Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen figuur, Dame met hoed 5107
Bronzen figuur, Dame met hoed

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Spaanse Madonna, H 41 cm. 5021
18e Eeuwse Spaanse Madonna, H 41 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Jongen met hond 5081
Bronzen figuur, Jongen met hond

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen boeddha, H 43 cm. 5077
Bronzen boeddha, H 43 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Franse damesbuste, 1900 5028
Antieke Franse damesbuste, 1900

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Naakte boogschieter met windhonden 5097
Bronzen figuur, Naakte boogschieter met windhonden

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Indonesisch houtsnijwerk, H 127 cm. 5075
Indonesisch houtsnijwerk, H 127 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Drie messing overlay beelden 5074
Drie messing overlay beelden

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Composiet figuur, H 62 cm. 5057
Composiet figuur, H 62 cm.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Bronzen vrouwen buste 5032
Bronzen vrouwen buste

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen stier naar Picasso 5031
Bronzen stier naar Picasso

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zware gietijzeren putti 5022
Zware gietijzeren putti

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur, Anna ten Drieën 5013
Antiek bronzen figuur, Anna ten Drieën

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Modern damesfiguur, H 51 cm. 5109
Modern damesfiguur, H 51 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gesigneerd Balinees beeld, H 53 cm. 5108
Gesigneerd Balinees beeld, H 53 cm.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
3x Natuurstenen beelden 5101
3x Natuurstenen beelden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Drie Chinese bronzen figuren 5094
Drie Chinese bronzen figuren

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese boeddha, H 32 cm. 5093
Chinese boeddha, H 32 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antiek figuur, Amazone vecht tegen leeuw 5085
Antiek figuur, Amazone vecht tegen leeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bronzen figuur door Truus Menger + boekjes 5073
Bronzen figuur door Truus Menger + boekjes

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, Alexander Archipenko 5070
Bronzen sculptuur, Alexander Archipenko

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Drie Oosterse figuren, H 62 - 70 cm. 5068
Drie Oosterse figuren, H 62 - 70 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee antieke figuren 5067
Twee antieke figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen presse-papier, Jachthondenkoppen 5062
Bronzen presse-papier, Jachthondenkoppen

Resultaat:

150 EUR