Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Divers 1132
3x Divers
Startprijs 20 EUR
Willy B., Vaas met bloemen 1209
Willy B., Vaas met bloemen
Startprijs 30 EUR
Willy Kroes, Vaas met chrysanten 1239
Willy Kroes, Vaas met chrysanten
Startprijs 30 EUR
De Rooy, Havengezicht Amsterdam 1268
De Rooy, Havengezicht Amsterdam
Startprijs 30 EUR
J.J.M. Dohmen, Abstract 1413
J.J.M. Dohmen, Abstract
Startprijs 30 EUR
Theo Kuipers, Expressionistisch 1379
Theo Kuipers, Expressionistisch
Startprijs 35 EUR
Ongesigneerd, Bosgezicht 1380
Ongesigneerd, Bosgezicht
Startprijs 35 EUR
G. van Jeveren, Hollands riviergezicht 1098
G. van Jeveren, Hollands riviergezicht
Startprijs 40 EUR
Onduid. gesig., Amsterdamse gracht 1202
Onduid. gesig., Amsterdamse gracht
Startprijs 40 EUR
R. Hulshof, Vaas met bloemen 1360
R. Hulshof, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR
Keteg, Balinese voorstelling 1370
Keteg, Balinese voorstelling
Startprijs 40 EUR
E. Laurent, Boeren interieur 1446
E. Laurent, Boeren interieur
Startprijs 40 EUR
Toegeschreven aan Jan Otten, Landschap met boerderij 1093
Toegeschreven aan Jan Otten, Landschap met boerderij
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, Stilleven rozen 1230
Ongesigneerd, Stilleven rozen
Startprijs 50 EUR
J.H. Janning (pastoor), Winters landschap met boerderij 1260
J.H. Janning (pastoor), Winters landschap met boerderij
Startprijs 50 EUR
2x Peter te Marvelde, Dorpsfeest/Havengezicht 1266
2x Peter te Marvelde, Dorpsfeest/Havengezicht
Startprijs 50 EUR
G. Post Greve, Vissen 1275
G. Post Greve, Vissen
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, Meisjesportret 1290
Ongesigneerd, Meisjesportret
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, Meisje met bloemenmand 1311
Ongesigneerd, Meisje met bloemenmand
Startprijs 50 EUR
Monogram J.M., Stilleven 1375
Monogram J.M., Stilleven
Startprijs 50 EUR
F.B. Groothuis, Landschap met ruïne 1383
F.B. Groothuis, Landschap met ruïne
Startprijs 50 EUR
J. van Veldhoven, Vaas met bloemen 1385
J. van Veldhoven, Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR
De Vries, Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger' 1389
De Vries, Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger'
Startprijs 50 EUR
Onduid. gesig., Visser met manden vis 1395
Onduid. gesig., Visser met manden vis
Startprijs 50 EUR