Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lucebert, Nachtvlinders
Resultaat: 200 EUR

Lucebert. gesigneerd. Titel: Nachtvlinders. (twee rokende dames van lichte zeden). Plakkaatverf op papier zijkant met 2 perforatie gaatjes en klein hoekje weg. Afmeting: H 35 x B 29 cm. In redelijk/go...

J. Moerman, Stilleven met violen
Resultaat: 60 EUR

J. Moerman. Circa 1950. Stilleven met violen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. 2 oude reparaties In redelijke staat.

J. van Rijn, Landschap met boerderij
Resultaat: 40 EUR

Jacques van Rijn. Circa 1930. Oprichter Tefaf Maastricht (beeldhouwer). Landschap met boerderij en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

W. van Reeken, Ven in bos
Resultaat: 50 EUR

W. van Reeken. 1958. Ven in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

W. Bos, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 200 EUR

Wim Bos. 1928 - 2007. Rotterdams havengezicht met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

Frits Gramberg, Amsterdam Nes
Resultaat: 50 EUR

Frits Gramberg. 1931 - . Titel: Amsterdam Nes. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 31 x B 15 cm. In goede staat.

Mensink, Handwerkende vrouw
Resultaat: 100 EUR

Mensink, 1918. Handwerkende vrouw in boeren interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met fruit
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

G. Messmer, Duits riviergezicht met boot en figuur
Startprijs 100 EUR

Gerhard Messmer. 1931 - . Duits riviergezicht met boot en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.

M. Albers, Bosgezicht met beek
Resultaat: 100 EUR

M. Albers. 1932. Bosgezicht met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 110 cm. In goede staat.

Twee antieke landkaarten
Resultaat: 180 EUR

Twee antieke landkaarten. Drenthe + Overijssel. Handingekleurd. (1) Transiselania Over-IJssel + goud. Joh. + Corn. Blaeu. Circa 1700. Afmeting: H 43 x B 53 cm. (2) Drentia Comitatus. Handingekleurd + ...

Onduidelijk gesigneerd, Landschap met molen, rivier en boot
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met molen, rivier en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

F.B. Groothuis, Windmolen met figuren
Resultaat: 50 EUR

F.B. Groothuis. Windmolen met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Hans Ittmann, Abstract
Resultaat: 80 EUR

Hans Ittmann. 1914 - 1972. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 38 x B 56 cm. In goede staat.

Theo Kuijpers, Abstract
Resultaat: 120 EUR

Theo Kuijpers. 1939 - . Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.

M. Hoppe, Platbodem bij monding van haven
Resultaat: 80 EUR

M Hoppe. Hollandse School. Platbodem bij monding van haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 69 cm. In redelijke staat.

Jan Bleys, Pot met violen
Resultaat: 120 EUR

Jan Bleys. 1868 - 1952. Pot met violen. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

Marjolijn van den Assem, Expressionistisch landschap
Resultaat: 225 EUR

Marjolijn van den Assem, 1998. 1947 - . Expressionistisch landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.

Lot botanische prenten (24 x)
Resultaat: 110 EUR

Lot van 24 stuks botanische prenten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 23 cm. In goede staat.

Lot prenten/gravures
Resultaat: 140 EUR

Lot 19e eeuwse prenten/gravures. Divers. Onder andere; vogels, mode, figuren et cetera. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.

Theo v.d. Nahmer, Vrouwelijk figuur
Resultaat: 50 EUR

Theo van der Nahmer, 1979. 1917 - 1989. Vrouwelijk figuur. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 23,5 x B 18,5 cm. In goede staat.

Albert Hahn, De Vlucht
Resultaat: 40 EUR

Albert Hahn, 1917. Politiek tekenaar. 1877 - 1918. Titel: De Vlucht. Houtsnede op papier. Afmeting: H 28 x B 20,5 cm. In goede staat.

Frans Baaijens, Twentse boerderij
Resultaat: 60 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970. Twentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Poldergezicht met stenderkast
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollandse School. Poldergezicht met stenderkast. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijke staat.