Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
447 Resultaten
Kavel: 1027

Wijnberg, Meisjes portret

Resultaat: 2.250 EUR

Wijnberg. Circa 1930. Hollandse School. Verso Wijnberg. Weesperzwoerd Amsterdam. Meisjesportret. St. Lucas. Meisje met hoed in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1399

Onduidelijk gesigneerd, Bomenpartij voor boerderij

Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Bomenpartij voor boerderij. Verf laat op paar plaatsen los. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 35 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1160

J. v.d. Leest, Steenfabriek Hengelo 1955

Resultaat: 450 EUR

Jan van de Leest. 1907 - 1971 Hengelo. Steenfabriek Hengelo 1955. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1012

J.W.H.H., Besneeuwd Tiroler berglandschap

Resultaat: 750 EUR

J.W.H.H. '50. Duitse School. Besneeuwd Tiroler berglandschap met skiërs. Pastel op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1340

Frans v.d. Veen, boerderij Tweelo bij Meppel

Resultaat: 100 EUR

Frans v.d. Veen boerderij Tweelo bij Meppel. 1949. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1264

Ongesigneerd ?, Riviergezicht bij nacht

Resultaat: 160 EUR

Ongesigneerd ? 19e Eeuw. Duitse School. Riviergezicht bij nacht in de bergen. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.


Kavel: 1221

C. Cornelisz, Stilleven met tin en druiven

Resultaat: 110 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tin en druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.


Kavel: 1115

C. Cornelisz, Stilleven met kersen

Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.


Kavel: 1114

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, citroen en tinnen bord

Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.


Kavel: 1057

P.J. Wagemans, Grachtengezicht Amsterdam

Resultaat: 160 EUR

P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Grachtengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1445

Lucebert, Nachtvlinders

Resultaat: 200 EUR

Lucebert. gesigneerd. Titel: Nachtvlinders. (twee rokende dames van lichte zeden). Plakkaatverf op papier zijkant met 2 perforatie gaatjes en klein hoekje weg. Afmeting: H 35 x B 29 cm. In redelijk/go...


Kavel: 1440

J. Moerman, Stilleven met violen

Resultaat: 60 EUR

J. Moerman. Circa 1950. Stilleven met violen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. 2 oude reparaties In redelijke staat.


Kavel: 1426

W. van Reeken, Ven in bos

Resultaat: 50 EUR

W. van Reeken. 1958. Ven in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1416

Frits Gramberg, Amsterdam Nes

Resultaat: 50 EUR

Frits Gramberg. 1931 - . Titel: Amsterdam Nes. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 31 x B 15 cm. In goede staat.


Kavel: 1407

Mensink, Handwerkende vrouw

Resultaat: 100 EUR

Mensink, 1918. Handwerkende vrouw in boeren interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1406

Ongesigneerd, Stilleven met fruit

Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.


Kavel: 1404

G. Messmer, Duits riviergezicht met boot en figuur

Startprijs 100 EUR

Gerhard Messmer. 1931 - . Duits riviergezicht met boot en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1401

M. Albers, Bosgezicht met beek

Resultaat: 100 EUR

M. Albers. 1932. Bosgezicht met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 110 cm. In goede staat.


Kavel: 1400

Twee antieke landkaarten

Resultaat: 180 EUR

Twee antieke landkaarten. Drenthe + Overijssel. Handingekleurd. (1) Transiselania Over-IJssel + goud. Joh. + Corn. Blaeu. Circa 1700. Afmeting: H 43 x B 53 cm. (2) Drentia Comitatus. Handingekleurd + ...


Kavel: 1398

Onduidelijk gesigneerd, Landschap met molen, rivier en boot

Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met molen, rivier en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.


Kavel: 1382

F.B. Groothuis, Windmolen met figuren

Resultaat: 50 EUR

F.B. Groothuis. Windmolen met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1378

Hans Ittmann, Abstract

Resultaat: 80 EUR

Hans Ittmann. 1914 - 1972. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 38 x B 56 cm. In goede staat.


Kavel: 1374

Theo Kuijpers, Abstract

Resultaat: 120 EUR

Theo Kuijpers. 1939 - . Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.


Kavel: 1368

M. Hoppe, Platbodem bij monding van haven

Resultaat: 80 EUR

M Hoppe. Hollandse School. Platbodem bij monding van haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 69 cm. In redelijke staat.