Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
447 Resultaten
Kavel: 1000

W.G. Hofker, Indonesisch landschap met paarden

Resultaat: 1.000 EUR

Willem Gerard Hofker, '30. 1902 - 1981. Indonesisch landschap met figuren en paarden. Aquarel op papier. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In goede staat.


Kavel: 1001

H.C.A. Paradies, Rotterdamse binnenhaven

Startprijs 2.000 EUR

H.C.A. Paradies. 1883 - 1966. Herkomst Simonis Buunk + Christies. Haagse Veer, Rotterdamse binnenhaven met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 33 cm. In goede staat.


Kavel: 1002

Anton Karssen, Hollandse ijspret

Startprijs 1.450 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollandse winterse ijspret met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 71 cm. In goede staat.


Kavel: 1003

Jan Wiegers, Davos

Resultaat: 600 EUR

Jan Wiegers. 1893 - 1959. Berglandschap bij Davos. Pastel op papier. Afmeting: H 38 x B 49 cm. In goede staat.


Kavel: 1004

Russisch ikoon

Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws verguld Russisch ikoon met Heilige figuren + schrift. Geen restauraties. Afmeting: H 31,5 x B 26,7 x D 2,4 cm. In goede staat.


Kavel: 1005

Jacobus Cossaar, Portret Nanny Cossaar

Startprijs 300 EUR

Jacobus Cossaar. 1874 - 1966. Portret Nanny Cossaar. Pastel op papier. Scheurtje in onderhoek. Afmeting: H 75 x B 53 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1006

Cornelis Le Mair, Stilleven

Startprijs 7.000 EUR

Cornelis Le Mair. 1944 - . Stilleven naar voorbeeld van de gouden eeuw, met fruit, Venetiaans glas et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 67 x B 57 cm. In goede staat.


Kavel: 1007

Onduid. gesig., Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk

Resultaat: 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1008

Ongesigneerd, Interieur met figuren

Resultaat: 550 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Interieur met figuren. Minimale inschildering. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 116 x B 87 cm. In goede staat.


Kavel: 1009

J. Mankes, Zelfportret

Resultaat: 450 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Zelfportret. Nr. 21/60. Houtsnede op papier. Afmeting: H 17 x B 12 cm. In goede staat.


Kavel: 1010

D. Mühlhaus, Larens interieur met moeder en kind

Resultaat: 200 EUR

Daan Mühlhaus. 1907 - 1981. Larens interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1011

van Noort, Strandgezicht

Resultaat: 425 EUR

van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1012

J.W.H.H., Besneeuwd Tiroler berglandschap

Resultaat: 750 EUR

J.W.H.H. '50. Duitse School. Besneeuwd Tiroler berglandschap met skiërs. Pastel op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1013

Naar Andy Warhol, Greta Garbo

Startprijs 1.650 EUR

Groot werk naar Andy Warhol. Greta Garbo als Mata Hari. Lithografie op papier.uit de serie the Star uit de Myths serie uitgever ronald Feldman Fine arts Inc New York. Afmeting: H 95 x B 97 cm. In goed...


Kavel: 1014

Jan te Wierik, Abstract

Resultaat: 600 EUR

Jan te Wierik, '96. 1954 - 2002. Abstract figuratieve compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 81 x B 64 cm. In goede staat.


Kavel: 1015

Evert Moll, Bloemstilleven

Startprijs 450 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven +prachtige lijs! Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1016

Wilhelm Schütze, Bloemstilleven

Startprijs 250 EUR

Wilhelm Schütze. 1840 - 1898. Stilleven. Mand met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 64 x B 94 cm. In goede staat.


Kavel: 1017

M. Krabbé, Rotterdams havengezicht

Startprijs 800 EUR

M. Krabbé, 1961. 1908 - 2005. Rotterdams havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1018

Niek v.d. Plas, Zomers strandgezicht

Resultaat: 700 EUR

Niek van der Plas. 1954 - . Zomers strandgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.


Kavel: 1019

Anton Karssen, Strandgezicht Scheveningen

Startprijs 1.680 EUR

Anton Karssen. Strandgezicht Scheveningen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1020

J.J. Hovener, Stadsgezicht met figuren

Startprijs 400 EUR

J.J. Hovener. 1936 - . Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.


Kavel: 1021

Anton Karssen, Koeien bij drenkplaats

Startprijs 550 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Koeien bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.


Kavel: 1022

Willem Gruyter, Hollandse platbodems op zee

Resultaat: 600 EUR

Willem Gruyter. 1817 - 1880. Hollandse platbodems op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1023

Paul Dom, Dorpsstraat Ibiza St. Agnes

Startprijs 900 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Dorpsstraat Ibiza St. Agnes met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 31 cm. In goede staat.


