Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Bomenpartij voor boerderij 1399
Onduidelijk gesigneerd, Bomenpartij voor boerderij

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
R.A. Reemer, Gevecht 1330
R.A. Reemer, Gevecht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antiek religieus schilderij, Biddende Jezus met engel 1178
Antiek religieus schilderij, Biddende Jezus met engel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
C.J. Mention, Bruine beren 1085
C.J. Mention, Bruine beren

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Wijnberg, Meisjes portret 1027
Wijnberg, Meisjes portret

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Vrouw met Kooiker hondje 1254
Ongesigneerd, Vrouw met Kooiker hondje

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
C. Kloos, Zittend vrouwelijk naakt 1253
C. Kloos, Zittend vrouwelijk naakt

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Henriëtte Huquenin, Muziektent 1200
Henriëtte Huquenin, Muziektent

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
J. v.d. Leest, Steenfabriek Hengelo 1955 1160
J. v.d. Leest, Steenfabriek Hengelo 1955

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Schotse hooglanders 1154
Onduid. gesig., Schotse hooglanders

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
J. Ouwersloot, Boerderij met bloesembomen 1141
J. Ouwersloot, Boerderij met bloesembomen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
A.P. Schotel, Impressionistisch havengezicht 1031
A.P. Schotel, Impressionistisch havengezicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Frans v.d. Veen,  boerderij Tweelo bij Meppel 1340
Frans v.d. Veen, boerderij Tweelo bij Meppel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Achterhof met figuren 1338
Ongesigneerd, Achterhof met figuren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd ?, Riviergezicht bij nacht 1264
Ongesigneerd ?, Riviergezicht bij nacht

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met tin en druiven 1221
C. Cornelisz, Stilleven met tin en druiven

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Alfons Dessenis. 1874 - 1952. Portret van heer met hoed 1201
Alfons Dessenis. 1874 - 1952. Portret van heer met hoed

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Keith Haring, Dansende zwangere dames 1199
Keith Haring, Dansende zwangere dames

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met kersen 1115
C. Cornelisz, Stilleven met kersen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, citroen en tinnen bord 1114
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, citroen en tinnen bord

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
P.J. Wagemans, Grachtengezicht Amsterdam 1057
P.J. Wagemans, Grachtengezicht Amsterdam

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Willem Witsen, Dorpsgracht 1043
Willem Witsen, Dorpsgracht

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Lucebert, Geesten 1963 1041
Lucebert, Geesten 1963

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
J. Mankes, Zelfportret 1009
J. Mankes, Zelfportret

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Lucebert, Nachtvlinders 1445
Lucebert, Nachtvlinders

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
J. Moerman, Stilleven met violen 1440
J. Moerman, Stilleven met violen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
J. van Rijn, Landschap met boerderij 1427
J. van Rijn, Landschap met boerderij

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
W. van Reeken, Ven in bos 1426
W. van Reeken, Ven in bos

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
W. Bos, Rotterdams havengezicht 1418
W. Bos, Rotterdams havengezicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Frits Gramberg, Amsterdam Nes 1416
Frits Gramberg, Amsterdam Nes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mensink, Handwerkende vrouw 1407
Mensink, Handwerkende vrouw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Stilleven met fruit 1406
Ongesigneerd, Stilleven met fruit

Resultaat:

30 EUR

G. Messmer, Duits riviergezicht met boot en figuur 1404
G. Messmer, Duits riviergezicht met boot en figuur
Startprijs 100 EUR
Verkocht
M. Albers, Bosgezicht met beek 1401
M. Albers, Bosgezicht met beek

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee antieke landkaarten 1400
Twee antieke landkaarten

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met molen, rivier en boot 1398
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met molen, rivier en boot

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
F.B. Groothuis, Windmolen met figuren 1382
F.B. Groothuis, Windmolen met figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hans Ittmann, Abstract 1378
Hans Ittmann, Abstract

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Theo Kuijpers, Abstract 1374
Theo Kuijpers, Abstract

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
M. Hoppe, Platbodem bij monding van haven 1368
M. Hoppe, Platbodem bij monding van haven

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Jan Bleys, Pot met violen 1359
Jan Bleys, Pot met violen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Marjolijn van den Assem, Expressionistisch landschap 1356
Marjolijn van den Assem, Expressionistisch landschap

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot botanische prenten (24 x) 1352
Lot botanische prenten (24 x)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot prenten/gravures 1351
Lot prenten/gravures

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Theo v.d. Nahmer, Vrouwelijk figuur 1350
Theo v.d. Nahmer, Vrouwelijk figuur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Albert Hahn, De Vlucht 1345
Albert Hahn, De Vlucht

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Frans Baaijens, Twentse boerderij 1341
Frans Baaijens, Twentse boerderij

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Poldergezicht met stenderkast 1334
Onduidelijk gesigneerd, Poldergezicht met stenderkast

