Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Divers
Startprijs 20 EUR

Drie maal divers. Bestaande uit twee steendrukken, 19e - 20e eeuw. Eén gravure 1776, IJ-gezicht Amsterdam. Op papier. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.

Vier antieke schotels
Startprijs 20 EUR

Vier antieke Maastrichtse schotels. Circa 1900. Onder andere; Societé Ceramique + Petrus Regout. Afmeting: Ø 23- 37 cm. In goede staat.

Indonesisch houten figuur
Startprijs 25 EUR

Indonesisch coromandelhouten figuur. Visser met net. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Rozenburg vaas, H 13 cm.
Startprijs 25 EUR

Antieke Rozenburg Den Haag keramieken geglazuurde vaas. Circa 1910. Nr. 355 + letters. Afmeting: H 13 x Ø 10 cm. In goede staat.

Lot porselein, divers
Startprijs 25 EUR

Vijf antieke Hollandse Fayence wandschotels. Circa 1900. Drie stuks Petrus Regout Maastricht Societé Ceramique. Twee stuks Royal Spinx Petrus Regout. Afmeting: Ø 23 - 30 cm. In goede staat.

Willy B., Vaas met bloemen
Startprijs 30 EUR

Willy B. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 45 x B 37 cm. In goede staat.

Willy Kroes, Vaas met chrysanten
Startprijs 30 EUR

Willy Kroes. Circa 1930. Vaas met chrysanten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

De Rooy, Havengezicht Amsterdam
Startprijs 30 EUR

De Rooy. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

J.J.M. Dohmen, Abstract
Startprijs 30 EUR

J.J.M. Dohmen, 1986. (Caveto). 1923 - . Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.

Opaline petroleumlamp, H 46
Startprijs 30 EUR

Grote antieke opaline-glazen petroleumlamp. Kleur: wit. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Twee messing dekselvazen, 1900
Startprijs 30 EUR

Twee antieke dekselvazen van messing met gravering. Circa 1900. Eén voet verbogen. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.

Tafellamp met figuur, H 35 cm.
Startprijs 30 EUR

Oude tafellamp met basement van albast en een Chinees meisje bij boom (van messing). Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Porseleinen tafellamp, H 61 cm.
Startprijs 30 EUR

Decoratieve porseleinen tafellamp met vruchten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Lot divers porselein (4x)
Startprijs 30 EUR

Vier delen Hollands keramiek. Onder andere Porceleyne Fles schenkkan. Circa 1900. Mettlach Bonn, Jugendstil bord 'Morgenstond'. Delfts blauw. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.

Lot porselein (divers)
Startprijs 30 EUR

Lot 19e eeuwse kop en schotels. Circa 1840. Bestaande uit: Eén empire schotel + kop, goud sleets. En set Wallendorf? Twee keer haarlijn + chip. In redelijke staat. Afmeting: 5 - 10 cm.

Theo Kuipers, Expressionistisch
Startprijs 35 EUR

Theo Kuipers, 1988. Nr. 21/40. Expressionistische voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bosgezicht
Startprijs 35 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Bosgezicht met zandpad. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 28 cm. In goede staat.

Lot draadglas (5x)
Startprijs 35 EUR

Vijf delen antiek draadglas met vernikkeld messing. Circa 1900. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.

Zilveren tafelnummers
Startprijs 40 EUR

Cassette met zilveren tafelnummers, 800/000. 1,5 cm. ca 10 gram. In goede staat.

Drie delen zilveren bestek
Startprijs 40 EUR

Drie delen zilver bestek, 833/000, model parel, met een petitfourschep, een visvork en een vork. 16-18cm. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. Totaal ca 87 gram. In goede staat.

Stel zuurvorken
Startprijs 40 EUR

Stel 835/000 zilveren 4-tandige zuurvorken, deels getorste stelen en floraal gegraveerde heften. Toegeschreven aan Mr. A. Pluut jr., Schoonhoven. jl.: L. Anno 1921. In goede staat.

Zilveren handspiegel
Startprijs 40 EUR

Zilveren handspiegel, 833/000, gemaakt uit een tasbeugel met bewerkte rand en een breidophouder voorzien van een gedreven voorstelling. 19x9cm. totaal met spiegel ca 96 gram. Iets gedeukt, verder in g...

