Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen figuur, Mannelijk naakt
Resultaat: 4.500 EUR

Zeer groot bronzen figuur. Mannelijk naakt. Gesigneerd A. Rodin (naar). Afmeting: H 104 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Alexander Archipenko
Resultaat: 2.500 EUR

Zeer grote kubistische bronzen sculptuur. Gesigneerd Alexander Archipenko. Naar Hi Penko. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Paard met jockey
Resultaat: 1.650 EUR

Groot bronzen figuur. Paard met jockey. Geen signatuur gevonden. Afmeting: 66 x 71 x 15 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, IJsberen
Resultaat: 1.500 EUR

Bronzen beeld. IJsberen. Art Deco. Circa 1920. Ongesigneerd. Maker (?) Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Dame op ezel
Resultaat: 950 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Fluit spelende dame op ezel. Getiteld: En Ballade. Door Antoinne Bofill. 1875 - 1939. Afmeting: 39 x 32 x 14 cm. In goede staat.

Antieke Franse damesbuste, 1900
Resultaat: 750 EUR

Grote antieke Franse damesbuste van terracotta. Bronskleurig gepatineerd. Circa 1900. Jugendstil. George Comhuy R & Cie. Paris. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Antiek Japans bronzen figuur, H 39 cm.
Resultaat: 600 EUR

Antiek Japans bronzen figuur. Meisje met boek. Gesigneerd op bodemplaat (Meiji). Circa 1900. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Twee vergulde Fransen figuren
Resultaat: 450 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde Franse figuren met bisquit porselein. Compositie metaal. Afmeting: H 28 - 30 cm. In goede staat.

19e Eeuws religieus houtgesneden wandsculptuur
Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse houtgesneden religieuze wandsculptuur met polychromie. Afmeting: 59 x 16 x 14 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Spaanse Madonna, H 41 cm.
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Madonna. Religieus. Met rest polychromie. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Antiek figuur, Amazone vecht tegen leeuw
Resultaat: 300 EUR

Groot antiek figuur op houten geëboniseerd basement. Amazone vecht tegen leeuw. Afmeting: 48 x 46 x 23,5 cm. In goede staat.

Antiek Art Deco beeld
Resultaat: 300 EUR

Antiek Art Deco beeld op marmeren basement. Gesigneerd. v.d. Voorde + gietstempel Parijs. Circa 1920. Man met hoepel en hond. Afmeting: 32 x 51 x 11 cm. In goede staat.

Grote antieke lamp, H 107 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke terracotta lamp met negroïde draagster. Samoa + monogram. Circa 1880. Eén arm gerestaureerd. Enkele chip. Afmeting: H 107 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen boeddha, H 43 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote Indiase bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Bronzen figuur door Truus Menger + boekjes
Resultaat: 250 EUR

Bronzen figuur door Truus Menger op natuurstenen basement . 1923 - 2016. Tevens boeken van Truus Menger. Moeder met kind + Teddybeer. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Bronzen pelikaan
Resultaat: 235 EUR

Grote bronzen pelikaan op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Twee bronzen beelden, Jockeys te paard
Resultaat: 225 EUR

Twee bronzen jockeys te paard op marmeren basement. Met gietstempel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 8 x 29 cm. In goede staat.

Grote bronzen olifant
Resultaat: 225 EUR

Grote bronzen olifant op zwart marmeren basement. Gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Anna ten Drieën
Resultaat: 225 EUR

Antieke bronzen Anna ten Drieën. Sint - Annatrits. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

18e Eeuws Heilig figuur, H 88 cm.
Resultaat: 200 EUR

Groot 18e eeuws gepolychromeerde Heilig figuur. Spanje. Afmeting: H 88 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Soldaat
Resultaat: 190 EUR

Bronzen figuur. Gesigneerd Fisher. 21e Eeuw. Duitse soldaat, op zwart marmeren basement. Afmeting: 20 x 16,5 x 12,5 cm. In goede staat.

