Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
56 Resultaten
Kavel: 2721

Antieke revolver, L 23 cm.

Resultaat: 800 EUR

Antiek vernikkelde revolver met gravering. Rotatie van cilinder is defect. Bacon G. co. Norwich & Co. Afmeting: L 23 cm. Verder in goede staat.


Kavel: 2701

Ottomaans zilveren kromzwaard

Resultaat: 7.500 EUR

Uniek antiek Ottomaans kromzwaard, 18e-19e eeuw, voorzien van een hoornen heft met zilveren bewerking, een gesigneerd lemmet. Het zwaard heeft een bewerkte schede van leer met zilver en draagogen. Voo...


Kavel: 2724

Antieke Colt revolver, L 28 cm.

Resultaat: 550 EUR

Antieke Colt revolver. Voor Turkse markt. Met opschrift Merzifvowameli + Hachim 1571. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.


Kavel: 2736

Antieke revolver, L 31 cm.

Resultaat: 650 EUR

Antieke revolver. Colts patent. Percussie Navi Belgë. Nummer 41320. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.


Kavel: 2731

Antieke percussie Colt revolver, L 31 cm.

Resultaat: 500 EUR

Antieke percussie Colt revolver. Navi België. Nr. 11115. Gepolijst. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.


Kavel: 2727

Antieke revolver, L 30 cm.

Resultaat: 700 EUR

Antieke revolver. Cap System Manufactured by C. Clement (België). Met gravures op trommel + nummer 6445. Afmeting: L 30 cm. In goede staat.


Kavel: 2744

Enkelloops jachtgeweer, L 122 cm.

Resultaat: 250 EUR

Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.


Kavel: 2733

Antiek penvuur revolver, L 26 cm.

Resultaat: 190 EUR

Antiek Frans penvuur revolver. L & G Paris Acier. Mechanisme functioneert niet correct. Afmeting: L 26 cm. In goede staat.


Kavel: 2728

Twee antieke randvuur pistolen, L 18 - 23 cm.

Resultaat: 275 EUR

Twee antieke Duitse randvuur pistolen. Afmeting: L 18 - 23 cm. In goede staat.


Kavel: 2714

Twee antieke percussie pistolen, L 18 cm.

Resultaat: 225 EUR

Koppel antieke percussie pistolen met achtkantige loop. Eén haan-vergrendeling defect. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2708

Kruithoorn + bankschroef

Resultaat: 60 EUR

16e - 17e Eeuwse gotische bewerkte smeedijzeren bankschroef + een 19e eeuwse lederen kruithoorn. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2753

Perzische kruithoorn

Startprijs 100 EUR

Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.


Kavel: 2748

Gewerentas+gordel

Startprijs 100 EUR

Oude lederen gewerentas + 19e eeuwse kruitgordel. Afmeting: 68 - 77 cm. In goede staat.


Kavel: 2747

Dubbelloops pistool, L 22 cm.

Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met octagonale loop, uitklapbare bajonet en knikbare loop. Genummerd + gemerkt. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.


Kavel: 2746

Antieke karabijn, L 131 cm.

Resultaat: 250 EUR

Antieke karabijn. Nr. 19136. Onklaar gemaakt. W.O. II. Afmeting: L 131 cm. In goede staat.


Kavel: 2741

Dubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.

Resultaat: 250 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met gravering. Voorlader. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.


Kavel: 2739

Oud/antieke hartsvanger, L 60 cm.

Resultaat: 120 EUR

Oude/antieke hartsvanger voor de jacht. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 60 cm. In goede staat.


Kavel: 2737

Belgisch parade sabel, 1910

Startprijs 250 EUR

Antiek Belgisch parade sabel met grip van hoorn. Plated. Circa 1910. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.


Kavel: 2734

Antiek penvuur revolver, L 28 cm.

Resultaat: 275 EUR

Antiek penvuur revolver. Gepolijst. Gemerkt P.F. 988. Zes-schots. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.


Kavel: 2726

Revolver, L 17 cm.

Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse vernikkelde + gegraveerde revolver. Afmeting: L 17 cm. In goede staat.


Kavel: 2715

Antieke Army-percussie Center Hammer .44 revolver, L 39 cm.

Resultaat: 1.100 EUR

Grote antieke Amerikaanse Army-percussie Center Hammer revolver. 44 Kaliber. VS 1861. Allen Rwheelock. Gepolijst. Afmeting: L 39 cm. In goede staat.


Kavel: 2713

Koppel antieke Duitse percussie pistolen

Startprijs 400 EUR

Antiek koppel grote Duitse percussie pistolen. Gemerkt B.U.G. met kroon. Afmeting: L 30 cm. In goede staat.


Kavel: 2712

Antiek vuursteen pistool, L 63 cm.

Resultaat: 900 EUR

Groot antiek vuursteen pistool met messing en gravering. Gesigneerd Wilson. Circa 1800. Afmeting: L 63 cm. In goede staat.


Kavel: 2711

Antiek randvuur pistool, L 31 cm.

Resultaat: 200 EUR

Antiek randvuur pistool met achtkantige loop. Gemerkt G.B. Circa 1800. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.