Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot Chinees porselein (7x) 7053
Lot Chinees porselein (7x)

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
4x 18e Eeuwse Familie Rose kopjes 7052
4x 18e Eeuwse Familie Rose kopjes

Resultaat:

225 EUR

Twee grote Chinese Familie Rose dekselvazen, H 56 cm. 7050
Twee grote Chinese Familie Rose dekselvazen, H 56 cm.
Startprijs 1.800 EUR
Verkocht
Twee Chinese borden Ø 27 cm. 7047
Twee Chinese borden Ø 27 cm.

Resultaat:

300 EUR

Chinees Sung bord Ø 28,5 cm. 7044
Chinees Sung bord Ø 28,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Twee Chinese borden Ø 24 cm. 7041
Twee Chinese borden Ø 24 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
17e- 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 38 cm. 7039
17e- 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 38 cm.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Chinese pijvaas met draak, H 28 cm. 7038
Chinese pijvaas met draak, H 28 cm.

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Chinese maan/pelgrim vaas, H 34 cm. 7036
Chinese maan/pelgrim vaas, H 34 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 45 cm. 7035
18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 45 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Twee grote 18e eeuwse Imari dekselpotten 7033
Twee grote 18e eeuwse Imari dekselpotten

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 20,1 cm. 7032
Chinees bord Ø 20,1 cm.

Resultaat:

425 EUR

Antiek Oosters figuur, H 21 cm. 7030
Antiek Oosters figuur, H 21 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke Chinese vaas-lampenvoet, H 30 cm. 7027
Antieke Chinese vaas-lampenvoet, H 30 cm.

Resultaat:

275 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese saucieres 7021
Twee 18e eeuwse Chinese saucieres
Startprijs 450 EUR
17e - 18e  Eeuwse Kang Xi schenkkan 7018
17e - 18e Eeuwse Kang Xi schenkkan
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Chinese bronzen vaas, H 38 cm. 7016
Chinese bronzen vaas, H 38 cm.

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese kom Ø 15,5 cm. 7015
17e - 18e Eeuwse Chinese kom Ø 15,5 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Kang Xi gemberpot Ø 16 cm. 7013
18e Eeuwse Kang Xi gemberpot Ø 16 cm.

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Chinese Wanli ghendi, H 19 cm. 7012
17e Eeuwse Chinese Wanli ghendi, H 19 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese dekselpot, H 36 x Ø 24 cm. 7010
18e Eeuwse Chinese dekselpot, H 36 x Ø 24 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 19 cm. 7009
17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 19 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 17 cm. 7007
17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 17 cm.

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein 7004
Lot 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

2.250 EUR