Bronzen Quan Yin op lotus bloem, H 43,5 cm.
Resultaat: 170 EUR

Oude Chinese bronzen quan yin op lotusbloem. Quan Yin. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 43,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte vrouw
Resultaat: 160 EUR

Naakte vrouw op marmeren basement. Erotica. 21e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Dame met hoed
Resultaat: 160 EUR

Bronzen figuur. Dame in jurk met hoed op. Groen gepatineerd. Circa 1930 - 1960. Geen signatuur. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Drie Chinese bronzen figuren
Resultaat: 150 EUR

Drie Chinese bronzen figuren. Onder andere twee boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 - 26 cm. In goede staat.

Indonesisch houtsnijwerk, H 127 cm.
Resultaat: 150 EUR

Groot Indonesisch houtgesneden figuur. Halfnaakte vrouw met korf. 20e Eeuw. Afmeting: H 127 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Jongen met hond
Resultaat: 150 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Jongen met hond. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 28 x 16,5 cm. In goede staat.

Bronzen presse-papier, Jachthondenkoppen
Resultaat: 150 EUR

Bronzen hondenkop. 20e Eeuw. Bruikbaar als presse-papier. Afmeting: 9 x 9 x 8 cm. In goede staat.

Bronzen uil
Resultaat: 140 EUR

Bronzen uil op zwart marmeren basement. Gesigneerd. Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Groot tuinbeeld van putti met rozen, H 67 cm.
Resultaat: 130 EUR

Groot tuinbeeld van cement. Putti met rozen. 21e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte boogschieter met windhonden
Resultaat: 130 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naakte boogschutter met windhonden. Gesigneerd Lorenzl. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Zware gietijzeren putti
Resultaat: 130 EUR

Grote zware gietijzeren putti. 18e - 19e Eeuw. Restauratie basement. Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen figuur, Ezel
Resultaat: 120 EUR

Bronzen ezel op zwart marmeren basement. Gemerkt Fratin. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 30 x 15 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse figuren, 1900
Resultaat: 120 EUR

Twee grote antieke Franse compositie metalen figuren. Mannelijke + vrouwelijke schaapsherder. Gesigneerd Moreau. Afmeting: H 48 - 49 cm. In goede staat.

Bronzen haan
Resultaat: 120 EUR

Bronzen haan op zwart marmeren basement. Gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Bronzen stier
Resultaat: 120 EUR

Bronzen stier in Art Deco-stijl, op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 21,5 x 30 x 14 cm. In goede staat.

Drie messing overlay beelden
Resultaat: 120 EUR

Drie messing overlay beelden. Bronskleur. Tweede helft 20e eeuw. 2x naar Miro, nr. 1763/3999 en nr. 1301/3990, Inver Art Spain. 1x naar Xaloc, nr. 76/3999, Inver Art Spain. Afmeting: H 35 - 36 cm. In ...

Bronzen paard
Resultaat: 110 EUR

Bronzen paard op zwart marmeren basement. Gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 30 x 11 cm. In goede staat.

Bronzen Schertz figuur, H 20 cm.
Resultaat: 110 EUR

Bronzen 'Schertz' figuur. Een uil voorstellende, met daarin een naakte dame. 21e Eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

3x Natuurstenen beelden
Resultaat: 100 EUR

Drie oude Afrikaanse natuurstenen beelden. Gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 80 cm. In goede staat.

Bronzen buste van Beethoven, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antiek bronzen buste van Beethoven. Circa 1900. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Lot miniaturen (25 st.)
Resultaat: 100 EUR

Lot van 25 stuks metalen miniaturen op marmeren sokkels. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.

Compositie metalen figuur, Jolie Fille de Perth
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws zwaar compositie metalen figuur. Jolie Fille de Perth. Met polychromie. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Bronzen vrouwen buste
Resultaat: 100 EUR

Antieke bronzen damesbuste door A. Vetu. Circa 1900. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte dame
Resultaat: 95 EUR

Bronzen curvy naakte dame op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Stier
Resultaat: 90 EUR

Bronzen stier in Art Deco-stijl. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 19 x 18 x 8 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Resultaat: 90 EUR

Chinees bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Europese gietstempel. J.B. Deposee Paris. 21e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

2-Delig Chinees figuur
Resultaat: 90 EUR

Twee-delig Chinees figuur van gietijzer. Hoogwaardigheidsbekleder te paard. Brons-kleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 35 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen stier naar Picasso
Resultaat: 90 EUR

Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.

