Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Wijnberg, Meisjes portret 1027
Wijnberg, Meisjes portret

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Jan van Heel, Vaas met bloemen 1092
Jan van Heel, Vaas met bloemen

Resultaat:

1.060 EUR

Verkocht
W.G. Hofker, Indonesisch landschap met paarden 1000
W.G. Hofker, Indonesisch landschap met paarden

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Andy Warhol, 10x Campbell's Soup 1067
Andy Warhol, 10x Campbell's Soup

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Willem Witsen, Dorpsgracht 1043
Willem Witsen, Dorpsgracht

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Paul Schouten, Paarden bij drinkbak 1084
Paul Schouten, Paarden bij drinkbak

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Johannes Matthijs Lion, Texelse platbodem 1214
Johannes Matthijs Lion, Texelse platbodem

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
G. van Zevenberghen, Dinner bij avond 1161
G. van Zevenberghen, Dinner bij avond

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Janos Pentelei Molnar, Stilleven met glaswerk 1087
Janos Pentelei Molnar, Stilleven met glaswerk

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Niek v.d. Plas, Zomers strandgezicht 1018
Niek v.d. Plas, Zomers strandgezicht

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Corneille, Fantasie voorstelling 1066
Corneille, Fantasie voorstelling

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Corneille, Fantasie voorstelling 1153
Corneille, Fantasie voorstelling

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, Boerderij met boerin en kippen 1024
A.J. Zwart, Boerderij met boerin en kippen

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Jan te Wierik, Abstract 1014
Jan te Wierik, Abstract

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Jan Wiegers, Davos 1003
Jan Wiegers, Davos

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Willem Gruyter, Hollandse platbodems op zee 1022
Willem Gruyter, Hollandse platbodems op zee

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Keith Haring, Dansende zwangere dames 1199
Keith Haring, Dansende zwangere dames

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Vrouw met Kooiker hondje 1254
Ongesigneerd, Vrouw met Kooiker hondje

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Interieur met figuren 1008
Ongesigneerd, Interieur met figuren

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Romantisch landschap bij avond 1038
Ongesigneerd, Romantisch landschap bij avond

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Anthony Keizer, Paddestoelen 1142
Anthony Keizer, Paddestoelen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Josef Israëls, Heren portret 1050
Josef Israëls, Heren portret

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Evert Moll, Haven met hooikapschuur 1028
Evert Moll, Haven met hooikapschuur

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J. Mankes, Zelfportret 1009
J. Mankes, Zelfportret

Resultaat:

450 EUR