Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee antieke Chinese kommen Ø 19,7 cm.
Resultaat: 550 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen kommen met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 19,7 cm. Beide kommen haarlijn.

Twee Chinese vazen, H 16 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi knobbelvazen met geisha's in tuin decor. Enkele chips bovenrand. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Kang Xi vaas, H 15,5 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Twee 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi theebussen
Resultaat: 1.600 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theebussen met zilveren deksel. Geisha decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 2.250 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit zeven kopjes + acht schotels met floraal decor, zeemleer glazuur en Kang Xi bodemmerk. Eén kopje minimale chip. Vijf schotels goed, dri...

Stel Chinese vazen, H 45 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren in tuin/vogel in boom decor. Met dubbele blauwe bodemring. Eén vaas goed. Eén vaas scherf ingelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede st...

Twee 17e - 18e eeuwse Kang Xi vazen, H 16,2 cm.
Resultaat: 2.000 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met lange lijs decor + bodemmerk. Eén vaas chips bovenrand. Afmeting: H 16,2 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 17 cm.
Resultaat: 2.250 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 17,5 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. Deksel niet origineel. Chip bovenrand. Afmeting: H 17,5 cm. In redelijk/goede staat.

17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 19 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. Deksel chips, verder goed. Afmeting: H 19 cm.

18e Eeuwse Chinese dekselpot, H 36 x Ø 24 cm.
Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse zeldzame Chinees porseleinen dekselpot met fijn beschilderd tuin/kraanvogel decor. Familie Verte. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 36 x Ø 24 cm. In redelijke staat.

18e Eeuws Japans/Chinees bord Ø 18,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuws Japans/Chinees porseleinen Familie Verte bord met gaai in boom/goud decor. Plus tekst verso. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Chinese Wanli ghendi, H 19 cm.
Resultaat: 900 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli ghendi. Floraal decor. Twee minimale chips. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Kang Xi gemberpot Ø 16 cm.
Resultaat: 4.500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met rondom figuren in landschap decor. Deksel gelijmd. Geen bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese kom Ø 15,5 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal decor en gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Bakfout bodemrand, verder in goede staat. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm.

Chinese bronzen vaas, H 38 cm.
Resultaat: 1.250 EUR

Grote Chinese bronzen vaas met floraal decor en karakter tekens. Signatuur. Olifantkoppen. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi schotel Ø 26 cm.
Resultaat: 800 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met zes tekens bodemmerk. Met geisha in tuin decor. Eén haarlijn + hengselgaten dicht gestopt. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijke staat.

17e - 18e Eeuwse Kang Xi schenkkan
Startprijs 700 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met zilveren monturen + floraal decor. Handvat gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Vier Chinese schotels Ø 12 cm.
Startprijs 150 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met vissers decor + vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.

Antiek Chinees bronzen figuur uit late Ming periode
Resultaat: 500 EUR

Antiek Chinees bronzen figuur met rest vergulding. Wenchang Dijun. Late Ming periode. 17e Eeuw. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese saucieres
Startprijs 450 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen saucieres met floraal/krekel/goud decor. Afmeting: 9 x 25 x 10 cm. In goede staat.

Japans bord Ø 30,5 cm.
Startprijs 250 EUR

19e Eeuws Japanse Imari porseleinen schotel met geisha in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, Ø 34 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor. Afmeting: H 49 x Ø 34 cm. In goede staat.

Ba Da Shan Ren , Chinees rol schilderij
Startprijs 200 EUR

Antiek Chinees rolschilderij. Vaas met plant. Gesigneerd Ba Da Shan Ren Enkele vouwen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 70 x B 39,5 cm. In redelijk/goede staat.

Drie-delig Chinees kaststel
Resultaat: 450 EUR

Drie-delig 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel met foo-honden decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén vaas randschade. Eén vaas chip. Afmeting: H 24 - 26 cm. In redelijke staat.

Grote oude bronzen boeddha
Startprijs 8.000 EUR

Zeer grote oude Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Sokkel rechtsvoor beschadigd. Afmeting: 131 x 73 x 56 cm.

Antieke Chinese vaas-lampenvoet, H 30 cm.
Resultaat: 275 EUR

Antiek Chinees porseleinen lampenvoet, gemaakt van een 17e - 18e eeuwse Chinese vaas met floraal decor. Gaatje in bodem. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein (3x)
Resultaat: 200 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose. Twee kopjes minimale chips (1x Young Chen). Eén bord, gekramd. Afmeting: 6,5 - Ø 23 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese drakenvazen, H 25,5 cm.
Resultaat: 170 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen draken vazen met vier tekens bodemmerk. Beide vazen bovenrand scherf ingelijmd. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.

