Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese waterpot Ø 22 cm. 7596
Chinese waterpot Ø 22 cm.

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Grote Chinese schotel Ø 46 cm. 7468
Grote Chinese schotel Ø 46 cm.

Resultaat:

12.000 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 23,5 cm. 7526
Twee Chinese borden Ø 23,5 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi schotel Ø 26 cm. 7017
Chinese Kang Xi schotel Ø 26 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees porselein, H 19 - 21 cm. 7685
Twee delen Chinees porselein, H 19 - 21 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Chinese trekpot 7265
Chinese trekpot

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 19 cm. 7009
17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 19 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Kang Xi vaas, H 15,5 cm. 7002
17e - 18e Eeuwse Kang Xi vaas, H 15,5 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Vijf antieke Kantonese vazen 7515
Vijf antieke Kantonese vazen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese Yixing theepot 7114
Chinese Yixing theepot

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein 7004
Lot 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 18-27 cm. 7221
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 18-27 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinees spekstenen snijstuk, H 42 cm. 7717
Chinees spekstenen snijstuk, H 42 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 40 cm. 7677
Chinese vaas, H 40 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese Sung vaas, H 31 cm. 7120
Chinese Sung vaas, H 31 cm.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese vaas, H 18 cm. 7087
18e Eeuwse Chinese vaas, H 18 cm.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 15 cm. 7630
Chinese kom Ø 15 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Drie Chinese celadon vazen, H 14 - 15 cm. 7615
Drie Chinese celadon vazen, H 14 - 15 cm.

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte dekselpot, H 35 cm. 7520
Chinese Familie Verte dekselpot, H 35 cm.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Chinese Yixing trekpot Ø 12 cm. 7337
Chinese Yixing trekpot Ø 12 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Lot Chinese munten + wijnkan 7286
Lot Chinese munten + wijnkan

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinese celadon lampenvoet, H 45 cm. 7511
Chinese celadon lampenvoet, H 45 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinese drakenschaal Ø 19,2 cm. 7462
Chinese drakenschaal Ø 19,2 cm.

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Drie Chinees/Japanse borden Ø 18 - 25 cm. 7354
Drie Chinees/Japanse borden Ø 18 - 25 cm.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Twee-delige Chinese vaas, H 16 cm. 7700
Twee-delige Chinese vaas, H 16 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese penselenpot, Ø 21 cm. 7662
Chinese penselenpot, Ø 21 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese wandvaas, H 19,8 cm. 7206
Chinese wandvaas, H 19,8 cm.

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Vijf delen antiek Chinees porselein 7184
Vijf delen antiek Chinees porselein

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 - 22 cm. 7121
Twee 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 - 22 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Twee 17e - 18e  eeuwse Chinese Kang Xi theebussen 7003
Twee 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi theebussen

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinese schotel Ø 36,5 cm. 7616
Chinese schotel Ø 36,5 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinese cup op hoge voet 7584
Chinese cup op hoge voet

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Vier oude Chinese muntstukken 7508
Vier oude Chinese muntstukken

Resultaat:

7.500 EUR

Verkocht
Chinese cup op voet Ø 15 cm. 7390
Chinese cup op voet Ø 15 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Chinese rolwagen vaas, H 26,5 cm. 7204
Chinese rolwagen vaas, H 26,5 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Drie Chinese kop en schotels 7123
Drie Chinese kop en schotels

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese Yixing trekpot 7105
Chinese Yixing trekpot

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinese bloempot Ø 22 cm. 7090
Chinese bloempot Ø 22 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 17 cm. 7007
17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 17 cm.

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Chinese schenkkan, H 20 cm. 7570
Chinese schenkkan, H 20 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
18e - 19e Eeuwse Chinese vaas, H 25 cm. 7562
18e - 19e Eeuwse Chinese vaas, H 25 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Twee Imari vazen, H 20 cm. 7559
Twee Imari vazen, H 20 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,8 cm. 7555
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,8 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (8x) 7474
Lot Chinees porselein (8x)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese boeddha, H 33 cm. 7407
Chinese boeddha, H 33 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Twee Chinese celadon vazen, H 20 - 25 cm. 7396
Twee Chinese celadon vazen, H 20 - 25 cm.

Resultaat:

1.700 EUR

Grote Chinese rolvaas, H 47,5 cm. 7218
Grote Chinese rolvaas, H 47,5 cm.
Startprijs 700 EUR
Verkocht
17e - 18e Eeuwse Familie Rose vaas, H 45 cm. 7110
17e - 18e Eeuwse Familie Rose vaas, H 45 cm.

Resultaat:

400 EUR