2703

Antiek Indonesisch kapmes + schede

Resultaat: 90 EUR

Antiek houtgesneden Indonesisch kapmes met metalen beslag en houten schede. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 68 cm. In goede originele staat.


Kavel: 2704

Set Engelse percussie pistolen, L 41 cm.

Resultaat: 2.500 EUR

Exclusieve set antieke Engelse koppel percussie pistolen met octagonale damast loop, mahonie kolf en graveringen. Gesigneerd Fowler. Circa 1800. Afmeting: L 41 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2708

Kruithoorn + bankschroef

Resultaat: 60 EUR

16e - 17e Eeuwse gotische bewerkte smeedijzeren bankschroef + een 19e eeuwse lederen kruithoorn. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2709

Lot Duitse oorlog broches (6x)

Resultaat: 100 EUR

Zes Duitse luchtvaart broches. WO II. Deels replica. Afmeting: 2,5 - 5 cm. In goede staat.


Kavel: 2711

Antiek randvuur pistool, L 31 cm.

Resultaat: 200 EUR

Antiek randvuur pistool met achtkantige loop. Gemerkt G.B. Circa 1800. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.


Kavel: 2714

Twee antieke percussie pistolen, L 18 cm.

Resultaat: 225 EUR

Koppel antieke percussie pistolen met achtkantige loop. Eén haan-vergrendeling defect. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2716

Antieke Franse brandweerhelm

Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse messing brandweerhelm. Pompiers de Merrey. Geen binnenhelm. Afmeting: 25 x 25 x 19 cm. In goede staat.


Kavel: 2717

Antieke Franse brandweerhelm

Resultaat: 160 EUR

Antieke Franse gepolijste messing brandweerhelm. Sapeurs Pompiers. De la Reole. Afmeting: 18 x 26 x 21 cm. In goede staat.


Kavel: 2718

Antieke Franse brandweerhelm

Resultaat: 160 EUR

Antieke Franse gepolijste messing brandweerhelm. Sapeurs Pompiers. Geen binnenhelm. Afmeting: 25 x 28 x 19 cm. In goede staat.


Kavel: 2719

Twee antieke Franse brandweerhelmen

Resultaat: 180 EUR

Twee antieke Franse gepolijste messing brandweerhelmen. Sapeurs Pompiers. Gournay in Bray de la Chapelle. Afmeting: 18 x 26 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2720

Antieke Franse brandweerhelm

Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse gepolijste messing brandweerhelm. Pompiers devourment de chassenay. Geen binnenhelm. Afmeting: 28 x 20 x 25 cm. In goede staat.


Kavel: 2721

Antieke revolver, L 23 cm.

Resultaat: 800 EUR

Antiek vernikkelde revolver met gravering. Rotatie van cilinder is defect. Bacon G. co. Norwich & Co. Afmeting: L 23 cm. Verder in goede staat.


Kavel: 2722

Antiek penvuur pistool, L. 22 cm.

Resultaat: 300 EUR

Antiek Spaans penvuur pistool met graveringen. Circa 1800. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.


Kavel: 2723

Antiek percussie pistool, L 22 cm.

Resultaat: 400 EUR

Antiek Spaans kort percussie pistool. Florale gravering + goud inleg (wapen). 18e Eeuw. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.


Kavel: 2725

2x Antieke kousenband pistolen, L 12 cm.

Resultaat: 375 EUR

Twee antieke kousenband pistolen. Randvuur. Beide pistolen gemerkt. Afmeting: L 12 cm. In goede staat.


Kavel: 2726

Revolver, L 17 cm.

Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse vernikkelde + gegraveerde revolver. Afmeting: L 17 cm. In goede staat.


Kavel: 2727

Antieke revolver, L 30 cm.

Resultaat: 700 EUR

Antieke revolver. Cap System Manufactured by C. Clement (België). Met gravures op trommel + nummer 6445. Afmeting: L 30 cm. In goede staat.


Kavel: 2728

Twee antieke randvuur pistolen, L 18 - 23 cm.

Resultaat: 275 EUR

Twee antieke Duitse randvuur pistolen. Afmeting: L 18 - 23 cm. In goede staat.


Kavel: 2729

7x Diverse antieke pistolen (defect)

Resultaat: 400 EUR

Zeven stuks diverse antieke defecte pistolen. Afmeting: L 11 - 26 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2730

Vier antieke revolvers (defect)

Resultaat: 300 EUR

Vier antieke defecte revolvers. Afmeting: L 16 - 18 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2732

5x Indonesische krissen/messen

Resultaat: 90 EUR

Vijf Indonesische krissen, messen. 20e Eeuw. Afmeting: L 27 - 51 cm. In goede staat.


Kavel: 2733

Antiek penvuur revolver, L 26 cm.

Resultaat: 190 EUR

Antiek Frans penvuur revolver. L & G Paris Acier. Mechanisme functioneert niet correct. Afmeting: L 26 cm. In goede staat.