Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Bomenpartij voor boerderij 1399
Onduidelijk gesigneerd, Bomenpartij voor boerderij

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
R.A. Reemer, Gevecht 1330
R.A. Reemer, Gevecht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antiek religieus schilderij, Biddende Jezus met engel 1178
Antiek religieus schilderij, Biddende Jezus met engel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
C.J. Mention, Bruine beren 1085
C.J. Mention, Bruine beren

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Wijnberg, Meisjes portret 1027
Wijnberg, Meisjes portret

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Vrouw met Kooiker hondje 1254
Ongesigneerd, Vrouw met Kooiker hondje

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
C. Kloos, Zittend vrouwelijk naakt 1253
C. Kloos, Zittend vrouwelijk naakt

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Henriëtte Huquenin, Muziektent 1200
Henriëtte Huquenin, Muziektent

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
J. v.d. Leest, Steenfabriek Hengelo 1955 1160
J. v.d. Leest, Steenfabriek Hengelo 1955

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Schotse hooglanders 1154
Onduid. gesig., Schotse hooglanders

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
J. Ouwersloot, Boerderij met bloesembomen 1141
J. Ouwersloot, Boerderij met bloesembomen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
A.P. Schotel, Impressionistisch havengezicht 1031
A.P. Schotel, Impressionistisch havengezicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Frans v.d. Veen,  boerderij Tweelo bij Meppel 1340
Frans v.d. Veen, boerderij Tweelo bij Meppel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Achterhof met figuren 1338
Ongesigneerd, Achterhof met figuren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd ?, Riviergezicht bij nacht 1264
Ongesigneerd ?, Riviergezicht bij nacht

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met tin en druiven 1221
C. Cornelisz, Stilleven met tin en druiven

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Alfons Dessenis. 1874 - 1952. Portret van heer met hoed 1201
Alfons Dessenis. 1874 - 1952. Portret van heer met hoed

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Keith Haring, Dansende zwangere dames 1199
Keith Haring, Dansende zwangere dames

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met kersen 1115
C. Cornelisz, Stilleven met kersen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, citroen en tinnen bord 1114
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, citroen en tinnen bord

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
P.J. Wagemans, Grachtengezicht Amsterdam 1057
P.J. Wagemans, Grachtengezicht Amsterdam

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Willem Witsen, Dorpsgracht 1043
Willem Witsen, Dorpsgracht

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Lucebert, Geesten 1963 1041
Lucebert, Geesten 1963

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
J. Mankes, Zelfportret 1009
J. Mankes, Zelfportret

Resultaat:

450 EUR