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Bosgezicht 1326
Onduid.gesign., Bosgezicht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Otte, Vrouw met klederdracht in kerk 1313
Otte, Vrouw met klederdracht in kerk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Murman, Hollands riviergezicht 1302
Murman, Hollands riviergezicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
A.F.C.H. Rietbroek, Stilleven met beeld 1295
A.F.C.H. Rietbroek, Stilleven met beeld

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Damesportret 1279
Onduidelijk, Damesportret

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
J.N. ten Kate, Vijverpartij 1267
J.N. ten Kate, Vijverpartij

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
J. Casari, Dorp in de duinen 1257
J. Casari, Dorp in de duinen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kees Molem? Boerderij met boerin 1256
Kees Molem? Boerderij met boerin

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Anton Muller, Stilleven met chrysanten 1250
Anton Muller, Stilleven met chrysanten

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Latour, Vrouwen bij waterpomp 1242
Latour, Vrouwen bij waterpomp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ben van Londen, Riviergezicht de IJssel 1234
Ben van Londen, Riviergezicht de IJssel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antoon Markus, Landschap met dorp en vissers 1233
Antoon Markus, Landschap met dorp en vissers

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Theo Goedvriendt, Kasteel 1228
Theo Goedvriendt, Kasteel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
J. Pieters, Schipbreuk op volle zee 1227
J. Pieters, Schipbreuk op volle zee

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Aardbeien 1222
C. Cornelisz, Aardbeien

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Wilde aardbeien 1220
C. Cornelisz, Wilde aardbeien

Resultaat:

90 EUR

Onduid. gesig., Amsterdamse gracht 1202
Onduid. gesig., Amsterdamse gracht
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Anton Heyboer, Twee vrouwen in badmode 1198
Anton Heyboer, Twee vrouwen in badmode

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
B. van Voorden, Achtertuin van een boerderij 1197
B. van Voorden, Achtertuin van een boerderij

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
G. Voorwinde, Kade van Rotterdam 1192
G. Voorwinde, Kade van Rotterdam

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Paul Otto Heim, Musicerend gezelschap in balzaal 1190
Paul Otto Heim, Musicerend gezelschap in balzaal

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Twee portretjes 1185
Twee portretjes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
H.D. Schild, Hollands dorpsgezicht in de sneeuw 1179
H.D. Schild, Hollands dorpsgezicht in de sneeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Restsignatuur, Hollands kerkinterieur 1176
Restsignatuur, Hollands kerkinterieur

Resultaat:

120 EUR

R. Mooy, Berggezicht met korhoen 1175
R. Mooy, Berggezicht met korhoen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
J.H. van Oeveren, Twee platbodems 1173
J.H. van Oeveren, Twee platbodems

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
A. Potgieter, Zomers dorpsgezicht 1164
A. Potgieter, Zomers dorpsgezicht

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
G. van Zevenberghen, Dinner bij avond 1161
G. van Zevenberghen, Dinner bij avond

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Antiek Engels reclamebord 1159
Antiek Engels reclamebord

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Castle Keith, Bosgezicht berkenbomen 1150
Castle Keith, Bosgezicht berkenbomen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Andries Verleur, Landschap met turfsteker 1149
Andries Verleur, Landschap met turfsteker

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
J. Ouwersloot, Besneeuwd Duits landschap 1140
J. Ouwersloot, Besneeuwd Duits landschap

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Cornelis de Bruijn, Landschap met boerderij 1134
Cornelis de Bruijn, Landschap met boerderij

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
H. Endlich, Boerderij met bloesemboom 1125
H. Endlich, Boerderij met bloesemboom

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee handingekleurde gravures 1124
Twee handingekleurde gravures

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met perziken en karaf 1113
C. Cornelisz, Stilleven met perziken en karaf

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antiek 18e - 19e eeuws Perzisch schilderij 1103
Antiek 18e - 19e eeuws Perzisch schilderij

Resultaat:

100 EUR

Francois Gomze, Bosgezicht 1102
Francois Gomze, Bosgezicht
Startprijs 100 EUR
Verkocht
G. Mützel, Tropische duivensoorten 1096
G. Mützel, Tropische duivensoorten

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
G.C. Krol, Twentse boerderij 1086
G.C. Krol, Twentse boerderij

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
van Noort, Strandgezicht 1072
van Noort, Strandgezicht

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Thomas Heesakkers, Hollands wintergezicht met ijspret 1068
Thomas Heesakkers, Hollands wintergezicht met ijspret

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Josef Israëls, Heren portret 1050
Josef Israëls, Heren portret

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Drie nimfen met engel 1049
Ongesigneerd, Drie nimfen met engel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Fedor van Kregten, Landschap met koeien 1044
Fedor van Kregten, Landschap met koeien

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lucebert, Kletskop 1963 1040
Lucebert, Kletskop 1963

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Romantisch landschap bij avond 1038
Ongesigneerd, Romantisch landschap bij avond

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Evert Moll, Haven met hooikapschuur 1028
Evert Moll, Haven met hooikapschuur

Resultaat:

450 EUR