Modern damesfiguur, H 51 cm.
Resultaat: 90 EUR

Modern terracotta damesfiguur. Bronskleurig gepatineerd. Monogram S.P. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Chinese boeddha, H 32 cm.
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinese bronzen dansende boeddha figuur. Bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Drie Napoleon figuren
Resultaat: 80 EUR

Drie oude/antieke Napoleon figuren. Messing + metaal. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.

Drie Oosterse figuren, H 62 - 70 cm.
Resultaat: 80 EUR

Drie grote Oosterse houtgesneden figuren. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 62 - 70 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte dame
Resultaat: 70 EUR

Bronzen figuur. Gemerkt R.L. Tweede helft 20e eeuw. Naakte dame. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Bronzen stier naar Picasso
Resultaat: 70 EUR

Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.

Bronzen Neptunes/Poseidon met drietand
Resultaat: 60 EUR

Bronzen Neptunus/Poseidon met drietand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Vier figuren, divers
Resultaat: 60 EUR

Vier figuren. 20e Eeuw. Onder andere; Maria beelden, putti + bronzen meisje met vogel. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.

Bronzen stier naar Picasso
Resultaat: 60 EUR

Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.

Twee antieke figuren
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen figuren op albasten piedestal. Circa 1900. (1) Meisje met libelle (mist vingers). (2) Jongen met salamander (vastgelijmd). Afmeting: H 24 - 28 cm. In redelijk/go...

Twee bronzen figuren
Resultaat: 50 EUR

Twee oude bronzen figuren. Danseres + boer met kalf. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 37 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Resultaat: 45 EUR

Bronzen figuur. Man met tas. Met monogram + jaartal 1960. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Gesigneerd Balinees beeld, H 53 cm.
Resultaat: 45 EUR

Gesigneerd houtgesneden Balinees beeld. Panakus. Balinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Composiet figuur, H 62 cm.
Resultaat: 40 EUR

Composiet figuur. Dame met kruik. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Afrikaans snijwerk
Resultaat: 30 EUR

Afrikaans houtsnijwerk uit één stuk. Man met trommel. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

Afrikaans borstbeeld
Resultaat: 25 EUR

Zwaar, houtgestoken Afrikaans borstbeeld. Halfnaakte dame. 20e Eeuw. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte dame
Startprijs 6.800 EUR

Bronzen figuur met monogram Edwin Paul Scharff + datering 1952. Kopie. Naakte dame. Nagietsel. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.

Bronzen olifant naar Salvador Dali
Startprijs 3.250 EUR

Zeer grote bronzen olifant met groene patina + vergulding. Naar idee van Salvadore Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 152 x 70 x 137 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Baviaan
Startprijs 2.800 EUR

Zeldzame bronzen lamp in Art Deco stijl. Baviaan op Oosterse houten piëdestal. 20e Eeuw. Afmeting: 181 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Bronzen wandplaquette
Startprijs 2.500 EUR

Grote gesigneerde bronzen plaquette. Monogram B.D. Paris. Art Deco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 47 x 6 cm. In goede staat.

Bronzen figurengroep, Verliefde man en vrouw
Startprijs 2.500 EUR

Groot modern bronzen figuur. Verliefde man en vrouw. Monogram J.B.-5. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 60 x 37 cm. In goede staat.

Antieke bronzen figurengroep
Startprijs 2.500 EUR

Grote antieke bronzen figurengroep. Jef Lambeaux. Lachende naakte dame met satir en kind. Afmeting: 59 x 40 x 30 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Dame met jarretels
Startprijs 1.250 EUR

Groot bronzen figuur. Onduidelijke signatuur. Naakte dame met jarretels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Bronzen figuur van Jan Sierhuis, Tango danseres
Startprijs 1.250 EUR

Bronzen vrouw door Jan Sierhuis. 1928 - . Tango danseres, op zwart marmeren basement. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Groot bronzen beeld van August Kühne
Startprijs 1.200 EUR

Zeer groot bronzen beeld door August Kühne uit Wenen. 1845 - 1895. Anno 1887. Oostenrijkse wandelaar in klederdracht met stok. Afmeting: 93 cm. In goede staat.

