Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bijzondere uil-klok 33
Bijzondere uil-klok

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Houten cassette met zilveren bestek 40
Houten cassette met zilveren bestek

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Zilveren dekseldoos 7
Zilveren dekseldoos

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Zilveren reiswekker 8
Zilveren reiswekker

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Zilveren jardiniere 3
Zilveren jardiniere

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zilveren menageset 10
Zilveren menageset

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
3-Delig zilveren koffieservies 335
3-Delig zilveren koffieservies

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 38
Zilveren broodmand

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand, 1930 118
Zilveren broodmand, 1930

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zilveren chatelaine met naai-accessoires 39
Zilveren chatelaine met naai-accessoires

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 17
Zilveren broodmand

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren wolmand, 1808 94
Zilveren wolmand, 1808

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren cabaret, 18e eeuw 328
Zilveren cabaret, 18e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 1
Zilveren schaal

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 133
Zilveren broodmand

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur dienblad met servies 190
Zilveren miniatuur dienblad met servies

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zilveren roomstel 77
Zilveren roomstel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur staande klok 141
Zilveren miniatuur staande klok

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren beursbeugel 135
Zilveren beursbeugel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Lot zilver (vorken/lepel) 153
Lot zilver (vorken/lepel)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren lakstempel 79
Zilveren lakstempel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zilveren tafelspiegel 82
Zilveren tafelspiegel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zilveren asperge-schep 99
Zilveren asperge-schep

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zilveren paard 173
Zilveren paard

Resultaat:

250 EUR