Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lucebert, Nachtvlinders 1445
Lucebert, Nachtvlinders

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
J. Moerman, Stilleven met violen 1440
J. Moerman, Stilleven met violen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
J. van Rijn, Landschap met boerderij 1427
J. van Rijn, Landschap met boerderij

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
W. van Reeken, Ven in bos 1426
W. van Reeken, Ven in bos

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
W. Bos, Rotterdams havengezicht 1418
W. Bos, Rotterdams havengezicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Frits Gramberg, Amsterdam Nes 1416
Frits Gramberg, Amsterdam Nes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mensink, Handwerkende vrouw 1407
Mensink, Handwerkende vrouw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Stilleven met fruit 1406
Ongesigneerd, Stilleven met fruit

Resultaat:

30 EUR

G. Messmer, Duits riviergezicht met boot en figuur 1404
G. Messmer, Duits riviergezicht met boot en figuur
Startprijs 100 EUR
Verkocht
M. Albers, Bosgezicht met beek 1401
M. Albers, Bosgezicht met beek

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee antieke landkaarten 1400
Twee antieke landkaarten

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met molen, rivier en boot 1398
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met molen, rivier en boot

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
F.B. Groothuis, Windmolen met figuren 1382
F.B. Groothuis, Windmolen met figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hans Ittmann, Abstract 1378
Hans Ittmann, Abstract

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Theo Kuijpers, Abstract 1374
Theo Kuijpers, Abstract

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
M. Hoppe, Platbodem bij monding van haven 1368
M. Hoppe, Platbodem bij monding van haven

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Jan Bleys, Pot met violen 1359
Jan Bleys, Pot met violen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Marjolijn van den Assem, Expressionistisch landschap 1356
Marjolijn van den Assem, Expressionistisch landschap

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot botanische prenten (24 x) 1352
Lot botanische prenten (24 x)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot prenten/gravures 1351
Lot prenten/gravures

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Theo v.d. Nahmer, Vrouwelijk figuur 1350
Theo v.d. Nahmer, Vrouwelijk figuur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Albert Hahn, De Vlucht 1345
Albert Hahn, De Vlucht

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Frans Baaijens, Twentse boerderij 1341
Frans Baaijens, Twentse boerderij

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Poldergezicht met stenderkast 1334
Onduidelijk gesigneerd, Poldergezicht met stenderkast

Resultaat:

60 EUR