Groot antiek beeld, 1900
Startprijs 900 EUR

Groot antiek beeld op zwaar marmeren basement. Arabier te paard met geweer. Zwaar compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 63 x 72 x 22 cm. In goede staat.

Twee antieke bronzen figuren, H 27 cm.
Startprijs 750 EUR

Twee antieke bronzen figuren. Middeleeuwse vechters. 19e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Muzikant
Startprijs 750 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Muzikant. Circa 1900. Gesigneerd Anfrie. Charles Anfrie. 1833 - 1905. Titel: Figaro par Anfrie. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Sculptuur naar J. Altorp, Aap
Startprijs 650 EUR

Bronzen aap in Art Deco-stijl. Naar ontwerp Jan Altorp. Echter later. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Set boekensteunen
Startprijs 650 EUR

Set zware bronzen boekensteunen met leeuwen. Gepatineerd. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 18 x 12 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeld door Georg Kemper, 1910
Startprijs 650 EUR

Antiek Duits bronzen beeld. Jongen met bok. Circa 1910. Door Georg Kemper, 1880 - 1948. Afmeting: 15 x 30 x 9 cm. In goede staat.

Massief bronzen adelaar op piedestal
Startprijs 580 EUR

Massief bronzen adelaar op bewerkte piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 35 x 19 cm. In goede staat.

Bronzen beeldengroep, 1900
Startprijs 550 EUR

Antieke bronzen beeldengroep met musicerende putti. Musee de Sevres. Gietstempel + nummers. Circa 1900. Afmeting: 20 x 19 x 13 cm. In goede staat.

Moderne sculptuur
Startprijs 500 EUR

Moderne terracotta sculptuur met geglazuurde armen + monogram. Afmeting: 41 x 37 x 8 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen beeld, H 44 cm.
Startprijs 400 EUR

Antiek Frans bronzen beeld door Jules Graux, Parijs. Mandoline speler. Deels verguld. 19e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Emile Duhousset, Bronzen soldaat
Startprijs 375 EUR

19e Eeuwse bronzen soldaat met baard, cape, geweer en bajonet. Gesigneerd Emile Duhousset. 1823 - 1911. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, 1910
Startprijs 350 EUR

Antiek bronzen figuur. Draaibare naakte danseres op marmeren basement. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Twee Ivoorkust beelden
Startprijs 300 EUR

Twee grote Afrikaanse Ivoorkust Senufo vogels. Processie figuren. 20e Eeuw. Minimale beschadiging + gebruikssporen. Afmeting: H 117 - 122 cm. In goede staat.

Frans bronzen figuur, Meisje
Startprijs 300 EUR

Antiek Frans bronzen figuur op marmeren sokkel. Gesigneerd Lecorney. Nicolas Lecornet. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Franse Art Deco beeldengroep, 1930
Startprijs 300 EUR

Franse Art Deco beeldengroep met marmeren basement. Met compositie metalen zwanen + dame in badpak. Circa 1930. Afmeting: 24 x 49 x 18 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Ossenspan met ploeg
Startprijs 200 EUR

Antiek bronzen figuur. Ossenspan met ploeg. Circa 1900. Afmeting: 12 x 35 x 11 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Engel op zwaan
Startprijs 200 EUR

Antiek bronzen figuur. Engel op zwaan. Ongesigneerd. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Massief bronzen beeld, Moeder met kind
Startprijs 200 EUR

Massief bronzen figuur. 20e Eeuw. Moeder met kind. Ongesigneerd. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Maria met kind
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse bronzen Madonna met kind. Op marmeren sokkel. Gotische stijl. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeld, Meisje
Startprijs 180 EUR

Antiek Duits bronzen figuur van Schmidt Felling. 1835 - 1920. Met monogram RHB extra. Figuur mist iets in hand. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeld, H 23 cm.
Startprijs 150 EUR

Antiek bronzen figuur. Houthakker bij boom. 19e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Drie Oosterse bronzen beelden
Startprijs 120 EUR

Drie Oosterse bronzen dieren. Bewerkt. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Indische olifanten en één paard. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.