Kavel: 1024

A.J. Zwart, Boerderij met boerin en kippen

Resultaat: 600 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1025

H. v.d. Burgh, Landschap met boerderij

Startprijs 1.400 EUR

H. van de Burgh. 19e Eeuw. Hollandse School. Landschap met boerderij, koeien en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 38 cm. In goede staat.


Kavel: 1026

F.C. de Graaff, 17e - 18e eeuws Hollands interieur met figuren

Startprijs 1.100 EUR

F.C. de Graaff. 1819 - 1897. 17e - 18e Eeuws Hollands interieur met figuren. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 43 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1027

Wijnberg, Meisjes portret

Resultaat: 2.250 EUR

Wijnberg. Circa 1930. Hollandse School. Verso Wijnberg. Weesperzwoerd Amsterdam. Meisjesportret. St. Lucas. Meisje met hoed in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1028

Evert Moll, Haven met hooikapschuur

Resultaat: 450 EUR

Evert Moll. Haven met hooikapschuur en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1029

J.H. Weissenbruch, Landschap met boerderij

Startprijs 1.600 EUR

J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Haagse School. Landschap met boerderij, sloot en boot. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 58 cm. In goede staat.


Kavel: 1030

M.H. Mackenzie, Het Kolkje te Amsterdam

Startprijs 3.000 EUR

Marie Henri Mackenzie. 1878 - 1961. Het Kolkje te Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1031

A.P. Schotel, Impressionistisch havengezicht

Resultaat: 200 EUR

A.P. Schotel (1890 - 1958 Laren). 1926. Impressionistisch havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1032

Gerbrands, Vissersjongens

Startprijs 250 EUR

R. Gerbrands. 1891 - 1954. Vissersjongens, Haarlem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 68 cm. In goede staat.


Kavel: 1033

Hubert Malfait, Korenoogst met drie figuren

Startprijs 4.000 EUR

Hubert Malfait. 1898 - 1971. Korenoogst met drie figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1034

Floris Jespers, Landschap

Startprijs 400 EUR

Floris Jespers. 1889 - 1965. Landschap met bomenpartij. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 17 x B 21 cm. In goede staat.


Kavel: 1035

Monogram B.v.H., Studie landschap

Startprijs 150 EUR

Monogram B.v.H. Toegeschreven aan Barbara van Houten. 1862 - 1950. Studie landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 13 x B 23 cm. In goede staat.


Kavel: 1036

Ben Viegers, Boerin in stal

Startprijs 700 EUR

Ben Viegers. 1886 - 1947. Boerin in stal met kippen. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.


Kavel: 1037

H.C.C. Bogman, Landschap met hooiwagen

Resultaat: 350 EUR

H.C.C. Bogman. 1861 - 1921. Landschap met hooiwagen, boer en vee. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 55 x B 85 cm. In goede staat.


Kavel: 1038

Ongesigneerd, Romantisch landschap bij avond

Resultaat: 500 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Romantisch landschap bij avond met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.


Kavel: 1039

Onduidelijk, Landschap met knotwilg

Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk. Haagse School. Circa 1880. Landschap met knotwilg en koeien. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1040

Lucebert, Kletskop 1963

Resultaat: 275 EUR

Lucebert, 1963. 1924 - 1994. Titel: Kletskop. Olieverf op papier. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1041

Lucebert, Geesten 1963

Resultaat: 300 EUR

Lucebert, 1963. 1924 - 1994. Titel: Geesten. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 29 cm. In goede staat.


Kavel: 1042

R. Lichtenstein, Naakte vrouw met buste

Startprijs 360 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 80/199. Met watermerk. Naakte vrouw met buste. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 57 cm. In goede staat.


Kavel: 1043

Willem Witsen, Dorpsgracht

Resultaat: 800 EUR

Willem Witsen. 1860 - 1923. Dorpsgracht. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 49 cm. In goede staat.


Kavel: 1044

Fedor van Kregten, Landschap met koeien

Resultaat: 300 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1045

J. Orloff, Russische arreslee met figuren

Resultaat: 200 EUR

J. Orloff. Russische School. 19e Eeuw. Russische arreslee met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15,5 x B 31 cm. In goede staat.


Kavel: 1046

M. Oehler, Havengezicht Köln 1916

Resultaat: 200 EUR

Max Oehler. 1881 - 1943. Duitse School. Havengezicht Köln in 1916. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 28 cm. In goede staat.


Kavel: 1047

M. Oehler, Duits winters dorpsgezicht

Resultaat: 150 EUR

Max Oehler. 1881 - 1943. Duitse School. Duits winters dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 38 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1048

Anton Karssen, Binnen halen van een platbodem met paardenspan

Startprijs 2.000 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Binnen halen van een platbodem met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 51 cm. In goede staat.