Zilveren broche met agaat
Startprijs 40 EUR

Grote zilveren broche, 800/000, met streepagaat. Ovale broche met een opengewerkte zilveren rand en bezet met een grote streepagaat. ca 20,2 gram. 45x52mm. In goede staat

Citizen automaat
Startprijs 40 EUR

Citizen vintage horloge, automaat, met een rechthoekig gecontourneerde kast uit staal, met dag en datum aanduiding op de plaat Voorzien van lederen band. 4-5209040TA. breedte kast 36 mm. Werkend.

G. van Jeveren, Hollands riviergezicht
Startprijs 40 EUR

G. van Jeveren. 1904 - 1986. Hollands riviergezicht met bloembollenveld. Waterschade bovenin. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In redelijke staat.

Onduid. gesig., Amsterdamse gracht
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Amsterdamse gracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

R. Hulshof, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR

R. Hulshof. Vaas met bloemen. Olieverf op board. Afmeting: H 31 x B 31 cm. In goede staat.

Keteg, Balinese voorstelling
Startprijs 40 EUR

Keteg. Indonesische School. Balinese voorstelling met figuren. Gouache op papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.

E. Laurent, Boeren interieur
Startprijs 40 EUR

E. Laurent. 20e Eeuw. Boeren interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse half-pint tinnen beker
Startprijs 40 EUR

Gesigneerde Engelse tinnen half-pint beker. Door W.R. Loftus. 19e Eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Bronzen vijzel + sluitgewicht
Startprijs 40 EUR

Twee delen brons. (1) Antieke apothekers vijzel. (2) Sluitgewicht (kopie). Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.

Twee gietijzeren boekensteunen
Startprijs 40 EUR

Twee oude gietijzeren boekensteunen in de vorm van een olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Twee delen antiek snijwerk
Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek snijwerk. 19e Eeuw. 1x Oosters + 1x Europees. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.

Twee diorama's
Startprijs 40 EUR

Twee oude diorama's met keramieken of gipsen plaquettes. Portretten. Eén gesigneerd + annotatie 1783. Afmeting: 30 x 30 x 6 cm. In goede staat.

Twee Italiaanse tafellampen
Startprijs 40 EUR

Twee Italiaanse messing tafellampen met albast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 - 31 cm. In goede staat.

Duitse weegschaal+broodtrommel, 1910
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse keramieken weegschaal (wijzer mist) + keramieken broodtrommel. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.

Oud/antiek Droste cacao voorraadblik
Startprijs 40 EUR

Oud/antiek Droste cacao voorraadblik. Haarlem. Met voorstelling van figuren in trein. Afmeting: 40 x 30 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke kandelaren
Startprijs 40 EUR

Lot antieke kaarskandelaren. Divers. Metaal. Eén kandelaar verbogen. Afmeting: 12 - 31 cm. In redelijke staat.

Dekselschaal + sieradenkist
Startprijs 40 EUR

Chinese, met leder beklede sieradenkist, roodlak met goud decor. En een persglazen dekselschaal. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 30 x 19 cm. / 17 x Ø 14 cm. In goede staat.

Antiek Chinees/Japans lakwerk dienblad
Startprijs 40 EUR

Antiek Chinees of Japans lakwerk dienblad met paradijsvogel/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 52 cm. In goede staat.

Lepelrek met tinnen lepels
Startprijs 40 EUR

Hollands eikenhouten lepelrek met antieke tinnen lepels. Afmeting: 42 x 23 x 3 cm. In goede staat.

Bronzen schotel Ø 21,6 cm.
Startprijs 40 EUR

Zware bronzen schotel. 20e Eeuw. Gesigneerd Pabst, Josef. 1879 - 1950. Duitsland. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.

Drie delen antiek snijwerk
Startprijs 40 EUR

Drie delen antiek snijwerk. Bestaande uit twee eikenhout gestoken consoles met figuren, en een supraporte. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 47 cm. In goede staat.

Lot Duits trein-speelgoed
Startprijs 40 EUR

Lot Duits trein-speelgoed. 20e Eeuw. Onder andere; G.F.N. tenderloc, beschadigd. Twee Fleischmann wagons. Eén seinpaalburg, niet compleet. Afmeting: 17 - 26 cm. In redelijk/matige staat.

Lot houten speelgoed
Startprijs 40 EUR

Groot lot houten speelgoed. Divers. Plus twee spelen. 20e Eeuw. Onder andere: G.D.R. Deels beschilderd. Afmeting: 5- 40 cm. In goede staat.

Antieke regulateur, 1900
Startprijs 40 EUR

Originele antieke Duitse wit gepolychromeerde Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1900. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

Twee gestoken tafeltjes
Startprijs 40 EUR

Twee Indonesische houtgestoken (bijzet)tafels. Opklapbaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 75 cm. In goede staat.

