Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke revolver, L 23 cm.
Resultaat: 800 EUR

Antiek vernikkelde revolver met gravering. Rotatie van cilinder is defect. Bacon G. co. Norwich & Co. Afmeting: L 23 cm. Verder in goede staat.

Ottomaans zilveren kromzwaard
Resultaat: 7.500 EUR

Uniek antiek Ottomaans kromzwaard, 18e-19e eeuw, voorzien van een hoornen heft met zilveren bewerking, een gesigneerd lemmet. Het zwaard heeft een bewerkte schede van leer met zilver en draagogen. Voo...

Antieke Colt revolver, L 28 cm.
Resultaat: 550 EUR

Antieke Colt revolver. Voor Turkse markt. Met opschrift Merzifvowameli + Hachim 1571. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.

Antieke revolver, L 31 cm.
Resultaat: 650 EUR

Antieke revolver. Colts patent. Percussie Navi Belgë. Nummer 41320. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.

Antieke percussie Colt revolver, L 31 cm.
Resultaat: 500 EUR

Antieke percussie Colt revolver. Navi België. Nr. 11115. Gepolijst. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.

Antieke revolver, L 30 cm.
Resultaat: 700 EUR

Antieke revolver. Cap System Manufactured by C. Clement (België). Met gravures op trommel + nummer 6445. Afmeting: L 30 cm. In goede staat.

Enkelloops jachtgeweer, L 122 cm.
Resultaat: 250 EUR

Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.

Antiek penvuur revolver, L 26 cm.
Resultaat: 190 EUR

Antiek Frans penvuur revolver. L & G Paris Acier. Mechanisme functioneert niet correct. Afmeting: L 26 cm. In goede staat.

Twee antieke randvuur pistolen, L 18 - 23 cm.
Resultaat: 275 EUR

Twee antieke Duitse randvuur pistolen. Afmeting: L 18 - 23 cm. In goede staat.

Twee antieke percussie pistolen, L 18 cm.
Resultaat: 225 EUR

Koppel antieke percussie pistolen met achtkantige loop. Eén haan-vergrendeling defect. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.

Kruithoorn + bankschroef
Resultaat: 60 EUR

16e - 17e Eeuwse gotische bewerkte smeedijzeren bankschroef + een 19e eeuwse lederen kruithoorn. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.

Perzische kruithoorn
Startprijs 100 EUR

Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Gewerentas+gordel
Startprijs 100 EUR

Oude lederen gewerentas + 19e eeuwse kruitgordel. Afmeting: 68 - 77 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool, L 22 cm.
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met octagonale loop, uitklapbare bajonet en knikbare loop. Genummerd + gemerkt. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.

Antieke karabijn, L 131 cm.
Resultaat: 250 EUR

Antieke karabijn. Nr. 19136. Onklaar gemaakt. W.O. II. Afmeting: L 131 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met gravering. Voorlader. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.

Oud/antieke hartsvanger, L 60 cm.
Resultaat: 120 EUR

Oude/antieke hartsvanger voor de jacht. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 60 cm. In goede staat.

Belgisch parade sabel, 1910
Startprijs 250 EUR

Antiek Belgisch parade sabel met grip van hoorn. Plated. Circa 1910. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.

Antiek penvuur revolver, L 28 cm.
Resultaat: 275 EUR

Antiek penvuur revolver. Gepolijst. Gemerkt P.F. 988. Zes-schots. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.

Revolver, L 17 cm.
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse vernikkelde + gegraveerde revolver. Afmeting: L 17 cm. In goede staat.

Antieke Army-percussie Center Hammer .44 revolver, L 39 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Grote antieke Amerikaanse Army-percussie Center Hammer revolver. 44 Kaliber. VS 1861. Allen Rwheelock. Gepolijst. Afmeting: L 39 cm. In goede staat.

Koppel antieke Duitse percussie pistolen
Startprijs 400 EUR

Antiek koppel grote Duitse percussie pistolen. Gemerkt B.U.G. met kroon. Afmeting: L 30 cm. In goede staat.

Antiek vuursteen pistool, L 63 cm.
Resultaat: 900 EUR

Groot antiek vuursteen pistool met messing en gravering. Gesigneerd Wilson. Circa 1800. Afmeting: L 63 cm. In goede staat.

Antiek randvuur pistool, L 31 cm.
Resultaat: 200 EUR

Antiek randvuur pistool met achtkantige loop. Gemerkt G.B. Circa 1800. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.