Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
447 Resultaten
Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Bomenpartij voor boerderij
1399
Onduidelijk gesigneerd, Bomenpartij voor boerderij

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
R.A. Reemer, Gevecht
1330
R.A. Reemer, Gevecht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antiek religieus schilderij, Biddende Jezus met engel
1178
Antiek religieus schilderij, Biddende Jezus met engel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
C.J. Mention, Bruine beren
1085
C.J. Mention, Bruine beren

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Wijnberg, Meisjes portret
1027
Wijnberg, Meisjes portret

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Vrouw met Kooiker hondje
1254
Ongesigneerd, Vrouw met Kooiker hondje

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
C. Kloos, Zittend vrouwelijk naakt
1253
C. Kloos, Zittend vrouwelijk naakt

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Henriëtte Huquenin, Muziektent
1200
Henriëtte Huquenin, Muziektent

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
J. v.d. Leest, Steenfabriek Hengelo 1955
1160
J. v.d. Leest, Steenfabriek Hengelo 1955

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Schotse hooglanders
1154
Onduid. gesig., Schotse hooglanders

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
J. Ouwersloot, Boerderij met bloesembomen
1141
J. Ouwersloot, Boerderij met bloesembomen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
A.P. Schotel, Impressionistisch havengezicht
1031
A.P. Schotel, Impressionistisch havengezicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
J.W.H.H., Besneeuwd Tiroler berglandschap
1012
J.W.H.H., Besneeuwd Tiroler berglandschap

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Frans v.d. Veen,  boerderij Tweelo bij Meppel
1340
Frans v.d. Veen, boerderij Tweelo bij Meppel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Achterhof met figuren
1338
Ongesigneerd, Achterhof met figuren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd ?, Riviergezicht bij nacht
1264
Ongesigneerd ?, Riviergezicht bij nacht

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met tin en druiven
1221
C. Cornelisz, Stilleven met tin en druiven

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Alfons Dessenis. 1874 - 1952. Portret van heer met hoed
1201
Alfons Dessenis. 1874 - 1952. Portret van heer met hoed

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Keith Haring, Dansende zwangere dames
1199
Keith Haring, Dansende zwangere dames

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met kersen
1115
C. Cornelisz, Stilleven met kersen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, citroen en tinnen bord
1114
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, citroen en tinnen bord

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
P.J. Wagemans, Grachtengezicht Amsterdam
1057
P.J. Wagemans, Grachtengezicht Amsterdam

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Willem Witsen, Dorpsgracht
1043
Willem Witsen, Dorpsgracht

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Lucebert, Geesten 1963
1041
Lucebert, Geesten 1963

Resultaat:

300 EUR