Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee antieke Chinese kommen Ø 19,7 cm. 7000
Twee antieke Chinese kommen Ø 19,7 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 16 cm. 7001
Twee Chinese vazen, H 16 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Kang Xi vaas, H 15,5 cm. 7002
17e - 18e Eeuwse Kang Xi vaas, H 15,5 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Twee 17e - 18e  eeuwse Chinese Kang Xi theebussen 7003
Twee 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi theebussen

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein 7004
Lot 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Stel Chinese vazen, H 45 cm. 7005
Stel Chinese vazen, H 45 cm.

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Twee 17e - 18e eeuwse Kang Xi vazen, H 16,2 cm. 7006
Twee 17e - 18e eeuwse Kang Xi vazen, H 16,2 cm.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 17 cm. 7007
17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 17 cm.

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 17,5 cm. 7008
17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 17,5 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 19 cm. 7009
17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 19 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese dekselpot, H 36 x Ø 24 cm. 7010
18e Eeuwse Chinese dekselpot, H 36 x Ø 24 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
18e Eeuws Japans/Chinees bord Ø 18,5 cm. 7011
18e Eeuws Japans/Chinees bord Ø 18,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Chinese Wanli ghendi, H 19 cm. 7012
17e Eeuwse Chinese Wanli ghendi, H 19 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Kang Xi gemberpot Ø 16 cm. 7013
18e Eeuwse Kang Xi gemberpot Ø 16 cm.

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese kom Ø 15,5 cm. 7015
17e - 18e Eeuwse Chinese kom Ø 15,5 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Chinese bronzen vaas, H 38 cm. 7016
Chinese bronzen vaas, H 38 cm.

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi schotel Ø 26 cm. 7017
Chinese Kang Xi schotel Ø 26 cm.

Resultaat:

800 EUR

17e - 18e  Eeuwse Kang Xi schenkkan 7018
17e - 18e Eeuwse Kang Xi schenkkan
Startprijs 700 EUR
Vier Chinese schotels Ø 12 cm. 7019
Vier Chinese schotels Ø 12 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antiek Chinees bronzen figuur uit late Ming periode 7020
Antiek Chinees bronzen figuur uit late Ming periode

Resultaat:

500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese saucieres 7021
Twee 18e eeuwse Chinese saucieres
Startprijs 450 EUR
Japans bord Ø 30,5 cm. 7022
Japans bord Ø 30,5 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Grote Chinese vaas, Ø 34 cm. 7023
Grote Chinese vaas, Ø 34 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Ba Da Shan Ren , Chinees rol schilderij 7024
Ba Da Shan Ren , Chinees rol schilderij
Startprijs 200 EUR