Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Groot tuinbeeld van putti met rozen, H 67 cm. 2294.
Groot tuinbeeld van putti met rozen, H 67 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Mannelijk naakt 5000
Bronzen figuur, Mannelijk naakt

Resultaat:

4.500 EUR

Antieke bronzen figurengroep 5001
Antieke bronzen figurengroep
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
18e Eeuws Heilig figuur, H 88 cm. 5002
18e Eeuws Heilig figuur, H 88 cm.

Resultaat:

200 EUR

Antiek bronzen beeld door Georg Kemper, 1910 5003
Antiek bronzen beeld door Georg Kemper, 1910
Startprijs 650 EUR
Bronzen olifant naar Salvador Dali 5004
Bronzen olifant naar Salvador Dali
Startprijs 3.250 EUR
Bronzen figuur, Naakte dame 5005
Bronzen figuur, Naakte dame
Startprijs 6.800 EUR
Verkocht
19e Eeuws religieus houtgesneden wandsculptuur 5006
19e Eeuws religieus houtgesneden wandsculptuur

Resultaat:

350 EUR

Bronzen beeld, Maria met kind 5007
Bronzen beeld, Maria met kind
Startprijs 200 EUR
Emile Duhousset, Bronzen soldaat 5008
Emile Duhousset, Bronzen soldaat
Startprijs 375 EUR
Bronzen figuur van Jan Sierhuis, Tango danseres 5009
Bronzen figuur van Jan Sierhuis, Tango danseres
Startprijs 1.250 EUR
Massief bronzen adelaar op piedestal 5010
Massief bronzen adelaar op piedestal
Startprijs 580 EUR
Massief bronzen beeld, Moeder met kind 5011
Massief bronzen beeld, Moeder met kind
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, IJsberen 5012
Bronzen beeld, IJsberen

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur, Anna ten Drieën 5013
Antiek bronzen figuur, Anna ten Drieën

Resultaat:

225 EUR

Antiek bronzen beeld, Meisje 5014
Antiek bronzen beeld, Meisje
Startprijs 180 EUR
Bronzen figurengroep, Verliefde man en vrouw 5015
Bronzen figurengroep, Verliefde man en vrouw
Startprijs 2.500 EUR
Bronzen figuur, Jeanne d'Arc 5016
Bronzen figuur, Jeanne d'Arc
Startprijs 100 EUR
Antiek aardewerken everzwijn, 1930 5017
Antiek aardewerken everzwijn, 1930
Startprijs 100 EUR
Bronzen figuur, Baviaan 5018
Bronzen figuur, Baviaan
Startprijs 2.800 EUR
Bronzen figuur, Dame met jarretels 5019
Bronzen figuur, Dame met jarretels
Startprijs 1.250 EUR
Antieke bronzen buste, 1900 5020
Antieke bronzen buste, 1900
Startprijs 120 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Spaanse Madonna, H 41 cm. 5021
18e Eeuwse Spaanse Madonna, H 41 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zware gietijzeren putti 5022
Zware gietijzeren putti

Resultaat:

130 EUR