Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie-delig pendule stel, 1900 3549
Drie-delig pendule stel, 1900
Startprijs 375 EUR
Verkocht
H.D. Schild, Hollands dorpsgezicht in de sneeuw 1179
H.D. Schild, Hollands dorpsgezicht in de sneeuw

Resultaat:

160 EUR

Antiek porseleinen figuur, H 57 cm. 6091
Antiek porseleinen figuur, H 57 cm.
Startprijs 200 EUR
Drie-delig klokkenstel, 1930 3542
Drie-delig klokkenstel, 1930
Startprijs 100 EUR
Drie oude Deense vazen, H 17 - 22 cm. 6084
Drie oude Deense vazen, H 17 - 22 cm.
Startprijs 100 EUR
Bart Peizel, Havengezicht Rotterdam met schepen 1143
Bart Peizel, Havengezicht Rotterdam met schepen
Startprijs 450 EUR
Verkocht
J. Kubny, Zwitsers besneeuwd berglandschap 1136
J. Kubny, Zwitsers besneeuwd berglandschap

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Grote 18e eeuwse Delftse schotel Ø 35 cm. 6048
Grote 18e eeuwse Delftse schotel Ø 35 cm.

Resultaat:

150 EUR

Keramieken kip+haan 6041
Keramieken kip+haan
Startprijs 80 EUR
Twee Makummer Tichelaar schalen 6034
Twee Makummer Tichelaar schalen
Startprijs 100 EUR
J. Schipper, Leuve-haven Rotterdam 1129
J. Schipper, Leuve-haven Rotterdam
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Christiaan Huygens A'damse staartklok 3513
Christiaan Huygens A'damse staartklok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Franse tandheugelklok, 1880 3506
Antieke Franse tandheugelklok, 1880

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
6x Treinlocs, divers 3031
6x Treinlocs, divers

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antiek kinderspeelgoed, 1900 3024
Antiek kinderspeelgoed, 1900

Resultaat:

50 EUR

Toegeschreven aan Jan Otten, Landschap met boerderij 1093
Toegeschreven aan Jan Otten, Landschap met boerderij
Startprijs 50 EUR
Lot draadglas (5x) 5541
Lot draadglas (5x)
Startprijs 35 EUR
Vier delen antiek kristal 5534
Vier delen antiek kristal
Startprijs 50 EUR
Verkocht
G.C. Krol, Twentse boerderij 1086
G.C. Krol, Twentse boerderij

Resultaat:

130 EUR

Flacon + wijnglas 5527
Flacon + wijnglas
Startprijs 40 EUR
A. de la Riviere, Rotterdamse markt met figuren 1079
A. de la Riviere, Rotterdamse markt met figuren
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Kleine revolver, L 11 cm. 2751
Kleine revolver, L 11 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Enkelloops jachtgeweer, L 122 cm. 2744
Enkelloops jachtgeweer, L 122 cm.

Resultaat:

250 EUR

Belgisch parade sabel, 1910 2737
Belgisch parade sabel, 1910
Startprijs 250 EUR