Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Anton Karssen, Strandgezicht Scheveningen 1019
Anton Karssen, Strandgezicht Scheveningen
Startprijs 1.680 EUR
M. Krabbé, Rotterdams havengezicht 1017
M. Krabbé, Rotterdams havengezicht
Startprijs 800 EUR
Wilhelm Schütze, Bloemstilleven 1016
Wilhelm Schütze, Bloemstilleven
Startprijs 250 EUR
Evert Moll, Bloemstilleven 1015
Evert Moll, Bloemstilleven
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Jan te Wierik, Abstract 1014
Jan te Wierik, Abstract

Resultaat:

600 EUR

Naar Andy Warhol, Greta Garbo 1013
Naar Andy Warhol, Greta Garbo
Startprijs 1.650 EUR
Verkocht
van Noort, Strandgezicht 1011
van Noort, Strandgezicht

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Interieur met figuren 1008
Ongesigneerd, Interieur met figuren

Resultaat:

550 EUR

Cornelis Le Mair, Stilleven 1006
Cornelis Le Mair, Stilleven
Startprijs 7.000 EUR
Jacobus Cossaar, Portret Nanny Cossaar 1005
Jacobus Cossaar, Portret Nanny Cossaar
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Jan Wiegers, Davos 1003
Jan Wiegers, Davos

Resultaat:

600 EUR

Anton Karssen, Hollandse ijspret 1002
Anton Karssen, Hollandse ijspret
Startprijs 1.450 EUR
H.C.A. Paradies, Rotterdamse binnenhaven 1001
H.C.A. Paradies, Rotterdamse binnenhaven
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
W.G. Hofker, Indonesisch landschap met paarden 1000
W.G. Hofker, Indonesisch landschap met paarden

Resultaat:

1.000 EUR