Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3122 Resultaten
Kavel: 1132

3x Divers

Startprijs 20 EUR

Drie maal divers. Bestaande uit twee steendrukken, 19e - 20e eeuw. Eén gravure 1776, IJ-gezicht Amsterdam. Op papier. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.


Kavel: 6220

Vier antieke schotels

Startprijs 20 EUR

Vier antieke Maastrichtse schotels. Circa 1900. Onder andere; Societé Ceramique + Petrus Regout. Afmeting: Ø 23- 37 cm. In goede staat.


Kavel: 5106

Indonesisch houten figuur

Startprijs 25 EUR

Indonesisch coromandelhouten figuur. Visser met net. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.


Kavel: 6124

Rozenburg vaas, H 13 cm.

Startprijs 25 EUR

Antieke Rozenburg Den Haag keramieken geglazuurde vaas. Circa 1910. Nr. 355 + letters. Afmeting: H 13 x Ø 10 cm. In goede staat.


Kavel: 6230

Lot porselein, divers

Startprijs 25 EUR

Vijf antieke Hollandse Fayence wandschotels. Circa 1900. Drie stuks Petrus Regout Maastricht Societé Ceramique. Twee stuks Royal Spinx Petrus Regout. Afmeting: Ø 23 - 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1209

Willy B., Vaas met bloemen

Startprijs 30 EUR

Willy B. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 45 x B 37 cm. In goede staat.


Kavel: 1239

Willy Kroes, Vaas met chrysanten

Startprijs 30 EUR

Willy Kroes. Circa 1930. Vaas met chrysanten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.


Kavel: 1268

De Rooy, Havengezicht Amsterdam

Startprijs 30 EUR

De Rooy. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1413

J.J.M. Dohmen, Abstract

Startprijs 30 EUR

J.J.M. Dohmen, 1986. (Caveto). 1923 - . Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.


Kavel: 2196

Opaline petroleumlamp, H 46

Startprijs 30 EUR

Grote antieke opaline-glazen petroleumlamp. Kleur: wit. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.


Kavel: 2276

Twee messing dekselvazen, 1900

Startprijs 30 EUR

Twee antieke dekselvazen van messing met gravering. Circa 1900. Eén voet verbogen. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2284

Tafellamp met figuur, H 35 cm.

Startprijs 30 EUR

Oude tafellamp met basement van albast en een Chinees meisje bij boom (van messing). Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.


Kavel: 2324

Porseleinen tafellamp, H 61 cm.

Startprijs 30 EUR

Decoratieve porseleinen tafellamp met vruchten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.


Kavel: 6207

Lot divers porselein (4x)

Startprijs 30 EUR

Vier delen Hollands keramiek. Onder andere Porceleyne Fles schenkkan. Circa 1900. Mettlach Bonn, Jugendstil bord 'Morgenstond'. Delfts blauw. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.


Kavel: 6223

Lot porselein (divers)

Startprijs 30 EUR

Lot 19e eeuwse kop en schotels. Circa 1840. Bestaande uit: Eén empire schotel + kop, goud sleets. En set Wallendorf? Twee keer haarlijn + chip. In redelijke staat. Afmeting: 5 - 10 cm.


Kavel: 1379

Theo Kuipers, Expressionistisch

Startprijs 35 EUR

Theo Kuipers, 1988. Nr. 21/40. Expressionistische voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1380

Ongesigneerd, Bosgezicht

Startprijs 35 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Bosgezicht met zandpad. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 28 cm. In goede staat.


Kavel: 5541

Lot draadglas (5x)

Startprijs 35 EUR

Vijf delen antiek draadglas met vernikkeld messing. Circa 1900. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 213

Zilveren tafelnummers

Startprijs 40 EUR

Cassette met zilveren tafelnummers, 800/000. 1,5 cm. ca 10 gram. In goede staat.


Kavel: 304

Drie delen zilveren bestek

Startprijs 40 EUR

Drie delen zilver bestek, 833/000, model parel, met een petitfourschep, een visvork en een vork. 16-18cm. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. Totaal ca 87 gram. In goede staat.


Kavel: 307

Stel zuurvorken

Startprijs 40 EUR

Stel 835/000 zilveren 4-tandige zuurvorken, deels getorste stelen en floraal gegraveerde heften. Toegeschreven aan Mr. A. Pluut jr., Schoonhoven. jl.: L. Anno 1921. In goede staat.


Kavel: 317

Zilveren handspiegel

Startprijs 40 EUR

Zilveren handspiegel, 833/000, gemaakt uit een tasbeugel met bewerkte rand en een breidophouder voorzien van een gedreven voorstelling. 19x9cm. totaal met spiegel ca 96 gram. Iets gedeukt, verder in g...


Kavel: 596

Zilveren broche met agaat

Startprijs 40 EUR

Grote zilveren broche, 800/000, met streepagaat. Ovale broche met een opengewerkte zilveren rand en bezet met een grote streepagaat. ca 20,2 gram. 45x52mm. In goede staat


Kavel: 836

Citizen automaat

Startprijs 40 EUR

Citizen vintage horloge, automaat, met een rechthoekig gecontourneerde kast uit staal, met dag en datum aanduiding op de plaat Voorzien van lederen band. 4-5209040TA. breedte kast 36 mm. Werkend.