Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen Quan Yin op lotus bloem, H 43,5 cm. 5050
Bronzen Quan Yin op lotus bloem, H 43,5 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Soldaat 5053
Bronzen figuur, Soldaat

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
18e Eeuws Heilig figuur, H 88 cm. 5002
18e Eeuws Heilig figuur, H 88 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur, Anna ten Drieën 5013
Antiek bronzen figuur, Anna ten Drieën

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Grote bronzen olifant 5025
Grote bronzen olifant

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee bronzen beelden, Jockeys te paard 5078
Twee bronzen beelden, Jockeys te paard

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen pelikaan 5030
Bronzen pelikaan

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
Bronzen figuur door Truus Menger + boekjes 5073
Bronzen figuur door Truus Menger + boekjes

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen boeddha, H 43 cm. 5077
Bronzen boeddha, H 43 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Grote antieke lamp, H 107 cm. 5100
Grote antieke lamp, H 107 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antiek Art Deco beeld 5038
Antiek Art Deco beeld

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antiek figuur, Amazone vecht tegen leeuw 5085
Antiek figuur, Amazone vecht tegen leeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Spaanse Madonna, H 41 cm. 5021
18e Eeuwse Spaanse Madonna, H 41 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
19e Eeuws religieus houtgesneden wandsculptuur 5006
19e Eeuws religieus houtgesneden wandsculptuur

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Twee vergulde Fransen figuren 5096
Twee vergulde Fransen figuren

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antiek Japans bronzen figuur, H 39 cm. 5089
Antiek Japans bronzen figuur, H 39 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Antieke Franse damesbuste, 1900 5028
Antieke Franse damesbuste, 1900

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur, Dame op ezel 5087
Antiek bronzen figuur, Dame op ezel

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, IJsberen 5012
Bronzen beeld, IJsberen

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Paard met jockey 5084
Bronzen figuur, Paard met jockey

Resultaat:

1.650 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, Alexander Archipenko 5070
Bronzen sculptuur, Alexander Archipenko

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Mannelijk naakt 5000
Bronzen figuur, Mannelijk naakt

Resultaat:

4.500 EUR