Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Bloedkoralen colllier 576
2 Bloedkoralen colllier

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren broche Lapponia 586
Zilveren broche Lapponia

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren armband met barnsteen 778
Zilveren armband met barnsteen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Rest goud 672
Rest goud

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Witgouden ring met zirkonia's 681
Witgouden ring met zirkonia's

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 Gouden bandringen met robijn en diamant 614
3 Gouden bandringen met robijn en diamant

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Gouden zakhorloge 605
Gouden zakhorloge

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bloedkoralen collier met gouden streekslot 579
Bloedkoralen collier met gouden streekslot

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Gouden oorknoppen diamant saffier, lady Di 565
Gouden oorknoppen diamant saffier, lady Di

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
18e Eeuws horloge 837
18e Eeuws horloge

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Gouden broche tulp 815
Gouden broche tulp

Resultaat:

70 EUR

Collier van bloedkoralen 814
Collier van bloedkoralen
Startprijs 260 EUR
Verkocht
Lot zilveren sieraden 812
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bloedkoraal collier 803
Bloedkoraal collier

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Gouden camee broche met parels 786
Gouden camee broche met parels

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Gouden oorhangers 737
Gouden oorhangers

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Zilveren broche, Hulsblad met bloedkoraal 724
Zilveren broche, Hulsblad met bloedkoraal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gouden rijring met diamant 719
Gouden rijring met diamant

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Gouden zakhorloge 607
Gouden zakhorloge

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Bloedkoralen collier met gouden slot/hanger 581
Bloedkoralen collier met gouden slot/hanger

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Gouden ring met smaragd 570
Gouden ring met smaragd

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gouden ring met amethist 560
Gouden ring met amethist

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Witgouden Omega horloge met diamant 526
Witgouden Omega horloge met diamant

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Lot zakhorloges 840
Lot zakhorloges

Resultaat:

110 EUR