Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
118 Resultaten
Kavel: 5106

Indonesisch houten figuur

Startprijs 25 EUR

Indonesisch coromandelhouten figuur. Visser met net. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.


Kavel: 5066

Twee oude Afrikaanse beelden

Startprijs 50 EUR

Twee oude Afrikaanse houtgesneden beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 52 cm. In goede staat.


Kavel: 5099

Twee antieke bronzen figuren

Startprijs 50 EUR

Twee antieke Hollandse bronzen figuren. (1) de contente mens. (2) de contente vrouw. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5031.

Bronzen stier naar Picasso

Startprijs 60 EUR

Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.


Kavel: 5063

Sculptuur van Hollandse vissersvrouw, H 15 cm.

Startprijs 60 EUR

Antiek compositie metalen Hollandse vissersvrouw op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.


Kavel: 5072

Houtgestoken beeld, Gems

Startprijs 70 EUR

Groot houtgestoken beeld van zachthout. Gems. Duitsland. Circa 1930. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.


Kavel: 5082

Vier Heilig beelden

Startprijs 70 EUR

Vier houtgesneden Heilig beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 - 52 cm. In goede staat.


Kavel: 5083

Twee Heilig beelden

Startprijs 70 EUR

Twee antieke gipsen polychroom beschilderde Heilig beelden. Circa 1900. Enkele chip. Afmeting: H 45 - 54 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5055

Antieke bronzen plaquette, 1920

Startprijs 80 EUR

Antieke bronzen plaquette in eiken lijst. Schaakspelers. Met monogram. Circa 1920. Afmeting: H 25 x B 25 cm. In goede staat.


Kavel: 5059

Religieus figuur, Monnik met boek, H 46 cm.

Startprijs 80 EUR

19e Eeuws religieus figuur van eikenhout. Monnik met boek. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.


Kavel: 5064

Indonesisch snijstuk, H 42 cm.

Startprijs 80 EUR

Groot Indonesisch snijstuk van palissanderhout. Visser met vangst. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.


Kavel: 5069

Twee religieuze houten figuren

Startprijs 80 EUR

Twee religieuze houtgesneden figuren van beuken en lindenhout. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 29 cm. In goede staat.


Kavel: 5071

Houten Madonna, H 45 cm.

Startprijs 80 EUR

Mahoniehouten Madonna. 19e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.


Kavel: 5052

Antiek bronzen wandschotel Ø 35 cm.

Startprijs 90 EUR

Antiek bronzen Wilhelmina 1898 - 1923 wandschotel met afbeelding van een schip. Ontwerp J. Kwak. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.


Kavel: 5065

Indonesisch snijstuk, H 47 cm.

Startprijs 90 EUR

Groot Indonesisch snijstuk van palissanderhout. Visser met vangst. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.


Kavel: 5016

Bronzen figuur, Jeanne d'Arc

Startprijs 100 EUR

Bronzen figuur. 19e Eeuw. Jeanne d'Arc te paard. Gedetailleerd. Ongesigneerd. Afmeting: 11 x 11 x 5 cm. In goede staat.


Kavel: 5017

Antiek aardewerken everzwijn, 1930

Startprijs 100 EUR

Groot antiek aardewerken everzwijn. Art Deco. Zink-kleurig. Circa 1930. Enkele beschadigingen. Afmeting: 27 x 58 x 22 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5092

Gestoken beer, H 27 cm.

Startprijs 100 EUR

Hardhouten gestoken beer in Schwarzwalder-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5098

Twee bronzen figuren, Modern + visser

Startprijs 100 EUR

Twee figuren. 20e Eeuw. (1) Modern, brons (monogram). (2) Visser, compositie metaal. Afmeting: H 25 - 36 cm. In goede staat.


Kavel: 5020

Antieke bronzen buste, 1900

Startprijs 120 EUR

Antieke bronzen buste. Twee-kleurig gepatineerd. Ongesigneerd. Circa 1900. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.


Kavel: 5024

Gestoken buste, H 44 cm.

Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse eikenhouten gestoken buste. Keltische man. Frankrijk. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.


Kavel: 5046

Bronzen kop van roofvogel

Startprijs 120 EUR

Bronzen kop van roofvogel op houten basement. Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.


Kavel: 5095

Drie Oosterse bronzen beelden

Startprijs 120 EUR

Drie Oosterse bronzen dieren. Bewerkt. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Indische olifanten en één paard. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.


Kavel: 5105

Antiek bronzen beeld, H 23 cm.

Startprijs 150 EUR

Antiek bronzen figuur. Houthakker bij boom. 19e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.