Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie Chinese kommen Ø 10 - Ø 17 cm.
Resultaat: 60 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerk. Kleinere kom chips. Afmeting: Ø 10 - Ø 17 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit; Drie Familie Rose kopjes, floraal. Vier diverse deksels, beschadigingen. En één miniatuurvaasje, goed. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse gemberpotten Ø 17 cm.
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Mangaan. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.

4x Oosters houtsnijwerk
Resultaat: 50 EUR

Vier delen oud Oosters houtsnijwerk. Onder andere Indonesië. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 - 27 cm. In goede staat.

Lot Chinees Imari porselein
Resultaat: 50 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Tuin/goud decor. Eén schotel gelijmd, rest goed. Afmeting: 6-11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bloempot
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen bloempot met zee/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 28 x 17 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma bloempot, 1920
Resultaat: 50 EUR

Antieke Japanse Satsuma bloempot met figuren/goud decor. Circa 1920. Gaatje in bodem. Afmeting: H 21 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Floraal decor. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 50 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Hengsel gerestaureerd. Zonder deksel. Afmeting: 7,5 x 14 x 8,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 36,5 cm.
Resultaat: 50 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met vogels/insecten/floraal en goud decor. Eén vaas randschade. Afmeting: H 36,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese gemberpot Ø 20 cm.
Resultaat: 50 EUR

Grote Chinees porseleinen Kantonese gemberpot met krijger decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese vaas met kameleons, H 24 cm.
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen vaas met kameleons. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 x Ø 16 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 40 EUR

Acht delen 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Zes schaaltjes, kopje en een kom. Verte floraal decor. Met bodemmerk. Twee schaaltjes chips, rest goed. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

3x Chinese schotels
Resultaat: 40 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, onder andere steur + baars. Kang Xi. Alle gelijmd. Afmeting: Ø 11 - 13,5 cm. In matige staat.

Grote Chinese schotel Ø 36 cm.
Resultaat: 40 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Kantonese schotel met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees Imari
Resultaat: 40 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Melkkan, haarlijn. En een theebus, chip. Afmeting: 9 - 10 cm. In redelijke staat.

Chinese rituele wijnhouder
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen rituele wijnhouder met blauw glazuur + draak. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 15 x 6,5 cm. In goede staat.

Chinese nap
Resultaat: 25 EUR

Chinees porseleinen nap met fruitboom/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 2,5 x 10 x 8 cm. In goede staat.