Antiek Oosters figuur, H 21 cm.
Startprijs 150 EUR

Antiek Oosters bronzen figuur, zittende op een lotusbloem. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Antiek Japans figuur, Vogel op boomstronk
Startprijs 300 EUR

Antieke Japans porseleinen polychrome vogel op boomstronk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 20,1 cm.
Resultaat: 425 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen bord met perkamentrol landschap. Familie Verte. Met bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 20,1 cm. In redelijk/goede staat.

Twee grote 18e eeuwse Imari dekselpotten
Resultaat: 2.000 EUR

Twee grote 18e eeuwse Japans Imari porseleinen dekselpotten met floraal/goud decor. Deksels gerestaureerd. Eén chip rand pot. Afmeting: H 64 x Ø 35 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 45 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/foo hond decor. Deksel gerestaureerd + bovenrand vaas gelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.

Chinese maan/pelgrim vaas, H 34 cm.
Resultaat: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met floraal decor + signatuur. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Grote Chinese knobbelvaas, H 39,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met waterlandschap decor. Ongemerkt. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.

Chinese pijvaas met draak, H 28 cm.
Resultaat: 2.750 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met rood glazuur en opgewerkte draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

17e- 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 38 cm.
Resultaat: 950 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met coulissen/floraal en landschap decor. Met bodemmerk. Gerestaureerde randchips. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chine de commande olie/azijn houder
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Chine de commande olie/azijn houder met floraal goud decor. Twee haarlijnen. Afmeting: 4,5 x 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese borden Ø 24 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen borden. Floraal/haan/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 23 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Familie Verte vaas, H 63 cm.
Resultaat: 1.800 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte vaas met krijger decor + signatuur. Gelijmd. Afmeting: H 63 cm. In matige staat.

Chinees Sung bord Ø 28,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Sung bord met hert decor + tekst op bodem. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese chicken schotels Ø 12,6 cm.
Resultaat: 2.200 EUR

Twee Chinees porseleinen antieke Familie Rose chicken schotels met verso rood glazuur. Afmeting: Ø 12,6 cm. In goede staat.

Chinese rijstwijn kan, H 13 cm.
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstwijn kan met floraal/vleermuis decor. Tuit gerestaureerd. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 27 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen schotels met draken en feniks decor. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 50 cm.
Resultaat: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas. Floraal decor. Bovenrand scherf ingelijmd. Afmeting: H 50 x Ø 35 cm. In redelijke staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 21,7 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/kippen decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.

Twee grote Chinese Familie Rose dekselvazen, H 56 cm.
Startprijs 1.800 EUR

Twee grote fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen in balustervorm, met paradijsvogels in perzikbomen/floraal decor. Met foo-hond op deksel. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Vier Chinese Familie Rose cups Ø 6,5 cm.
Resultaat: 425 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose cups. Floraal decor. Drie kopjes minimale chips. Eén kopje haarlijn. Afmeting: H 4 x Ø 6,5 cm. In redelijk/goede staat.

4x 18e Eeuwse Familie Rose kopjes
Resultaat: 225 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kopjes. Floraal decor. Eén klein kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: 4,3 - 7 cm.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 130 EUR

Zeven delen divers Chinees porselein. Onder andere; prunus vaas, twee Kantonese potten, Familie Rose dekseldoos (ruiter op foo-hond), kom (floraal), capucijne kopje, Cheng Lung schotel. Afmeting: 6 - ...

18e Eeuwse Chinese Familie Rose dekselterrine Ø 24 cm.
Startprijs 650 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselterrine met floraal/goud decor. Eén bakfout. Afmeting: 28 x 28 x Ø 24 cm. In goede staat.

Grote 18e Eeuwse Chinese Familie Rose opdienschaal
Startprijs 650 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen opdienschaal met floraal Familie Rose/goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: H 7 x B 28 x L 30 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein
Resultaat: 140 EUR

Groot lot antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Capucijne, Familie Rose. Diverse beschadigingen. In matig/redelijk/goede staat. Afmeting: 7 - 17 cm.

Vijf Japanse kop en schotels
Resultaat: 60 EUR

Vijf antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels. Met tuin/vlinder decor. Met bodemmerk. Drie kopjes goed, twee beschadigd. Twee schotels goed, drie haarlijn. Afmeting: 9,5 - Ø 13 cm. In re...

Chinese geurverdrijver, Ø 9,2 cm.
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose geurverdrijver met figuren/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10,3 x Ø 9,2 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese dekselterrine
Resultaat: 250 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose dekselterrine met tuin/goud decor + onderschotel. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 13 x 23 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Kantonese schotel Ø 38,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schotel met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 38,5 cm. In goede staat.

