Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Indonesisch houten figuur
Startprijs 25 EUR

Indonesisch coromandelhouten figuur. Visser met net. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Twee oude Afrikaanse beelden
Startprijs 50 EUR

Twee oude Afrikaanse houtgesneden beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 52 cm. In goede staat.

Twee antieke bronzen figuren
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Hollandse bronzen figuren. (1) de contente mens. (2) de contente vrouw. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Bronzen stier naar Picasso
Startprijs 60 EUR

Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.

Sculptuur van Hollandse vissersvrouw, H 15 cm.
Startprijs 60 EUR

Antiek compositie metalen Hollandse vissersvrouw op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Houtgestoken beeld, Gems
Startprijs 70 EUR

Groot houtgestoken beeld van zachthout. Gems. Duitsland. Circa 1930. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Vier Heilig beelden
Startprijs 70 EUR

Vier houtgesneden Heilig beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 - 52 cm. In goede staat.

Twee Heilig beelden
Startprijs 70 EUR

Twee antieke gipsen polychroom beschilderde Heilig beelden. Circa 1900. Enkele chip. Afmeting: H 45 - 54 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke bronzen plaquette, 1920
Startprijs 80 EUR

Antieke bronzen plaquette in eiken lijst. Schaakspelers. Met monogram. Circa 1920. Afmeting: H 25 x B 25 cm. In goede staat.

Religieus figuur, Monnik met boek, H 46 cm.
Startprijs 80 EUR

19e Eeuws religieus figuur van eikenhout. Monnik met boek. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Indonesisch snijstuk, H 42 cm.
Startprijs 80 EUR

Groot Indonesisch snijstuk van palissanderhout. Visser met vangst. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Twee religieuze houten figuren
Startprijs 80 EUR

Twee religieuze houtgesneden figuren van beuken en lindenhout. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 29 cm. In goede staat.

Houten Madonna, H 45 cm.
Startprijs 80 EUR

Mahoniehouten Madonna. 19e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Antiek bronzen wandschotel Ø 35 cm.
Startprijs 90 EUR

Antiek bronzen Wilhelmina 1898 - 1923 wandschotel met afbeelding van een schip. Ontwerp J. Kwak. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

Indonesisch snijstuk, H 47 cm.
Startprijs 90 EUR

Groot Indonesisch snijstuk van palissanderhout. Visser met vangst. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Jeanne d'Arc
Startprijs 100 EUR

Bronzen figuur. 19e Eeuw. Jeanne d'Arc te paard. Gedetailleerd. Ongesigneerd. Afmeting: 11 x 11 x 5 cm. In goede staat.

Antiek aardewerken everzwijn, 1930
Startprijs 100 EUR

Groot antiek aardewerken everzwijn. Art Deco. Zink-kleurig. Circa 1930. Enkele beschadigingen. Afmeting: 27 x 58 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Gestoken beer, H 27 cm.
Startprijs 100 EUR

Hardhouten gestoken beer in Schwarzwalder-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Twee bronzen figuren, Modern + visser
Startprijs 100 EUR

Twee figuren. 20e Eeuw. (1) Modern, brons (monogram). (2) Visser, compositie metaal. Afmeting: H 25 - 36 cm. In goede staat.

Antieke bronzen buste, 1900
Startprijs 120 EUR

Antieke bronzen buste. Twee-kleurig gepatineerd. Ongesigneerd. Circa 1900. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Gestoken buste, H 44 cm.
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse eikenhouten gestoken buste. Keltische man. Frankrijk. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Bronzen kop van roofvogel
Startprijs 120 EUR

Bronzen kop van roofvogel op houten basement. Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Drie Oosterse bronzen beelden
Startprijs 120 EUR

Drie Oosterse bronzen dieren. Bewerkt. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Indische olifanten en één paard. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeld, H 23 cm.
Startprijs 150 EUR

Antiek bronzen figuur. Houthakker bij boom. 19e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeld, Meisje
Startprijs 180 EUR

Antiek Duits bronzen figuur van Schmidt Felling. 1835 - 1920. Met monogram RHB extra. Figuur mist iets in hand. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Maria met kind
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse bronzen Madonna met kind. Op marmeren sokkel. Gotische stijl. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Massief bronzen beeld, Moeder met kind
Startprijs 200 EUR

Massief bronzen figuur. 20e Eeuw. Moeder met kind. Ongesigneerd. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Engel op zwaan
Startprijs 200 EUR

Antiek bronzen figuur. Engel op zwaan. Ongesigneerd. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Ossenspan met ploeg
Startprijs 200 EUR

Antiek bronzen figuur. Ossenspan met ploeg. Circa 1900. Afmeting: 12 x 35 x 11 cm. In goede staat.

