Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
724 Resultaten
Kavel: 7000

Twee antieke Chinese kommen Ø 19,7 cm.

Resultaat: 550 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen kommen met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 19,7 cm. Beide kommen haarlijn.


Kavel: 7001

Twee Chinese vazen, H 16 cm.

Resultaat: 500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi knobbelvazen met geisha's in tuin decor. Enkele chips bovenrand. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.


Kavel: 7002

17e - 18e Eeuwse Kang Xi vaas, H 15,5 cm.

Resultaat: 1.600 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7003

Twee 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi theebussen

Resultaat: 1.600 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theebussen met zilveren deksel. Geisha decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.


Kavel: 7004

Lot 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat: 2.250 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit zeven kopjes + acht schotels met floraal decor, zeemleer glazuur en Kang Xi bodemmerk. Eén kopje minimale chip. Vijf schotels goed, dri...


Kavel: 7005

Stel Chinese vazen, H 45 cm.

Resultaat: 1.400 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren in tuin/vogel in boom decor. Met dubbele blauwe bodemring. Eén vaas goed. Eén vaas scherf ingelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede st...


Kavel: 7006

Twee 17e - 18e eeuwse Kang Xi vazen, H 16,2 cm.

Resultaat: 2.000 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met lange lijs decor + bodemmerk. Eén vaas chips bovenrand. Afmeting: H 16,2 cm. In goede staat.


Kavel: 7007

17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 17 cm.

Resultaat: 2.250 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.


Kavel: 7008

17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 17,5 cm.

Resultaat: 1.200 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. Deksel niet origineel. Chip bovenrand. Afmeting: H 17,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7009

17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 19 cm.

Resultaat: 1.200 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. Deksel chips, verder goed. Afmeting: H 19 cm.


Kavel: 7010

18e Eeuwse Chinese dekselpot, H 36 x Ø 24 cm.

Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse zeldzame Chinees porseleinen dekselpot met fijn beschilderd tuin/kraanvogel decor. Familie Verte. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 36 x Ø 24 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7011

18e Eeuws Japans/Chinees bord Ø 18,5 cm.

Resultaat: 400 EUR

18e Eeuws Japans/Chinees porseleinen Familie Verte bord met gaai in boom/goud decor. Plus tekst verso. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7012

17e Eeuwse Chinese Wanli ghendi, H 19 cm.

Resultaat: 900 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli ghendi. Floraal decor. Twee minimale chips. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.


Kavel: 7013

18e Eeuwse Kang Xi gemberpot Ø 16 cm.

Resultaat: 4.500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met rondom figuren in landschap decor. Deksel gelijmd. Geen bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7015

17e - 18e Eeuwse Chinese kom Ø 15,5 cm.

Resultaat: 1.000 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal decor en gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Bakfout bodemrand, verder in goede staat. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm.


Kavel: 7016

Chinese bronzen vaas, H 38 cm.

Resultaat: 1.250 EUR

Grote Chinese bronzen vaas met floraal decor en karakter tekens. Signatuur. Olifantkoppen. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.


Kavel: 7017

Chinese Kang Xi schotel Ø 26 cm.

Resultaat: 800 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met zes tekens bodemmerk. Met geisha in tuin decor. Eén haarlijn + hengselgaten dicht gestopt. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7018

17e - 18e Eeuwse Kang Xi schenkkan

Startprijs 700 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met zilveren monturen + floraal decor. Handvat gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7019

Vier Chinese schotels Ø 12 cm.

Startprijs 150 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met vissers decor + vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.


Kavel: 7020

Antiek Chinees bronzen figuur uit late Ming periode

Resultaat: 500 EUR

Antiek Chinees bronzen figuur met rest vergulding. Wenchang Dijun. Late Ming periode. 17e Eeuw. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7021

Twee 18e eeuwse Chinese saucieres

Startprijs 450 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen saucieres met floraal/krekel/goud decor. Afmeting: 9 x 25 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 7022

Japans bord Ø 30,5 cm.

Startprijs 250 EUR

19e Eeuws Japanse Imari porseleinen schotel met geisha in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7023

Grote Chinese vaas, Ø 34 cm.

Resultaat: 1.600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor. Afmeting: H 49 x Ø 34 cm. In goede staat.


Kavel: 7024

Ba Da Shan Ren , Chinees rol schilderij

Startprijs 200 EUR

Antiek Chinees rolschilderij. Vaas met plant. Gesigneerd Ba Da Shan Ren Enkele vouwen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 70 x B 39,5 cm. In redelijk/goede staat.