Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3122 Resultaten
Verkocht
Zilveren schaal
1
Zilveren schaal

Resultaat:

350 EUR

Antieke memento mori 1780
2
Antieke memento mori 1780
Startprijs 1.900 EUR
Verkocht
Zilveren jardiniere
3
Zilveren jardiniere

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Stel schalen met zilveren beugel
4
Stel schalen met zilveren beugel

Resultaat:

180 EUR

Zeldzame 18e eeuwse zilveren bodebus
5
Zeldzame 18e eeuwse zilveren bodebus
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Plated dienblad
6
Plated dienblad

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren dekseldoos
7
Zilveren dekseldoos

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Zilveren reiswekker
8
Zilveren reiswekker

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Set karaffen met zilveren voet
9
Set karaffen met zilveren voet

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Zilveren menageset
10
Zilveren menageset

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zilveren kaviaarschaaltje
11
Zilveren kaviaarschaaltje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Grote zilveren strooier
12
Grote zilveren strooier

Resultaat:

200 EUR

Grote zilveren strooier
13
Grote zilveren strooier
Startprijs 170 EUR
Zilveren mosterdpot & zoutvat met blauw glas
14
Zilveren mosterdpot & zoutvat met blauw glas
Startprijs 350 EUR
Zilveren mosterdpot
15
Zilveren mosterdpot
Startprijs 250 EUR
18e Eeuws misboek met zilverwerk
16
18e Eeuws misboek met zilverwerk
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Zilveren broodmand
17
Zilveren broodmand

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren soezenmand
18
Zilveren soezenmand

Resultaat:

200 EUR

Zilveren brandewijnkom
19
Zilveren brandewijnkom
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Zilveren bonbonmand
20
Zilveren bonbonmand

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren muntdoos
21
Zilveren muntdoos

Resultaat:

50 EUR

Antieke zilveren brandewijnkom, 1714
22
Antieke zilveren brandewijnkom, 1714
Startprijs 1.400 EUR
Zilveren theedoos
23
Zilveren theedoos
Startprijs 480 EUR
Verkocht
Zilveren peper/zout set
24
Zilveren peper/zout set

Resultaat:

50 EUR