Franse Art Deco beeldengroep, 1930
Startprijs 300 EUR

Franse Art Deco beeldengroep met marmeren basement. Met compositie metalen zwanen + dame in badpak. Circa 1930. Afmeting: 24 x 49 x 18 cm. In goede staat.

Frans bronzen figuur, Meisje
Startprijs 300 EUR

Antiek Frans bronzen figuur op marmeren sokkel. Gesigneerd Lecorney. Nicolas Lecornet. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Twee Ivoorkust beelden
Startprijs 300 EUR

Twee grote Afrikaanse Ivoorkust Senufo vogels. Processie figuren. 20e Eeuw. Minimale beschadiging + gebruikssporen. Afmeting: H 117 - 122 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, 1910
Startprijs 350 EUR

Antiek bronzen figuur. Draaibare naakte danseres op marmeren basement. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Emile Duhousset, Bronzen soldaat
Startprijs 375 EUR

19e Eeuwse bronzen soldaat met baard, cape, geweer en bajonet. Gesigneerd Emile Duhousset. 1823 - 1911. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen beeld, H 44 cm.
Startprijs 400 EUR

Antiek Frans bronzen beeld door Jules Graux, Parijs. Mandoline speler. Deels verguld. 19e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Moderne sculptuur
Startprijs 500 EUR

Moderne terracotta sculptuur met geglazuurde armen + monogram. Afmeting: 41 x 37 x 8 cm. In goede staat.

Bronzen beeldengroep, 1900
Startprijs 550 EUR

Antieke bronzen beeldengroep met musicerende putti. Musee de Sevres. Gietstempel + nummers. Circa 1900. Afmeting: 20 x 19 x 13 cm. In goede staat.

Massief bronzen adelaar op piedestal
Startprijs 580 EUR

Massief bronzen adelaar op bewerkte piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 35 x 19 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeld door Georg Kemper, 1910
Startprijs 650 EUR

Antiek Duits bronzen beeld. Jongen met bok. Circa 1910. Door Georg Kemper, 1880 - 1948. Afmeting: 15 x 30 x 9 cm. In goede staat.

Set boekensteunen
Startprijs 650 EUR

Set zware bronzen boekensteunen met leeuwen. Gepatineerd. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 18 x 12 cm. In goede staat.

Sculptuur naar J. Altorp, Aap
Startprijs 650 EUR

Bronzen aap in Art Deco-stijl. Naar ontwerp Jan Altorp. Echter later. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Muzikant
Startprijs 750 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Muzikant. Circa 1900. Gesigneerd Anfrie. Charles Anfrie. 1833 - 1905. Titel: Figaro par Anfrie. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Twee antieke bronzen figuren, H 27 cm.
Startprijs 750 EUR

Twee antieke bronzen figuren. Middeleeuwse vechters. 19e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Groot antiek beeld, 1900
Startprijs 900 EUR

Groot antiek beeld op zwaar marmeren basement. Arabier te paard met geweer. Zwaar compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 63 x 72 x 22 cm. In goede staat.

Groot bronzen beeld van August Kühne
Startprijs 1.200 EUR

Zeer groot bronzen beeld door August Kühne uit Wenen. 1845 - 1895. Anno 1887. Oostenrijkse wandelaar in klederdracht met stok. Afmeting: 93 cm. In goede staat.

Bronzen figuur van Jan Sierhuis, Tango danseres
Startprijs 1.250 EUR

Bronzen vrouw door Jan Sierhuis. 1928 - . Tango danseres, op zwart marmeren basement. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Dame met jarretels
Startprijs 1.250 EUR

Groot bronzen figuur. Onduidelijke signatuur. Naakte dame met jarretels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Antieke bronzen figurengroep
Startprijs 2.500 EUR

Grote antieke bronzen figurengroep. Jef Lambeaux. Lachende naakte dame met satir en kind. Afmeting: 59 x 40 x 30 cm. In goede staat.