Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees bord Ø 22,5 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen bord. Geisha's met parasol/watervogel/goud decor. Verso krekels. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen vaas met Sang de Boeuf glazuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 20,1 cm.
Resultaat: 425 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen bord met perkamentrol landschap. Familie Verte. Met bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 20,1 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Kang Xi gemberpot Ø 16 cm.
Resultaat: 4.500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met rondom figuren in landschap decor. Deksel gelijmd. Geen bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 17,5 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. Deksel niet origineel. Chip bovenrand. Afmeting: H 17,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese vazen, H 16 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi knobbelvazen met geisha's in tuin decor. Enkele chips bovenrand. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 21,4 cm.
Resultaat: 90 EUR

Chinees porseleinen bord met perzik decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21,4 cm. In goede staat.

Lot oude Chinese munten
Resultaat: 450 EUR

Lot oude Chinese muntstukken. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 2,2 - 4 cm. In goede staat.

Grote Chinese rolvaas, H 48 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolvaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Lot Chinese kopjes (5x)
Resultaat: 190 EUR

Vijf Chinees porseleinen capucijne kopjes met vis decor. 18e - 19e Eeuw. Twee kopjes chip. Afmeting: 5,3 x 7,5 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 21,8 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21,8 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 20 cm.
Resultaat: 140 EUR

Antiek Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor + bodemmerk 18/19e Bovenrandschade. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.

Chinese gele vaas, H 45 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met oker glazuur en figuren in interieur decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Drie 18e Eeuws Chinees Imari porseleinen kopjes
Resultaat: 130 EUR

Drie 18e eeuws Chinees porseleinen Imari kopjes. Twee oorkopjes één chip. Eén kopje goed. Afmeting: 4,5 - 6,5 cm. In redelijke staat.

Lot antiek Chinees porselein (3x)
Resultaat: 225 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. 1x Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw, floraal, met bodemmerk, gelijmd. En 2x Kantonese vaas, 18e - 19e eeuw, figuren/floraal/goud decor, 1x bovenrand schade, 1x goed. A...

Groot Familie Rose schotel Ø 37 cm.
Resultaat: 550 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met geisha decor. Republiek stijl. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein (3x)
Resultaat: 200 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose. Twee kopjes minimale chips (1x Young Chen). Eén bord, gekramd. Afmeting: 6,5 - Ø 23 cm. In redelijke staat.

Twee antieke Chinese kommen Ø 19,7 cm.
Resultaat: 550 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen kommen met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 19,7 cm. Beide kommen haarlijn.

Chinese bloempot Ø 26 cm.
Resultaat: 140 EUR

Grote Chinees porseleinen bolle vaas/pot met landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 22 - 23 cm.
Resultaat: 140 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. Floraal/draak decor. 19e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: H 22 - 23 cm. In matige staat.

Chinese kom met draken Ø 15,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met okerkleurig glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15,5 cm. In goede staat.

Vijf 18e Eeuwse bibelots/miniatuur vazen
Resultaat: 140 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen/bibelots. Diverse decors. Beschadigingen. Afmeting: H 4 - 6 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,8 cm.
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen bord met visser/eenden decor. 18e Eeuw. Minimale schilfers + haarlijn in borden. Afmeting: Ø 22,8 cm. In redelijk/goede staat.

Drie-delig 18e eeuws Chinees kaststel, H 11 - 14 cm.
Resultaat: 425 EUR

Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel met floraal/kostbaarheden decor. Chips + haarscheuren, tevens deksel vast gelijmd. Afmeting: H 11 - 14 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese vazen, H 23,5 - 24,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met groen glazuur + figuur/floraal decor. Afmeting: H 23,5 - 24,5 cm. In goede staat.

Twee oude Chinese jade objecten
Resultaat: 150 EUR

Twee oude Chinese jade objecten. (1) Vaas met pioenrozen. (2) Beeld met figuur op karper, floraal/vogels. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

Chinese Meiping vaas, H 37,5 cm.
Resultaat: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met geel glazuur en groene draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 27,7 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel. Met geisha/spelende zotjes in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 27,7 cm. In goede staat.

Chinese censer Ø 14 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen celadon censer met groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 9 x Ø 14 cm. In goede staat.

Drie delen divers
Resultaat: 1.300 EUR

Drie delen divers. (1) 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren/landschap/draken/dieren/goud decor, bovenrand gelijmd. (2) Duits porseleinen theebus met Zwiebelmuster decor. (3) Japanse s...

Oosters presenteerblad
Resultaat: 190 EUR

19e Eeuws Oosters presenteerblad met parelmoer-inleg. Hardhout. Minimale beschadigingen. Afmeting: 63 x 39 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 18,3 cm.
Resultaat: 120 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met tuin/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,3 x Ø 18,3 cm. In goede staat.

Chinese wandvaas, H 24 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen republiek wandvaas met berglandschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen eetstokjeshouder
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen eetstokjeshouder. Riviergezicht/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 225 EUR

Acht antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. Drie schotels met krijger decor, 19e eeuw, minimale chip. Eén schotel met peterselie decor, 19e eeuw, goed. Eén Imari kopje, goed. Twee Famili...

Twee Japanse/Chinese diorama's, 1900
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Japanse/Chinese diorama's met miniatuur kurk-landschap. Circa 1900. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 21,3 cm.
Resultaat: 325 EUR

Twee grote chinees porseleinen kommen met draken decor + dubbele bodemring. Afmeting: Ø 21,3 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,3 cm.
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen bord met visser/eenden decor. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Chinese bronzen vaas, H 29,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen bewerkte vaas. Met vogel/foo-honden decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 41 cm.
Resultaat: 130 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met vogel in landschap decor. Met tekst en signatuur. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 50 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met draken, feniks en karaktertekens. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot, Ø 13 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen gemberpot + deksel. Draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 13 cm. In goede staat.

Twee Chinese bloempotten + consoles
Resultaat: 150 EUR

Twee grote Chinees porseleinen bloempotten met houten consoles. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 38 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 22,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein (10x)
Resultaat: 375 EUR

Lot (10x) 18e Eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: negen borden + vleesschotel. Beschadigd. Afmeting: 22 - 28 cm. In matige staat.

Chinees spekstenen figuur
Resultaat: 160 EUR

Oud/antiek Chinees spekstenen figuur. Keizer. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 32 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met granaatappelboom decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 7x Ø 10 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 10 cm. In goede staat.