Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
522 Resultaten
Kavel: 7176

Grote Chinese drakenpot Ø 32 cm.

Resultaat: 15.000 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenpot met rondom een grote draak in wolken decor. Afmeting: H 30 x Ø 32 cm. In goede staat.


Kavel: 7468

Grote Chinese schotel Ø 46 cm.

Resultaat: 12.000 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Gecontourneerd. Geheel gelijmd. Afmeting: Ø 46 cm. In matige staat.


Kavel: 7508

Vier oude Chinese muntstukken

Resultaat: 7.500 EUR

Vier oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,5 - 4,2 cm. In goede staat.


Kavel: 7013

18e Eeuwse Kang Xi gemberpot Ø 16 cm.

Resultaat: 4.500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met rondom figuren in landschap decor. Deksel gelijmd. Geen bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7112

Grote Chinese vaas, H 44 cm.

Resultaat: 3.750 EUR

Grote Chinees porseleinen trompet-vormige vaas met landschap/draak decor. Met Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 44 x Ø 22 cm. In goede staat.


Kavel: 7206

Chinese wandvaas, H 19,8 cm.

Resultaat: 3.500 EUR

Chinees porseleinen wandvaas met geel glazuur + Familie Rose floraal/tekst decor. Bodemmerk. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.


Kavel: 7038

Chinese pijvaas met draak, H 28 cm.

Resultaat: 2.750 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met rood glazuur en opgewerkte draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.


Kavel: 7462

Chinese drakenschaal Ø 19,2 cm.

Resultaat: 2.750 EUR

Chinees porseleinen drakenschaal in lotusbloem-vorm. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,2 x Ø 19,2 cm. In goede staat.


Kavel: 7169

Drie grote Chinese vazen, H 57 - 59 cm.

Resultaat: 2.500 EUR

Drie grote Chinees porseleinen vazen. Figuren/floraal/tekst decor. Circa 1900. Afmeting: H 57 - 59 cm. In goede staat.


Kavel: 7615

Drie Chinese celadon vazen, H 14 - 15 cm.

Resultaat: 2.500 EUR

Drie Chinees porseleinen celadon vazen met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 14 - 15 cm. In goede staat.


Kavel: 7004

Lot 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat: 2.250 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit zeven kopjes + acht schotels met floraal decor, zeemleer glazuur en Kang Xi bodemmerk. Eén kopje minimale chip. Vijf schotels goed, dri...


Kavel: 7007

17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 17 cm.

Resultaat: 2.250 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.


Kavel: 7077

Chinese rood-glazuur vaas, H 26,5 cm.

Resultaat: 2.250 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7100

Twee Familie Rose kopjes Ø 8,7 cm.

Resultaat: 2.250 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 8,7 cm. In goede staat.


Kavel: 7265

Chinese trekpot

Resultaat: 2.250 EUR

Chinees porseleinen trekpot met figuren in tuin decor. Chips deksel onderrand + tuit. Afmeting: 14 x 20 x 12 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7596

Chinese waterpot Ø 22 cm.

Resultaat: 2.250 EUR

Chinees porseleinen waterpot met schub-achtig glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 22 cm. In goede staat.


Kavel: 7045

Twee antieke Chinese chicken schotels Ø 12,6 cm.

Resultaat: 2.200 EUR

Twee Chinees porseleinen antieke Familie Rose chicken schotels met verso rood glazuur. Afmeting: Ø 12,6 cm. In goede staat.


Kavel: 7006

Twee 17e - 18e eeuwse Kang Xi vazen, H 16,2 cm.

Resultaat: 2.000 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met lange lijs decor + bodemmerk. Eén vaas chips bovenrand. Afmeting: H 16,2 cm. In goede staat.


Kavel: 7033

Twee grote 18e eeuwse Imari dekselpotten

Resultaat: 2.000 EUR

Twee grote 18e eeuwse Japans Imari porseleinen dekselpotten met floraal/goud decor. Deksels gerestaureerd. Eén chip rand pot. Afmeting: H 64 x Ø 35 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7152

Chinese kom Ø 17 cm.

Resultaat: 2.000 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met druivenranken decor + zes tekens bodemmerken. Bakfout bodem onderrand. Eén minimale schilfer. Afmeting: H 5 x Ø 17 cm.


Kavel: 7401

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 40 cm.

Resultaat: 2.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas. 19e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.


Kavel: 7595

Chinese pelgrimfles, H 29 cm.

Resultaat: 2.000 EUR

Chinees porseleinen pelgrimfles met floraal/zee decor. Afmeting: 29 x 22 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 7043

Antieke Chinese Familie Verte vaas, H 63 cm.

Resultaat: 1.800 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte vaas met krijger decor + signatuur. Gelijmd. Afmeting: H 63 cm. In matige staat.


Kavel: 7061

Twee delen antiek Kakiemon porselein

Resultaat: 1.700 EUR

Twee delen Japans Kakiemon porselein. Eén acht-kantige beker met tuin/goud decor. Eén gecontourneerde schotel met geisha/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 12 - 15 cm. In goede staat.