Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3121 Resultaten
Kavel: 7596

Chinese waterpot Ø 22 cm.

Resultaat: 2.250 EUR

Chinees porseleinen waterpot met schub-achtig glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 22 cm. In goede staat.


Kavel: 3522

Friese staartklok, 1800

Resultaat: 1.700 EUR

Grote Friese dubbelkapper burgermeester staartklok met mechaniek. Circa 1800. Louis Seize. Musicerend gezelschap, armen bewegen op strijkinstrumenten. Afmeting: 168 cm. In goede staat.


Kavel: 7468

Grote Chinese schotel Ø 46 cm.

Resultaat: 12.000 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Gecontourneerd. Geheel gelijmd. Afmeting: Ø 46 cm. In matige staat.


Kavel: 7526

Twee Chinese borden Ø 23,5 cm.

Resultaat: 900 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met geisha's/parasols/watervogels/goud decor + verso krekels. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7017

Chinese Kang Xi schotel Ø 26 cm.

Resultaat: 800 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met zes tekens bodemmerk. Met geisha in tuin decor. Eén haarlijn + hengselgaten dicht gestopt. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7685

Twee delen Chinees porselein, H 19 - 21 cm.

Resultaat: 1.300 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) Celadon vaas, floraal decor. (2) Celadon vaas, salamander decor. Afmeting: 19 - 21 cm. In goede staat.


Kavel: 7265

Chinese trekpot

Resultaat: 2.250 EUR

Chinees porseleinen trekpot met figuren in tuin decor. Chips deksel onderrand + tuit. Afmeting: 14 x 20 x 12 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3501

Antiek A'dams staand horloge, H 250 cm.

Resultaat: 1.700 EUR

Antiek Amsterdams staand horloge. Notenhout. Gesigneerd Adriaan Baghijn Amsterdam. 18e Eeuw. Mogelijk huwelijk uurwerk + klokkast. Weekloper, kwartier-slag op twee bellen, maanstand + seconden. Met 18...


Kavel: 7009

17e - 18e Eeuwse Kang Xi dekselvaas, H 19 cm.

Resultaat: 1.200 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. Deksel chips, verder goed. Afmeting: H 19 cm.


Kavel: 7002

17e - 18e Eeuwse Kang Xi vaas, H 15,5 cm.

Resultaat: 1.600 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7515

Vijf antieke Kantonese vazen

Resultaat: 350 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 - 30 cm. In goede staat.


Kavel: 7114

Chinese Yixing theepot

Resultaat: 300 EUR

Chinese Yixing theepot met bloesemtakken decor + bodemmerk. Tuit beschadigd. Afmeting: 14 x 17 x 10 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7004

Lot 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat: 2.250 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit zeven kopjes + acht schotels met floraal decor, zeemleer glazuur en Kang Xi bodemmerk. Eén kopje minimale chip. Vijf schotels goed, dri...


Kavel: 7221

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 18-27 cm.

Resultaat: 225 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal + tuin decor. Grootste bord heeft chip. Middelste bord heeft haarlijnen. Kleinste bord heeft chips. Afmeting: Ø 18 - 27 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2172

Verzamelalbum met 31 diverse munten

Resultaat: 550 EUR

Verzamelalbum met 31 stuks diverse munten Willem II tot Wilhelmina. Diverse jaren naslagwerk Afmeting: 32 x 28 x 6 cm. In goede staat.


Kavel: 7717

Chinees spekstenen snijstuk, H 42 cm.

Resultaat: 225 EUR

Bijzonder groot Chinees spekstenen snijstuk met paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.


Kavel: 7677

Chinese vaas, H 40 cm.

Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met Familie Rose figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.


Kavel: 7120

Chinese Sung vaas, H 31 cm.

Resultaat: 950 EUR

Grote Chinees porseleinen Sung vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.


Kavel: 7087

18e Eeuwse Chinese vaas, H 18 cm.

Resultaat: 950 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met tuin/vogel decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3031

6x Treinlocs, divers

Resultaat: 400 EUR

Lot van zes treinlocs HO spoor. 1x Liliput L 131999 stoomloc NS 3505. 1x Liliput L105222 stoomloc BR 52 Reko ketel. 1x Liliput L 112461 diesel loc. 1x Rivorossi HR2251 NS loc 1312 (doos). 1x Holland R...


Kavel: 199

Cassette (plated)

Resultaat: 200 EUR

Compleet bestek, Gero zilver plated, 90, model 20 Classique Haags lofje, 12 persoons, met tafel- en dessertmessen, tafel- en dessertvorken, tafel- en dessertlepels, voorsnijcouvert, 4 vleesvorkjes, s...


Kavel: 7630

Chinese kom Ø 15 cm.

Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen kom met oranje/rood glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.


Kavel: 7615

Drie Chinese celadon vazen, H 14 - 15 cm.

Resultaat: 2.500 EUR

Drie Chinees porseleinen celadon vazen met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 14 - 15 cm. In goede staat.


Kavel: 7520

Chinese Familie Verte dekselpot, H 35 cm.

Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met zotjes in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.