Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3122 Resultaten
Kavel: 2172

Verzamelalbum met 31 diverse munten

Resultaat: 550 EUR

Verzamelalbum met 31 stuks diverse munten Willem II tot Wilhelmina. Diverse jaren naslagwerk Afmeting: 32 x 28 x 6 cm. In goede staat.


Kavel: 7004

Lot 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat: 2.250 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit zeven kopjes + acht schotels met floraal decor, zeemleer glazuur en Kang Xi bodemmerk. Eén kopje minimale chip. Vijf schotels goed, dri...


Kavel: 3522

Friese staartklok, 1800

Resultaat: 1.700 EUR

Grote Friese dubbelkapper burgermeester staartklok met mechaniek. Circa 1800. Louis Seize. Musicerend gezelschap, armen bewegen op strijkinstrumenten. Afmeting: 168 cm. In goede staat.


Kavel: 3501

Antiek A'dams staand horloge, H 250 cm.

Resultaat: 1.700 EUR

Antiek Amsterdams staand horloge. Notenhout. Gesigneerd Adriaan Baghijn Amsterdam. 18e Eeuw. Mogelijk huwelijk uurwerk + klokkast. Weekloper, kwartier-slag op twee bellen, maanstand + seconden. Met 18...


Kavel: 586

Zilveren broche Lapponia

Resultaat: 160 EUR

Zilveren Broche, Lapponia, 925/000, model Stranger on Lo. Door Bjorn Weckström, ca 17,8 gram. 4,5x3,5cm. In goede staat.


Kavel: 199

Cassette (plated)

Resultaat: 200 EUR

Compleet bestek, Gero zilver plated, 90, model 20 Classique Haags lofje, 12 persoons, met tafel- en dessertmessen, tafel- en dessertvorken, tafel- en dessertlepels, voorsnijcouvert, 4 vleesvorkjes, s...


Kavel: 7677

Chinese vaas, H 40 cm.

Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met Familie Rose figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.


Kavel: 7451

Drie delen divers

Resultaat: 1.300 EUR

Drie delen divers. (1) 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren/landschap/draken/dieren/goud decor, bovenrand gelijmd. (2) Duits porseleinen theebus met Zwiebelmuster decor. (3) Japanse s...


Kavel: 7003

Twee 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi theebussen

Resultaat: 1.600 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theebussen met zilveren deksel. Geisha decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.


Kavel: 6198

18e Eeuwse Delftse kat, H 18 cm.

Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse Delftse polychrome fayence kat. Chips bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4500

Perzisch tapijt, 200 x 300 cm.

Resultaat: 375 EUR

Groot Perzisch tapijt. Blauw en beige van kleur. Floraal motief. Afkomst Nain/Perzië. Afmeting: 200 x 300 cm. In goede staat.


Kavel: 3031

6x Treinlocs, divers

Resultaat: 400 EUR

Lot van zes treinlocs HO spoor. 1x Liliput L 131999 stoomloc NS 3505. 1x Liliput L105222 stoomloc BR 52 Reko ketel. 1x Liliput L 112461 diesel loc. 1x Rivorossi HR2251 NS loc 1312 (doos). 1x Holland R...


Kavel: 2227

Twee mahoniehouten dennenappels, H 38 cm.

Resultaat: 200 EUR

Twee grote mahoniehouten dennenappels op voet. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.


Kavel: 2158

Vijf antieke tinnen klepkannen

Resultaat: 90 EUR

Vijf antieke tinnen klepkannen. Divers. Met diverse bodemmerken. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.


Kavel: 1027

Wijnberg, Meisjes portret

Resultaat: 2.250 EUR

Wijnberg. Circa 1930. Hollandse School. Verso Wijnberg. Weesperzwoerd Amsterdam. Meisjesportret. St. Lucas. Meisje met hoed in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 7468

Grote Chinese schotel Ø 46 cm.

Resultaat: 12.000 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Gecontourneerd. Geheel gelijmd. Afmeting: Ø 46 cm. In matige staat.


Kavel: 7136

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 24 cm.

Resultaat: 500 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Figuren decor. Eén bord goed, één bord haarlijn, één bord gekramd. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In matig/redelijk/goede staat.


Kavel: 7013

18e Eeuwse Kang Xi gemberpot Ø 16 cm.

Resultaat: 4.500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met rondom figuren in landschap decor. Deksel gelijmd. Geen bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7002

17e - 18e Eeuwse Kang Xi vaas, H 15,5 cm.

Resultaat: 1.600 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6181

Antieke Meissen theepot Ø 10 cm.

Resultaat: 600 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen theepot. Deksel niet origineel. Chips. Afmeting: 11 x 18 x Ø 10 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6003

Antieke St. Lukas Utrecht vaas, 1910

Resultaat: 750 EUR

Antieke polychrome platelen St. Lukas Utrecht pijpvaas. Nr. 50, Schilder B. Jugendstil. Circa 1910. Bloesemtak met spin decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.


Kavel: 4502

Perzisch tapijt, 290 x 193 cm.

Resultaat: 275 EUR

Groot Perzisch tapijt in de kleuren rood en beige. Floraal motief. Afmeting: 290 x 193 cm. In goede staat.


Kavel: 4501

Perzisch tapijt, 310 x 195 cm.

Resultaat: 140 EUR

Prachtig fijn geknoopt Perzisch tapijt met in het midden een medaillon. Lichtblauw en rood van kleur. Afmeting: 310 x 195 cm. In goede staat.


Kavel: 3623

Warmink pendule

Resultaat: 90 EUR

Wortelnoten Warmink pendule met kwartierslag Westminster + maanstand en slagwerk op vijf gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.