Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antiek gesigneerd Japans Katana zwaard, L 119 cm. 2700
Antiek gesigneerd Japans Katana zwaard, L 119 cm.

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
16e Eeuwse pareerdolk met bloedgleuf, L 38 cm. 2702
16e Eeuwse pareerdolk met bloedgleuf, L 38 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Antiek Indonesisch kapmes + schede 2703
Antiek Indonesisch kapmes + schede

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Set Engelse percussie pistolen, L 41 cm. 2704
Set Engelse percussie pistolen, L 41 cm.

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Antieke Franse brandweerhelm 2716
Antieke Franse brandweerhelm

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke Franse brandweerhelm 2717
Antieke Franse brandweerhelm

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke Franse brandweerhelm 2718
Antieke Franse brandweerhelm

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Twee antieke Franse brandweerhelmen 2719
Twee antieke Franse brandweerhelmen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke Franse brandweerhelm 2720
Antieke Franse brandweerhelm

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antiek penvuur pistool, L. 22 cm. 2722
Antiek penvuur pistool, L. 22 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antiek percussie pistool, L 22 cm. 2723
Antiek percussie pistool, L 22 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2x Antieke kousenband pistolen, L 12 cm. 2725
2x Antieke kousenband pistolen, L 12 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
7x Diverse antieke pistolen (defect) 2729
7x Diverse antieke pistolen (defect)

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Vier antieke revolvers (defect) 2730
Vier antieke revolvers (defect)

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
5x Indonesische krissen/messen 2732
5x Indonesische krissen/messen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antiek jachtgeweer, L 135 cm. 2735
Antiek jachtgeweer, L 135 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Spaans Toledo sabel, L 88 cm. 2738
Spaans Toledo sabel, L 88 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee grote kanonnen 2740
Twee grote kanonnen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Dubbelloops jachtgeweer, L 121 cm. 2742
Dubbelloops jachtgeweer, L 121 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Dubbelloops jachtgeweer, L 111 cm. 2743
Dubbelloops jachtgeweer, L 111 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Koppel percussie pistolen, L 22 cm. 2745
Koppel percussie pistolen, L 22 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Drie oude Indonesische krissen 2749
Drie oude Indonesische krissen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Vuursteen geweer 2750
Vuursteen geweer

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Kleine revolver, L 11 cm. 2751
Kleine revolver, L 11 cm.

Resultaat:

120 EUR