Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
118 Resultaten
Kavel: 5107

Bronzen figuur, Dame met hoed

Resultaat: 160 EUR

Bronzen figuur. Dame in jurk met hoed op. Groen gepatineerd. Circa 1930 - 1960. Geen signatuur. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.


Kavel: 5021

18e Eeuwse Spaanse Madonna, H 41 cm.

Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Madonna. Religieus. Met rest polychromie. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.


Kavel: 5081

Bronzen figuur, Jongen met hond

Resultaat: 150 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Jongen met hond. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 28 x 16,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5077

Bronzen boeddha, H 43 cm.

Resultaat: 250 EUR

Grote Indiase bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.


Kavel: 5028

Antieke Franse damesbuste, 1900

Resultaat: 750 EUR

Grote antieke Franse damesbuste van terracotta. Bronskleurig gepatineerd. Circa 1900. Jugendstil. George Comhuy R & Cie. Paris. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.


Kavel: 5097

Bronzen figuur, Naakte boogschieter met windhonden

Resultaat: 130 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naakte boogschutter met windhonden. Gesigneerd Lorenzl. Afmeting: 31 cm. In goede staat.


Kavel: 5075

Indonesisch houtsnijwerk, H 127 cm.

Resultaat: 150 EUR

Groot Indonesisch houtgesneden figuur. Halfnaakte vrouw met korf. 20e Eeuw. Afmeting: H 127 cm. In goede staat.


Kavel: 5074

Drie messing overlay beelden

Resultaat: 120 EUR

Drie messing overlay beelden. Bronskleur. Tweede helft 20e eeuw. 2x naar Miro, nr. 1763/3999 en nr. 1301/3990, Inver Art Spain. 1x naar Xaloc, nr. 76/3999, Inver Art Spain. Afmeting: H 35 - 36 cm. In ...


Kavel: 5057

Composiet figuur, H 62 cm.

Resultaat: 40 EUR

Composiet figuur. Dame met kruik. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.


Kavel: 5032

Bronzen vrouwen buste

Resultaat: 100 EUR

Antieke bronzen damesbuste door A. Vetu. Circa 1900. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5031

Bronzen stier naar Picasso

Resultaat: 90 EUR

Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.


Kavel: 5022

Zware gietijzeren putti

Resultaat: 130 EUR

Grote zware gietijzeren putti. 18e - 19e Eeuw. Restauratie basement. Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5013

Antiek bronzen figuur, Anna ten Drieën

Resultaat: 225 EUR

Antieke bronzen Anna ten Drieën. Sint - Annatrits. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.


Kavel: 5109

Modern damesfiguur, H 51 cm.

Resultaat: 90 EUR

Modern terracotta damesfiguur. Bronskleurig gepatineerd. Monogram S.P. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.


Kavel: 5108

Gesigneerd Balinees beeld, H 53 cm.

Resultaat: 45 EUR

Gesigneerd houtgesneden Balinees beeld. Panakus. Balinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.


Kavel: 5101

3x Natuurstenen beelden

Resultaat: 100 EUR

Drie oude Afrikaanse natuurstenen beelden. Gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 80 cm. In goede staat.


Kavel: 5094

Drie Chinese bronzen figuren

Resultaat: 150 EUR

Drie Chinese bronzen figuren. Onder andere twee boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 - 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5093

Chinese boeddha, H 32 cm.

Resultaat: 80 EUR

Grote Chinese bronzen dansende boeddha figuur. Bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.


Kavel: 5085

Antiek figuur, Amazone vecht tegen leeuw

Resultaat: 300 EUR

Groot antiek figuur op houten geëboniseerd basement. Amazone vecht tegen leeuw. Afmeting: 48 x 46 x 23,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5073

Bronzen figuur door Truus Menger + boekjes

Resultaat: 250 EUR

Bronzen figuur door Truus Menger op natuurstenen basement . 1923 - 2016. Tevens boeken van Truus Menger. Moeder met kind + Teddybeer. Afmeting: 18 cm. In goede staat.


Kavel: 5070

Bronzen sculptuur, Alexander Archipenko

Resultaat: 2.500 EUR

Zeer grote kubistische bronzen sculptuur. Gesigneerd Alexander Archipenko. Naar Hi Penko. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.


Kavel: 5068

Drie Oosterse figuren, H 62 - 70 cm.

Resultaat: 80 EUR

Drie grote Oosterse houtgesneden figuren. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 62 - 70 cm. In goede staat.


Kavel: 5067

Twee antieke figuren

Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen figuren op albasten piedestal. Circa 1900. (1) Meisje met libelle (mist vingers). (2) Jongen met salamander (vastgelijmd). Afmeting: H 24 - 28 cm. In redelijk/go...


Kavel: 5062

Bronzen presse-papier, Jachthondenkoppen

Resultaat: 150 EUR

Bronzen hondenkop. 20e Eeuw. Bruikbaar als presse-papier. Afmeting: 9 x 9 x 8 cm. In goede staat.