Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Citizen automaat
Startprijs 40 EUR

Citizen vintage horloge, automaat, met een rechthoekig gecontourneerde kast uit staal, met dag en datum aanduiding op de plaat Voorzien van lederen band. 4-5209040TA. breedte kast 36 mm. Werkend.

18e Eeuws horloge
Resultaat: 700 EUR

18e Eeuws zakhorloge, goldplated, zogenoemde knol met snek. Met een cremewitte emaille wijzerplaat. Gemerkt JN Gartly, Aberdeen, 80. Geplaatst in een goldplated beschermkast versierd met graveerwerk. ...

Horlogeketting met paarden
Resultaat: 50 EUR

Bijzondere horlogeketting, witmetaal, voorzien van hangers, een paard, een zweep, een hoevenborstel en een hoefijzer met paardhoofd. lengte 30 cm. In redelijk, goede staat.

Zilveren zakhorloge Gust Hinrichs
Resultaat: 350 EUR

Bijzonder zilveren zakhorloge, 800/000, gemerkt Gust Hinrichs, voorzien van een zilveren stofdeksel met versiering en gravure: Für 25 jährige treue Dienste Kgl.Feuerw. Laborat. Spandau 1917. Achterdek...

Lot zakhorloges
Resultaat: 110 EUR

Groot lot zakhorloges, double en staal, deels voorzien van ketting. O.a. Junghans, Mondaine, Zentra, Dugena.

2 Double horloges
Startprijs 60 EUR

Twee mechanische double horloges, één horloge met een vierkant gecountourneerde kast,, ronde wijzerplaat, rookkleurig met bewerking. Gemerkt: Parat, shockproof, mechansich, voorzien van een rekband, e...

Groot lot horlogekettingen
Resultaat: 160 EUR

Groot lot horlogekettingen met double, witmetalen en zilveren modellen. ca 25 stuks.