Kavel: 1049

Ongesigneerd, Drie nimfen met engel

Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Drie nimfen met engel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 21 x B 36 cm. In goede staat.


Kavel: 1050

Josef Israëls, Heren portret

Resultaat: 500 EUR

Josef Israëls, 1881. 1829 - 1911. Portret heer. Gemengde techniek op papier.onder midden een scheurtje in papier Afmeting: H 56 x B 40 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1051

H. Noordam, Plasgezicht met platbodems

Startprijs 150 EUR

H. Noordam. Hollandse School. Plasgezicht met platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1052

J.H. Coster, Stilleven

Startprijs 300 EUR

J.H. Coster, 1873. 1846 - 1920. Stilleven met brandhout, koper en schilderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 58 cm. In goede staat.


Kavel: 1053

Jacobus Doeser, Gemberpot met bloemen

Startprijs 200 EUR

Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Gemberpot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1054

Cor Noltee, Havengezicht

Startprijs 350 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1055

Onduidelijk gesigneerd, Dorpstraat met figuren

Startprijs 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Dorpstraat met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.


Kavel: 1056

Agnes v.d. Brandeler, Abstract

Startprijs 2.000 EUR

Agnes v.d. Brandeler, 1965. 1918 - 2002. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 73 cm. In goede staat.


Kavel: 1057

P.J. Wagemans, Grachtengezicht Amsterdam

Resultaat: 160 EUR

P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Grachtengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1058

A.B. Dirckx, Achtertuin met bloemenpracht

Startprijs 500 EUR

Antonius Bernardus Dirckx. 1878 - 1927. Achtertuin met bloemenpracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 57 cm. In goede staat.


Kavel: 1059

Helfferich, Eendenfamilie in hoog gras

Startprijs 1.500 EUR

Fransiscus Willem Helfferich. Eendenfamilie in hoog gras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.


Kavel: 1060

D. Kruizinga, Jachtstilleven

Startprijs 200 EUR

Dirk Kruizinga. 1895 - 1972. Jachtstilleven met duif. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 42 cm. In goede staat.


Kavel: 1061

J.H. Coster, Bosven bij avond

Startprijs 200 EUR

J.H. Coster. 1846 - 1920 Almelo. Bosven bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 39 cm. In goede staat.


Kavel: 1062

Zeldzame 16e - 17e eeuwse botanische gravure

Startprijs 200 EUR

Zeldzame 16e - 17e eeuwse handingekleurde botanische gravure met vier chameiris flore soorten (iris). Gravure op papier. Afmeting: H 55 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1063

Zeldzame 16e - 17e eeuwse botanische gravure

Startprijs 200 EUR

Zeldzame 16e - 17e eeuwse handingekleurde botanische gravure. Arbor Uitx. Met prunella officinatum en chamepitis maior. Gravure op papier. Afmeting: H 53 x B 41 cm. In goede staat.


Kavel: 1064

Zeldzame houtsnede, Wesphalia Germania

Resultaat: 100 EUR

Zeldzame antieke Duitse handingekleurde houtsnede. Vermoedelijk Hartmann Schedel? 1493. Westvalia Germanie Provincia. Houtsnede op papier. Afmeting: H 24 x B 25 cm. In goede staat.


Kavel: 1065

Hans Habraken, Stilleven met glas, aardewerk en pruimen

Startprijs 500 EUR

Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met pruimen, aardewerk en glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1066

Corneille, Fantasie voorstelling

Resultaat: 650 EUR

Groot werk Guilliaume Corneille, '88. 1922 - 2010. Nr. 88/250. Fantasie voorstelling met duiven en partituur. Litho op papier. Afmeting: H 95 x B 120 cm. In goede staat.


Kavel: 1067

Andy Warhol, 10x Campbell's Soup

Resultaat: 800 EUR

Andy Warhol. 10x Campbell's Soup, deel II. Published by Sunday B. Morning. Lithografie op papier. Afmeting: H 89 x B 58 cm. In goede staat.


Kavel: 1068

Thomas Heesakkers, Hollands wintergezicht met ijspret

Resultaat: 300 EUR

Thomas Heesakkers, 1946 - . Hollands wintergezicht met ijspret. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.


Kavel: 1069

Thomas Heesakkers, Stilleven

Startprijs 500 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met bloemen, glas, fruit en aardewerk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1070

Seydel, Abstract

Resultaat: 225 EUR

Seydel. Mogelijk Jochen Seidel. 60-er Jaren. Abstracte compositie. Olieverf op papier/paneel. Afmeting: H 73 x B 53 cm. In goede staat.