Flacon + wijnglas
Startprijs 40 EUR

19e Eeuws mondgeblazen flacon + glas. Glas heeft florale graveringen + goud decor. Land van herkomst: Italië? Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.

Drie delen porselein
Startprijs 40 EUR

Drie delen oud/antiek handbeschilderd porselein. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.

Vijf tegels
Startprijs 40 EUR

Vijf tegels. 60er-Jaren. Onder andere; 4-Pas tableau, figuren Semi Gress Italië + grote Duitse strijdwagen geglazuurde tegel, circa 1960. Afmeting: 20 - 59 cm. Minimale chips. In goede staat.

Majolica vaas + koektrommel
Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek keramiek. (1) Jugendstil majolica vaas, gemerkt J.S. 848, circa 1900, chips voet. (2) Koekjestrommel, gemerkt, Engeland, circa 1900. Afmeting: 21 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

Diverse beelden (4x)
Startprijs 40 EUR

Vier figuren van keramiek. Gesigneerd Holland, Onder andere plateel. (1) figuur met kind, A.B.T.R. de eendracht. (2) Danseres, Koninklijke plateel, gelijmd. (3) Dame, hoofd gelijmd. (4) Figuur, memper...

3-Delige Petrus Regout soepterrine, 1880
Startprijs 40 EUR

Drie-delgie antieke Maastrichtse Petrus Regout soepterrine. Bestaande uit: Onderschaal, terrine en sleef. Circa 1880. Afmeting: 24 x Ø 27 cm. In goede staat.

Vijf Delftse borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 40 EUR

Vijf polychrome Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Circa 1900. Met merktekens 'de Klaauw'. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma dekselschaal Ø 18 cm.
Startprijs 40 EUR

Antieke Japanse Satsuma dekselschaal. Floraal/goud decor. Circa 1920. Afmeting: H 12 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse Satsuma theepot, 1920
Startprijs 40 EUR

Japans porseleinen Satsuma theepot met geisha/goud decor. Circa 1920. Afmeting: 18 x 22 x 11 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen
Startprijs 40 EUR

Twee delen 19e eeuws Chinees porselein. (1) Familie Verte pot met figuren/landschap decor + bodemmerk. (2) 19e Eeuwse dekselpot met floraal decor. Afmeting: Ø 13,5 - Ø 15,5 cm. In goede staat.

Drie oude Japanse houtsnedes
Startprijs 40 EUR

Drie oude Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Landschappen. Houtsnedes op papier. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.

Plated dienblad
Startprijs 50 EUR

Plated dienblad met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 40 cm. In goede staat.

Drie delen zilver
Startprijs 50 EUR

Drie delen zilver; 2 roomlepels en 1 vleesvorkje, 833/000. Een roomlepel met een deels getorste steel en graveerwerk. Op de achterzijde voorzien van gravure: HRJ 15-5-1920, een roomlepel met ovale bak...

Antieke lepel, 1816
Startprijs 50 EUR

Antieke zilveren lepel met diepe bak en spiegelmonogram op voorkant steel. Meesterteken W.E.- Londen. j.l.: a = anno 1816. Afmeting: L 22 cm. Gewicht circa 65 gr. In goede staat.

Plated theeset
Startprijs 50 EUR

Engelse, drie-delige plated theeset. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 29 cm. In goede staat.

2 Zilveren roomlepels
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren roomlepels, 833/000, Een roomlepel, Art Deco met een ronde bak en een strakke steel met gezaagd decor, 12 cm. MT.: A.J.Driesen, Schoonhoven, 1919-1943. En een roomlepel met een gecontour...

4 Armbanden
Startprijs 50 EUR

Lot met 4 armbanden, waarvan 3 zilveren, 835/000, een rinkelband met bewerking, een slavenband met dopsluiting en een klemband met 3 golvende banden. En een stalen ronde armband met plaat. In goede st...

4 Zilveren armbanden
Startprijs 50 EUR

Lot met 4 zilveren armbanden, 835/000, met 2 slavenbanden met dopsluiting, een ronde rinkelband en een plaatarmband met gravure. Totaal 79,8 gram. In goede staat

Lot zilveren sieraden
Startprijs 50 EUR

Lot zilveren sieraden met een broche en armband in biedermeierstijl, collier met hanger, oorclips met metalen clips, en een rond koningscollier, enkele oogjes ontbreken. ca 107 gram. In goede staat

Certina herenhorloge
Startprijs 50 EUR

Certina herenhorloge, edelstaal, met een zilverkleurige wijzerplaat met cijfers en een datumaanduiding. Met saffier glas, Het horloge is voorzien van een stalenband. Werkend. ø 37 mm. 22 cm. Gebruiksp...