Twee delen antiek Kakiemon porselein
Resultaat: 1.700 EUR

Twee delen Japans Kakiemon porselein. Eén acht-kantige beker met tuin/goud decor. Eén gecontourneerde schotel met geisha/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 12 - 15 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø
Startprijs 500 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha/kind/goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø22cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 28 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met bodemmerk. Cassis-kleurig. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Verte sauskom
Startprijs 120 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte sauskom met floraal/vleermuis decor. Afmeting: 7 x 17 x 8 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselvazen, H 20 cm.
Resultaat: 650 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor. Eén vaas chips. Eén vaas deksel + bovenrand gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese borden Ø 23 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 24 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen eetstokjeshouder
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen eetstokjeshouder. Riviergezicht/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 52 cm.
Startprijs 750 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vogel/reliëf goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Rose schotel Ø 33,5 cm.
Resultaat: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bodemmerk. Floraal/vogel/tekst decor. Republiek. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 27 - 32 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee zware Chinees porseleinen wandborden, Familie Rose, republiek. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 27 - 32 cm. In goede staat.

Groot Familie Rose schotel Ø 37 cm.
Resultaat: 550 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met geisha decor. Republiek stijl. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.

Chinese ghendi, H 31 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen ghendi met floraal decor. Sung-stijl. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese Imari borden Ø 25 cm.
Resultaat: 160 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met landschap/goud decor. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Grote antieke Kantonese vaas, H 61 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Chinese/Kantonese vaas met krijger decor. Met bodemmerk. Bovenrand scherf ingelijmd. Afmeting: H 61 cm. In redelijke staat.

Chinese rood-glazuur vaas, H 26,5 cm.
Resultaat: 2.250 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas, H 11 cm.
Startprijs 100 EUR

Antiek Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met draken decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 11 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese opbergdoos t.b.v. gebedskralen
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte dekseldoos met draken decor (voor gebedskralen). Met bodemmerk. Afmeting: 11 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 43 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon vaas met vleermuiskoppen en ringen. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

2x Familie Rose kop en schotels
Startprijs 750 EUR

Twee Chinees antieke porseleinen Familie Rose porseleinen kop en schotels 18e. Floraal/foo-hond/goud decor. Afmeting: H 5,8 x Ø 13 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Yongzheng kop, schotel en deksel
Resultaat: 950 EUR

Drie-delig 18e Eeuws Chinees porseleinen Yongzheng kop en schotel set. Floraal/paradijsvogel/goud decor. Kopje chips + haarlijn. Schotel, randschade. Deksel, goed. Afmeting: 10 x Ø 15 cm. In redelijke...

Chinese vaas, H 25 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen vaas met Sang de Boeuf glazuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Zes delen 18e eeuws Chinees Imari
Resultaat: 110 EUR

Zes delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit; Octagonale vaas, goed, één kopje goed, een kopje haarlijnen + chips, een kopje gelijmd, twee schotels, chips. Afmeting: 6,5 - 16 cm. In rede...

18e Eeuwse Chinese Cheng Lung schaal Ø 26 cm.
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse diepe Chinees porseleinen Cheng Lung schaal met landschap/pagode decor. Afmeting: H 5 x Ø 26 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vaas, H 18 cm.
Resultaat: 950 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met tuin/vogel decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese diepe schotels
Startprijs 120 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale diepe schotels met kraanvogel/floraal decor. Afmeting: 4 x 15 x 15 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 29,7 cm.
Resultaat: 750 EUR

Grote Chinees porseleinen maan-vaas/pelgrim-vaas. Met roze + oranje draak, goud + bodemmerk. Afmeting: H 29,7 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 22 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Grote Chinees porseleinen pot met rondom landschap/figuren decor. Op houten console. Afmeting: H 18 x Ø 22 cm. In goede staat.

Bronzen houder met jade hanger, H 47 cm.
Startprijs 2.200 EUR

Chinese bronzen houder met draak + hanger van jade. Met bodemmerk. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Chinese Kantonese vaas, H 43 cm.
Startprijs 350 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaas op vergulde messing console. Figuren/floraal/goud decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Vierkante Chinese vaas, H 23 cm.
Resultaat: 300 EUR

Vierkante Chinees porseleinen vaas met rood craquelé glazuur + goud decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese vaas + sokkel, H 36 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Chinees porseleinen vaas met oud-roze/bruinig glazuur. Op houten sokkel. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30,5 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met geel glazuur en hondenkoppen. Ongemerkt. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 33 cm.
Resultaat: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met draken in de wolken decor. Rood/blauw. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein (3x)
Resultaat: 225 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. 1x Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw, floraal, met bodemmerk, gelijmd. En 2x Kantonese vaas, 18e - 19e eeuw, figuren/floraal/goud decor, 1x bovenrand schade, 1x goed. A...

Lot Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit; Drie Familie Rose kopjes, floraal. Vier diverse deksels, beschadigingen. En één miniatuurvaasje, goed. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese penselen vazen, H 30,3 cm.
Startprijs 600 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Verte penselenvazen met bodemmerk. Paradijsvogel decor. Afmeting: 30,3 cm. In goede staat.