Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden ring met smaragd en diamant 516
Gouden ring met smaragd en diamant

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Gouden creolen met diamant 513
Gouden creolen met diamant

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Witgouden Omega horloge met diamant 526
Witgouden Omega horloge met diamant

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Kapitale gouden ring met amethist en diamant 512
Kapitale gouden ring met amethist en diamant

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Gouden ring met baquette en briljant 660
Gouden ring met baquette en briljant

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Gouden armband met granaat 651
Gouden armband met granaat

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Gouden armband 515
Gouden armband

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Gouden ring met smaragd en diamant 569
Gouden ring met smaragd en diamant

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
18e Eeuws horloge 837
18e Eeuws horloge

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Gouden herenring 509
Gouden herenring

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant/baquette 714
Gouden ring met diamant/baquette

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Witgouden choker met diamant saffier, robijn 525
Witgouden choker met diamant saffier, robijn

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant en parel 541
Gouden ring met diamant en parel

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Gouden ring met citrien en diamant 618
Gouden ring met citrien en diamant

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Gouden tennisarmband met zirconia 753
Gouden tennisarmband met zirconia

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Pandora armband met goud 594
Pandora armband met goud

Resultaat:

540 EUR

Verkocht
Gouden ring saffier en diamant, Lady Di 511
Gouden ring saffier en diamant, Lady Di

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Witgouden armband met diamant 527
Witgouden armband met diamant

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gouden zakhorloge 607
Gouden zakhorloge

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Heren horloge met chatelaine 829
Heren horloge met chatelaine

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
Gouden broche met amethist, jade en diamant 739
Gouden broche met amethist, jade en diamant

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Witgouden broche met diamant 528
Witgouden broche met diamant

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Witgouden ring met diamant 678
Witgouden ring met diamant

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Gouden rijring met diamant 719
Gouden rijring met diamant

Resultaat:

450 EUR