Kavel: 1071

van Noort, Strandgezicht

Resultaat: 375 EUR

van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1072

van Noort, Strandgezicht

Resultaat: 425 EUR

van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1073

Werner Liechti, Figuren bij marktkraam

Resultaat: 160 EUR

Werner Liechti. 1917 - 2007. Zwitserse School. Figuren bij marktkraam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1074

2x Th. Schröder, Twee paarden portretten

Startprijs 150 EUR

Twee werken van Th. Schröder, 1925. Twee paarden portretten. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 36 x B 25 cm. In goede staat.


Kavel: 1075

Margit van Valta, kopie naar Murillo

Startprijs 200 EUR

Margit van Valta. 20e Eeuw. Geschilderde kopie naar Murillo. Eén beschadiging. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100x B 78 cm. In goede staat.


Kavel: 1076

Twee schilderijen op blik geschilderd

Startprijs 250 EUR

Twee schilderijen op blik geschilderd. Circa 1890. Figuren in interieur. Met vergulde lijst. Olieverf op blik. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.


Kavel: 1077

Gerard Nijland, Zigeunerkamp

Startprijs 200 EUR

Gerard Nijland. 1931 - . Zigeunerkamp met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1078

Henk Dekker, Schepen bij havenmonding

Startprijs 350 EUR

Henk Dekker, 1925. 1897 - 1974. Vele schepen bij havenmonding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1079

A. de la Riviere, Rotterdamse markt met figuren

Startprijs 450 EUR

A. de la Riviere. Rotterdamse markt met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.


Kavel: 1080

J. Coenders, Stilleven

Resultaat: 250 EUR

Johan Coenders. 1913 - 1986. Stilleven met groentes en steengoed schaal. Met Paul Gehring lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 63 x 73 cm. In goede staat.


Kavel: 1081

Otto Coenders, Stilleven narcissen

Startprijs 300 EUR

Otto Coenders. 1883 - 1952. Stilleven. Narcissen op koperen pot. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1082

M. Oeher, Berglandschap

Resultaat: 200 EUR

Max Oehler. Duitse School. Berglandschap. 1881 - 1943. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 39,5 x B 52 cm. In goede staat.


Kavel: 1083

Fred Arends, Hollands romantisch wintergezicht met ijspret

Startprijs 1.150 EUR

Fred Arends. 1949 - Hollands romantisch wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1084

Paul Schouten, Paarden bij drinkbak

Resultaat: 750 EUR

Paul Schouten. 1860 - 1922. Belgische School. Drie paarden bij drinkbak. Met kapitale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.


Kavel: 1085

C.J. Mention, Bruine beren

Resultaat: 375 EUR

Cornelis Jan Mension. 1882 - 1950. Bruine beren. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.


Kavel: 1086

G.C. Krol, Twentse boerderij

Resultaat: 130 EUR

Gerard Cornelis Krol. 1882 - 1950 Enschede. Twentse boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1087

Janos Pentelei Molnar, Stilleven met glaswerk

Resultaat: 750 EUR

Janos Pentelei Molnar. 1878 - 1929. Stilleven met glaswerk. Olieverf op linnen. Bedoekt. en deels in het zwart bijgeschilderd Afmeting: H 63 x B 78 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1088

G. Grassere, Figuren bij woonwagenkamp

Startprijs 250 EUR

Gerard Grassere, 1947. 1915 - 1993. Twee keer gesigneerd. Figuren bij woonwagenkamp. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 27 x B 36 cm. In goede staat.


Kavel: 1089

A. Potgieter, Stilleven

Resultaat: 300 EUR

A. Potgieter. 1899 - 1982. Stilleven met fruit, bloemen et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1090

Leo Kurpershoek, Plasgezicht met zeilboot

Startprijs 150 EUR

Leo Kurpershoek. 1885 - 1970. Plasgezicht met zeilboot. Olieverf op board. Verf laat iets los. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1091

Ongesigneerd, Zomers riviergezicht

Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Atelier Adam Potgieter. Herkomst familie Potgieter. 1899 - 1982. Zomers Hollands riviergezicht met plezierboot en windmolen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 31 cm. In go...


Kavel: 1092

Jan van Heel, Vaas met bloemen

Resultaat: 1.060 EUR

Jan van Heel. Oct. '47. 1898 - 1990. Nieuwe Haagse School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 41cm. In goede staat.


Kavel: 1093

Toegeschreven aan Jan Otten, Landschap met boerderij

Startprijs 50 EUR

Toegeschreven aan Jan Otten (Groningen). 1895 - 1964. Landschap met boerderij en hooimijt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 48 cm. In goede staat.


Kavel: 1094

G.F. van Schagen, Riviergezicht

Startprijs 350 EUR

Gerbrand Frederik van Schagen. 1880 - 1968. Riviergezicht met roeiboot en figuur bij dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1095

Henk Dekker, Winters landschap

Resultaat: 400 EUR

Henk Dekker. 1897 - 1974. Winters landschap. Belgisch Limburg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.