Pallas adora automaat
Startprijs 50 EUR

Vintage herenhorloge Pallas Adora, mechanisch. jaren '70. Stalen model met stalen band en een datumaanduiding. Werkend

Toegeschreven aan Jan Otten, Landschap met boerderij
Startprijs 50 EUR

Toegeschreven aan Jan Otten (Groningen). 1895 - 1964. Landschap met boerderij en hooimijt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 48 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven rozen
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Rozen stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.

J.H. Janning (pastoor), Winters landschap met boerderij
Startprijs 50 EUR

J.H. Janning. Pastoor. Janning stichting. 1914 - 1980. Winters landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

2x Peter te Marvelde, Dorpsfeest/Havengezicht
Startprijs 50 EUR

Twee werken van Peter te Marvelde. (1) Dorpsfeest. (2) Havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

G. Post Greve, Vissen
Startprijs 50 EUR

G. Postgreve. 1913 - 1990. Vissen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 57 x B 38 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Meisjesportret
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Meisjesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Meisje met bloemenmand
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Meisje met bloemenmand. Krassen op paneel. Behoeft restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 55 x B 40 cm. In matige staat.

Monogram J.M., Stilleven
Startprijs 50 EUR

Monogram J.M. Stilleven met Keulse pot en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In goede staat.

F.B. Groothuis, Landschap met ruïne
Startprijs 50 EUR

F.B. Groothuis. Landschap met ruïne. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

J. van Veldhoven, Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR

J. van Veldhoven. 1988. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

De Vries, Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger'
Startprijs 50 EUR

De Vries. Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Visser met manden vis
Startprijs 50 EUR

Indonesische School. Circa 1960. Vissers met manden vis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 88 x B 57 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Traditionele dans
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Traditionele Indonesische dans. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 68 cm. In goede staat.

J. Gregoire, Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR

Joseph Gregoire. 1900 - 1976. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 44 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Hollands havengezicht
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk. Circa 1920. Hollands havengezicht. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 48 cm. In goede staat.

Tinnen boulloire
Startprijs 50 EUR

Antieke tinnen boulloire. Sheffield - England. Circa 1890. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Drie Art Deco dienbladen
Startprijs 50 EUR

Drie Art Deco dienbladen gemaakt van luciferstokjes. Circa 1930. Afmeting: 45 x 30 cm. In goede staat.

Inktset
Startprijs 50 EUR

Oude messing plated historisme, neo renaissance inktstel met putti. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 29 x 19 cm. In goede staat.

Drentse kraantjeskan + comfoor
Startprijs 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse Drentse, tinnen beschilderde kraantjeskan. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Antieke huisreligie
Startprijs 50 EUR

Antieke huisreligie, gemaakt van was et cetera. Circa 1900. Duitsland. Afmeting: 49 x 40 cm. In goede staat.

Divers antiek ijzerwerk
Startprijs 50 EUR

Divers antiek ijzerwerk. Onder andere; weeghaak, wafelijzers, spatel. Afmeting: 30 - 70 cm. In goede staat.

Vier antieke kruisbeelden
Startprijs 50 EUR

Vier antieke kruisbeelden. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere; messing + hout. Afmeting: 47 - 58 cm. In goede staat.

Drie Italiaanse lampenvoeten
Startprijs 50 EUR

Drie Italiaanse albasten lampenvoeten. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 - 45 cm. In goede staat.

Antiek D.E. Douwe Egberts blik
Startprijs 50 EUR

Antiek Douwe Egberts koffie-thee voorraadblik. Afmeting: 30 x 44 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

3x Tuindecoratie
Startprijs 50 EUR

Drie oude tuinfiguren. Bestaande uit twee lantaarns van cement + terracotta olifant. Afmeting: 37 - 47 cm. In goede staat.

5x Tuinbeelden
Startprijs 50 EUR

Vijf maal cement gegoten tuin-deco. Hond, uil, bankje en Hans & Grietje. Afmeting: 30 - 50 cm. In goede staat.

Twee antieke speelgoed rammelaars
Startprijs 50 EUR

Twee antieke speelgoed rammelaars. Duitsland. (1) 19e Eeuwse rammelaar pop + geluid. (2) Celluloid rammelaar. Circa 1930. Afmeting: 16 - 32 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 50 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 cm. In goede staat.