Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Stilleven rozen
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Rozen stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.

Toegeschreven aan Jan Otten, Landschap met boerderij
Startprijs 50 EUR

Toegeschreven aan Jan Otten (Groningen). 1895 - 1964. Landschap met boerderij en hooimijt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 48 cm. In goede staat.

E. Laurent, Boeren interieur
Startprijs 40 EUR

E. Laurent. 20e Eeuw. Boeren interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Keteg, Balinese voorstelling
Startprijs 40 EUR

Keteg. Indonesische School. Balinese voorstelling met figuren. Gouache op papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.

R. Hulshof, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR

R. Hulshof. Vaas met bloemen. Olieverf op board. Afmeting: H 31 x B 31 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Amsterdamse gracht
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Amsterdamse gracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

G. van Jeveren, Hollands riviergezicht
Startprijs 40 EUR

G. van Jeveren. 1904 - 1986. Hollands riviergezicht met bloembollenveld. Waterschade bovenin. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Bosgezicht
Startprijs 35 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Bosgezicht met zandpad. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 28 cm. In goede staat.

Theo Kuipers, Expressionistisch
Startprijs 35 EUR

Theo Kuipers, 1988. Nr. 21/40. Expressionistische voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 80 cm. In goede staat.

J.J.M. Dohmen, Abstract
Startprijs 30 EUR

J.J.M. Dohmen, 1986. (Caveto). 1923 - . Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.

De Rooy, Havengezicht Amsterdam
Startprijs 30 EUR

De Rooy. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Willy Kroes, Vaas met chrysanten
Startprijs 30 EUR

Willy Kroes. Circa 1930. Vaas met chrysanten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Willy B., Vaas met bloemen
Startprijs 30 EUR

Willy B. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 45 x B 37 cm. In goede staat.

3x Divers
Startprijs 20 EUR

Drie maal divers. Bestaande uit twee steendrukken, 19e - 20e eeuw. Eén gravure 1776, IJ-gezicht Amsterdam. Op papier. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.