Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot 18e eeuws Chinees porselein, H 8 - 9 cm.
Resultaat: 120 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit drie mini vazen + los vaasje. Floraal. Afmeting: 8 - 9 cm. Beschadigd. In matige staat.

Chinees mini kaststel, H 8 - 9 cm.
Resultaat: 170 EUR

Vier-delig 18e eeuws Chinees porseleinen mini kaststel met floraal decor. Afmeting: H 8 - 9 cm. Beschadigd. In matige staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Lot divers porselein + cloisonné. China et cetera. Enkele beschadigingen. Afmeting: 6 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Chinees porselein, H 19 - 21 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) Celadon vaas, floraal decor. (2) Celadon vaas, salamander decor. Afmeting: 19 - 21 cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten Ø 13 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee Chinees porseleinen gemberpotten met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 13 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Kang Xi trekpot, H 6 cm.
Startprijs 800 EUR

Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur Kang Xi trekpot. Veel speling bij deksel. Afmeting: H 6 cm. In goede staat.

7x Chinese deksels etc.
Resultaat: 90 EUR

Zeven diverse Chinees porseleinen deksels etc. Onder andere; blauw-wit en Familie Rose. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 4 - 14 cm. In goede staat.

Chinees snijstuk
Resultaat: 140 EUR

Chinees snijstuk van rood jade (?). Geisha met paradijsvogel en bloemen. Afmeting: 12,3 x 8,5 x 4,5 cm. In goede staat.

Chinese/Japanse drakenschaal Ø 33,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Chinees/Japans porseleinen drakenschotel. Oude haarlijn. Afmeting: Ø 33,5 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese schotel Ø 36 cm.
Resultaat: 40 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Kantonese schotel met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot Ø 5,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot met rood glazuur, floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 9 x Ø 5,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese miniatuur trekpot, H 5,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur trekpot. Floraal decor + bodemmerk. Chip binnenrand deksel. Afmeting: H 5,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas, H 12,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met tuin/kikker decor. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Chinese draken kom Ø 21,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen diepe drakenkom met craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

Drie Chinee vazen, H 23 - 33 cm.
Resultaat: 160 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor. Gelijmd + restauratie. Afmeting: H 23 - 33 cm. In matige staat.

Chinese brush pot Ø 13,3 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen brushpot met kippen in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15,5 x Ø 13,3 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 225 EUR

Acht antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. Drie schotels met krijger decor, 19e eeuw, minimale chip. Eén schotel met peterselie decor, 19e eeuw, goed. Eén Imari kopje, goed. Twee Famili...

18e Eeuwse Chinese Familie Rose trekpot, H 11 cm.
Startprijs 300 EUR

Kleine 18e eeuwse Chinese Familie Rose porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Twee-delige Chinese vaas, H 16 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee-delige Chinees porseleinen vaas met losse voet + dubbele bodemring. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 21 cm.
Resultaat: 225 EUR

Trompet-vormige Chinees porseleinen celadon vaas met bruin/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees Imari
Resultaat: 40 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Melkkan, haarlijn. En een theebus, chip. Afmeting: 9 - 10 cm. In redelijke staat.

Zhang Daqian, H 240 x B 30 cm.
Startprijs 80 EUR

Gesigneerde Chinese gouache. Zhang Daqian. Floraal decor. Gouache op papier. Afmeting: H 240 x B 30 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij, H 260 x B 29 cm.
Resultaat: 80 EUR

Groot gesigneerd Chinees rolschilderij met tijgers. Houtsnede op papier. Afmeting: H 260 x B 29 cm. In goede staat.

Twee oude Chinese lakstempels
Startprijs 80 EUR

Twee oude Chinese lakstempels van wit metaal met foo-honden. Afmeting: 3,7 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot, H 32 cm.
Resultaat: 160 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met figuren in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot Ø 22 cm.
Startprijs 700 EUR

Chinees porseleinen dekselpot. Tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 x Ø 22 cm. In goede staat.

Familie Rose theepot
Resultaat: 160 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met tuin decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 13 x 20 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 9,8 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen kom met oranje/rood glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,3 x Ø 9,8 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 28,2 cm.
Resultaat: 280 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.

Antieke Chinese lakstempel
Resultaat: 900 EUR

Antieke Chinese bronzen (verzilverde) lakstempel met karaktertekens en schildpad. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Kapitale schaal op voet, Ø 44 cm.
Resultaat: 190 EUR

Kapitale porseleinen schaal op messing voet. Imari-stijl. 21e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 44 cm. In goede staat.

Drie antieke Japanse Imari borden Ø 24,5 - 30 cm.
Startprijs 70 EUR

Drie antieke Japanse Imari porseleinen borden met floraal decor + verso vleermuizen decor. Met bodemmerk. Eén van de kleine borden heeft haarlijn in bodem. Afmeting: Ø 24,5 - 30 cm. In redelijk/goede ...

18e Eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 50 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Hengsel gerestaureerd. Zonder deksel. Afmeting: 7,5 x 14 x 8,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 36,5 cm.
Resultaat: 50 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met vogels/insecten/floraal en goud decor. Eén vaas randschade. Afmeting: H 36,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bewerkte noot, H 5 cm.
Startprijs 50 EUR

Zeldzame Chinees bewerkte noot op console. Floraal/vogel decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.

Chinees spekstenen snijstuk, H 42 cm.
Resultaat: 225 EUR

Bijzonder groot Chinees spekstenen snijstuk met paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Drie Chinese Familie Rose borden Ø 23 cm.
Resultaat: 140 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor + lint. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Chinese gemberpot Ø 20 cm.
Resultaat: 50 EUR

Grote Chinees porseleinen Kantonese gemberpot met krijger decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 21 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot met Foo-hond in landschap decor. Afmeting: H 25 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese plantenbak
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen zes-kantige plantenbak met rondom landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x 25 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Japanse houtsnede
Resultaat: 120 EUR

Antieke Japanse houtsnede, Li Kiyoe. Door Kunisada. 1786 - 1864. Geisha's in tuin. Houtsnede op papier. Afmeting: H 32,7 x B 22,7 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 20 cm
Startprijs 200 EUR

Grote Chinees porseleinen dekseldoos met draken. Republiek. Circa 1920. Met zes tekens bodemmerk. Chip bodemrand, verder goed. Afmeting: H 18 x Ø 20 cm.

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 27,5 cm.
Resultaat: 180 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Haarlijnen, chips + één gelijmd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijke staat.

Drie oude Japanse houtsnedes
Startprijs 40 EUR

Drie oude Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Landschappen. Houtsnedes op papier. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.

Japanse Imari sierschotel Ø 44,5 cm.
Resultaat: 110 EUR

Grote Japanse Imari porseleinen sierschotel. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: Ø 44,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Japans Imari porselein (4x)
Startprijs 70 EUR

Vier delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: twee borden, twee kommen. Eén bord gelijmd, één bord gaaf. Eén kom haarlijn, één bord chip. Afmeting: 15 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Penselen pot Ø 12,7 cm.
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met kraanvogel in landschap/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10,2 x Ø 12,7 cm. In goede staat.

Vier delen divers Chinees
Resultaat: 100 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. (1) Balustervaas met figuren in tuin decor, haarlijnen. (2) Dekseldoos, floraal, chips. (3) Zeemleer-glazuur kom, chips. (4) Zalfdoos, gelijmd. Afmeting: 3,5 - ...

Chinese Quan Yin
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen Quan Yin met celadon glazuur en restvergulding. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.