Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gestoken beer, H 27 cm.
Startprijs 100 EUR

Hardhouten gestoken beer in Schwarzwalder-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinese boeddha, H 32 cm.
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinese bronzen dansende boeddha figuur. Bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Drie Chinese bronzen figuren
Resultaat: 150 EUR

Drie Chinese bronzen figuren. Onder andere twee boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 - 26 cm. In goede staat.

Drie Oosterse bronzen beelden
Startprijs 120 EUR

Drie Oosterse bronzen dieren. Bewerkt. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Indische olifanten en één paard. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.

Twee vergulde Fransen figuren
Resultaat: 450 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde Franse figuren met bisquit porselein. Compositie metaal. Afmeting: H 28 - 30 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte boogschieter met windhonden
Resultaat: 130 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naakte boogschutter met windhonden. Gesigneerd Lorenzl. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Twee bronzen figuren, Modern + visser
Startprijs 100 EUR

Twee figuren. 20e Eeuw. (1) Modern, brons (monogram). (2) Visser, compositie metaal. Afmeting: H 25 - 36 cm. In goede staat.

Twee antieke bronzen figuren
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Hollandse bronzen figuren. (1) de contente mens. (2) de contente vrouw. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Grote antieke lamp, H 107 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke terracotta lamp met negroïde draagster. Samoa + monogram. Circa 1880. Eén arm gerestaureerd. Enkele chip. Afmeting: H 107 cm. In redelijk/goede staat.

3x Natuurstenen beelden
Resultaat: 100 EUR

Drie oude Afrikaanse natuurstenen beelden. Gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 80 cm. In goede staat.

Groot antiek beeld, 1900
Startprijs 900 EUR

Groot antiek beeld op zwaar marmeren basement. Arabier te paard met geweer. Zwaar compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 63 x 72 x 22 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen beeld, H 44 cm.
Startprijs 400 EUR

Antiek Frans bronzen beeld door Jules Graux, Parijs. Mandoline speler. Deels verguld. 19e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Bronzen beeldengroep, 1900
Startprijs 550 EUR

Antieke bronzen beeldengroep met musicerende putti. Musee de Sevres. Gietstempel + nummers. Circa 1900. Afmeting: 20 x 19 x 13 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeld, H 23 cm.
Startprijs 150 EUR

Antiek bronzen figuur. Houthakker bij boom. 19e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Indonesisch houten figuur
Startprijs 25 EUR

Indonesisch coromandelhouten figuur. Visser met net. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Dame met hoed
Resultaat: 160 EUR

Bronzen figuur. Dame in jurk met hoed op. Groen gepatineerd. Circa 1930 - 1960. Geen signatuur. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Gesigneerd Balinees beeld, H 53 cm.
Resultaat: 45 EUR

Gesigneerd houtgesneden Balinees beeld. Panakus. Balinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Modern damesfiguur, H 51 cm.
Resultaat: 90 EUR

Modern terracotta damesfiguur. Bronskleurig gepatineerd. Monogram S.P. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Twee Ivoorkust beelden
Startprijs 300 EUR

Twee grote Afrikaanse Ivoorkust Senufo vogels. Processie figuren. 20e Eeuw. Minimale beschadiging + gebruikssporen. Afmeting: H 117 - 122 cm. In goede staat.

Afrikaans snijwerk
Resultaat: 30 EUR

Afrikaans houtsnijwerk uit één stuk. Man met trommel. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

Sculptuur naar J. Altorp, Aap
Startprijs 650 EUR

Bronzen aap in Art Deco-stijl. Naar ontwerp Jan Altorp. Echter later. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Resultaat: 45 EUR

Bronzen figuur. Man met tas. Met monogram + jaartal 1960. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.